Domace serije:Porodicno blago,Srecni ljudi,Stizu dolari...

nasa najbolja serija

  • Srecni ljudi

  • Porodicno blago

  • Stizu dolari

  • Otvorena vrata

  • Crni gruja

  • Neki novi klinci


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Millenita

Početnik
Poruka
34
Kakvo misljenje imate o serijama nasih tv produkcija?...Svi smo imali prilike po 100 puta da gledamo Porodicno blago,Srecne ljude,Stizu dolari..., upravo iz razloga sto ih stalno repriziraju.Po meni-najbolja od njih jesu Srecni ljudi,jer je najrealnija i potpuno otvoreno i istinito govori o zivotu Srba devedesetih godina.Ove ostale i nisu bas tako reprezentativne.....Zar ne? Ovde mozete raspravljati o njima uopsteno,glumcima za koje mislim da su zaista prvoklasni (vecina)......Da ne duzim:Koja je po vama nasa najbolja serija? :lol: :p :roll:
 

Prilozi

  • miscellaneous_52.gif
    miscellaneous_52.gif
    8,8 KB · Pregleda: 14
voleo bih biti gusar
zajedno sa svojom druzinom bih isao u lov na izgubljeno blago
tamo na nekom ostrvu
bancili bismo svake noci uz zene i alkohol
droge nema
to nam ne treba
sam sebi bih izvadio oko i stavio povez
naravno umesto leve ruke tu je kuka koja se naravno moze skinuti i na isto mesto se moze postaviti potreban rekvizit
cak i reket za tenis
umesto papagaja na ramenu bi se nalazio vrabac
simbol beograda
****** nostalgija bi me uhvatila ponekad
 
banegad:
voleo bih biti gusar
zajedno sa svojom druzinom bih isao u lov na izgubljeno blago
tamo na nekom ostrvu
bancili bismo svake noci uz zene i alkohol
droge nema
to nam ne treba
sam sebi bih izvadio oko i stavio povez
naravno umesto leve ruke tu je kuka koja se naravno moze skinuti i na isto mesto se moze postaviti potreban rekvizit
cak i reket za tenis
umesto papagaja na ramenu bi se nalazio vrabac
simbol beograda
****** nostalgija bi me uhvatila ponekad
:lol: :lol: :lol:
 
Millenita:
Po meni-najbolja od njih jesu Srecni ljudi,jer je najrealnija i potpuno otvoreno i istinito govori o zivotu Srba devedesetih godina.Ove ostale i nisu bas tako reprezentativne.... :lol: :p :roll:
"Srecni ljudi" jeste dobra domaca serija od ovih ponudjenih, mada se meni svidja i "Otvorena vrata"...bas bih voleo da i nju repriziraju kao i "Policajac sa Petlovog brda" za koju mogu reci da je nasa najbolja serija.
Inace...ljudi...molim vas...ne kaze se PO MENI, vec PO MOM MISLJENJU..da li ce to neko u ovoj Srbiji vec jednom da upamti!!!!!!!!!!!!????????????? :lol:
 
E, ljudi zaista mi nije jasno kako vam se sviđa i jedna od ovih serija. Sinoć sam pogledao jednu epizodu Otvorenih vrata, koju, kako vidim, ovdje mnogi vole, i samo sam se podsjetio koliko je glupa. Nije mi jasno šta je tu Srbljanovićka radila.
Hrvatske serije Bitange i princeze i Naša mala klinika nisu ništa posebno ali su neuporedivo duhovitije, dinamičnije i produkciono kvalitetnije od svih ovih naših.
Od svih ponuđenih u anketi izdvaja se samo Crni Guja, jer za duhovit pogled na nacionalnu istoriju uvijek treba hrabrosti, ali po svemu ostalom i ova serija je ista kao i ostale: spora, sa ofucanim glumcima, jeftinom produkcijom koja se opasno približava najgorim latino telenovelama, prožvakanim gegovima koji se grade po pola epizode...
Najgore od svega je što Tijanić forsira beskrajne reprize na državnoj TV, čime podilazi najširim masama i najnižem ukusu, umjesto da ih spremi u neki budžak televizije, zajedno sa emisijama Mile Štule i dnevnicima i Milorada Komrakova, i pokuša formirati kvalitetniji profil publike ali, džaba ja sve ovo pričam...
 
didi1703:
Kad smo vec kod Otvorenih vrata, da li neko zna sta je sa glumicom koja je igrala lik Milice iz ove serije(mislim da se zove Sofija Jovic)?Sjajna je glumica i bas je talentovana, a nigde se ne pojavljuje.Ne mogu da verujem da se ne bavi glumom.
A mozda se navukla na drogu pa se povukla iz javnosti :shock: kao onaj klinac iz "Sam u Kuci" i "Bogati Richi", kako se zvase?
 

Back
Top