FARMACIJA

A da upises ti jezike,a?:lol:
Salim se ja malo na racun ovog gore.Pa gde bi ti u bg-u ili ns-u?
Moja sestra je zavrsila farmaciju ove godine sa prosekom 9 zarez nesto i odmah dobila posao u Hemofarmu jer je inace iz Vrsca.Pa fakultet mnogo trazi od tebe,vezbe predavanja dosta odricanja ali nije da se nema vremena i za druge stvari sem ucenja,to zavisi od tebe same/samog mislim da ne tupim to vazi za svaki fax.Smatram da je trazen posao i placen.Ali to je samo jedan od razloga zasto upisati i ne bi trebalo da bude na prvom mestu po nekom mom sistemu vrednosti,ali....
Pozdrav;)
 
ah,ti jezici! :)
ma naravno da nikada ne bih upisao to samo zbog eventualnih prihoda!
meni se to dopada,ali usput me je interesovalo da je okay posao. iskreno - ne zelim da posle pet godina zaglavim iza saltera u nekoj apoteci - vise bih voleo posao u industriji - sto je jako skromno :d
hvala,slobodno pisite jos utisaka. i da,bgd mi je blizi. kakav je novosadski univerzitet uopste?
 
Znaš kako, najveći deo ljudi završi iza šaltera, to je realnost. I nećeš zaglaviti posle 5 godina nego posle minimum 6-7 - 5 godina školovanja, do godinu dok se ispolažu ispiti, pa onda godinu dana stažiranja (neplaćenog ili slabo plaćenog), pa državni ispit i tek si onda svoj čovek.

Imaš forum studenata farmacije na www.farmaceuti.com pa tamo možeš bliže da se raspitaš. Ove jeseni kreće prva generacija po reformisanom programu što bi trebalo da bude dobra vest. :)
 

Back
Top