Ocenite sebe!

MAXMA

Obećava
Poruka
86
Koju ocenu bi sebi dale...realno..koliko je to moguce, naravno...?

1. Skoro sam savrsena u svemu. Odlicno izgledam i zadovoljna sam sa sobom uopste. Nista ne bih menjala. Cista 10!
2. Svidjam se sama sebi fizicki, a zadovoljna sam i svojim karakterom. Niko nije savrsen pa ni ja. Objektivno-9!
3. Fizicki izgled je sasvim ok,imam dosta lepih osobina...Najcesce sam zadovoljna sa sobom. Zato glasam za- 8!
4. Kada bih fizicki malo bolje izgledala, sa ovoliko lepih osobina mozda bih bila sasvim zadovoljna. zato sebi dajem-7!
5. Pa imam bas nezgodan karakter i par losih,genetski nasledjenih, fizickih nedostataka. Zato ne mogu da kazem da sam prezadovoljna i dala bih sebi -6!

Mozete i same da iskomentarisete svoju ocenu. Ovo je bio samo model! Pokusajte da budete iskrene!
 
Glasam protiv ocenjivanja. :D

Okej izgledam i uglavnom sam zadovoljna sobom i svojim životom. Većinu problema koje imam sama sebi stvaram, pa korigovanjem svog ponašanja mogu i da ih rešim. I to je to.
 
...Odlično izgledam( za godine u kojima sam), zadovoljna sam svojim karakterom(uglavnom, mada znam nekad da odreagujem brzo, na prvu loptu i vođena emocijama), imam dobru komunikaciju sa ljudima(opet ponekad umem da budem strašno, ali strašno naprijatna kad naletim na nekulturnog i drskog sagovornika), prijatelji me vole(uglavnom-ne svi, ali sam toga svesna-kompleksi su u pitanju), imam posao koji volim...Niko nije savršen, pa ni ja. Sve u svemu- jaka 9( al' ne i 10, jbg)...
Al' ko na zašto je to dobro ...biti nesavršen u svemu, u životu...
 
Au ljudi ala ste vi puni sebe....
Ja sebi ne bih dala ni prolaznu ocenu, ne toliko zbog fizickog izgleda nego zbog karaktera. I generalno ne mislim da sam nesto posebno, tacnije vecinu vremena provodim udepresiji zato sto meni nikad nista ne ide na svim planovima.
 
Joj to sam i ja mislila dok nisam pokusala da ga promenim. Najveci mi je problem u komunikaciji sa drugima, uvek pokusavam da budem fina a istina je da ja nisam uvek raspolozena za pricu (tacnije vecinu vremena), i onda tako trpim ljude a na kraju dana sanjam o tome da me ostave na miru. Mozda zvuci ovako glupo i jednostavno ali za mene je vrlo kompleksno.
 
Mackic:
Joj to sam i ja mislila dok nisam pokusala da ga promenim. Najveci mi je problem u komunikaciji sa drugima, uvek pokusavam da budem fina a istina je da ja nisam uvek raspolozena za pricu (tacnije vecinu vremena), i onda tako trpim ljude a na kraju dana sanjam o tome da me ostave na miru. Mozda zvuci ovako glupo i jednostavno ali za mene je vrlo kompleksno.

ma to je normalno...i ja nekad ćutim (! :P ), a nekad bogami, kad mi se ne sluša - ja ni ne slušam ;)

Na jedno uvo...a na drugo...itd, znaš i sama....a na kraju dana . terapija tišinčinom, ili muzikom :P
 
Astrodita:
za virkanje ( ali ne i dirkanje) pod Betinu suknju. Tu treba imati hrabrosti, pa je zadignuti, a tamo, ispod Mire... :wink: :razz: 8-) :-D

ja imam dilemu oko 10 ...jerbo piše "ne bih ništa menjala"....:shock: :lol: Sve inače u redu...samo još maaalko ....da se menjam 8)
 
Mackic:
Najveci mi je problem u komunikaciji sa drugima, uvek pokusavam da budem fina a istina je da ja nisam uvek raspolozena za pricu (tacnije vecinu vremena), i onda tako trpim ljude a na kraju dana sanjam o tome da me ostave na miru.
:D Da te obradujem - rešićeš ovo sa godinama. Naučiš kako da se zaštitiš i čuvaš svoj mir.
Videla sam koje si godište u tvom profilu... i ja sam bila takva do svoje 25.
Ljudi su mi odvlačili dosta energije, i... Ma, sve to kako si napisala.

Izvršićeš odabir i ljudi i prioriteta, i biće sve okej. :D
 

Back
Top