Soundtrack iz domaceg filma MISS

**ZLATICA**

Početnik
Poruka
3
:!:
Mnogo mi se dopada pesma iz domaceg filma Miss! Ne znam gde mogu da je nabavim, ne znam kako se zove, ko je izvodi... :?:
Sve sto zna jeste da je film iz 1986. godine, da je muziku za film radio Enco Lesic, i da su glavne uloge u filmu Maja Sabljic i Dragan Nikolic!
Znam i malo texta pesme. Ide nesto ovako:

"...Kao zla vila, bacicu sve cini,
dvoseklim macem, trazim sve!!
I zato bezi, i ne vracaj se jos,
dok u tebi sve ne prelomis
da bi me osvojio!...."

I znam da se u pesmi stalno pominje fraza: "zena sam"

Ako neko zna gde mogu da nadjem tu pesmu, ili kako se zove i ko je izvodi, bila bih mu mnogo zahvalna!!

Puno pozdrava

mila :)
 
Jesi pronasla Soundtrack ?

Sad je bio film na TV-u i meni se isto svidela ta i jos jedna pesma. Treba mozda videti na rapid Srbija za vise informacija.

Ta druga pesma je: .."Heartbeat..when I dream your love I feel free..". Google izbacuje neku pesmu koju peva Erotic, mislim da nije ta, jer je film iz '86 a pesma navodno iz 2003 ?! Da li neko zna koja je to pesma ?

Hvala unapred.
 
Zlatice, imas pesmu na YT-u: /watch?v=6kfumOfALwk

Sto se tice pevacice, u opticaju su Zorica Kondza (Stijene) i Natasa Gajovic (Zana). Licno mislim da je Zorica, ali nisam uspeo nigde da proverim 100%. Pesma je prepevana i na engleski jezik, zove se Cosmic Heartbeat i verovatno je nju cula "crnooka", ide na kraju filma, ali mislim da Stevo Zigon prica preko nje.
 

Back
Top