:)

Slabo se obraća pažnja na pojedine trenutke,vredne momente koji na prvi pogled i nisu bitni,a život je jedan i na žalost prilično kratak i prilično brzo prolazi,uglavnom pored nas.
 
Ja...eto...kad god procitam neki Laticin post dodje mi nekako milo,nesto mi zaigra u stomaku,pozelim da je zagrlim,da dugo,dugo pricamo...ma znam da bi se zacrveneo kad bi je upoznao :oops:
Ahhh , latica
 
E a koliko ljudi se na zalost ne seca kada se iskreno zapita. Steta. Pustite nekad svakodnevicu neka tece nece svet umreti bez vas neko vreme i dozvolite sebi bar jedan magican trenutak.
 
Buggy:
Ja...eto...kad god procitam neki Laticin post dodje mi nekako milo,nesto mi zaigra u stomaku,pozelim da je zagrlim,da dugo,dugo pricamo...ma znam da bi se zacrveneo kad bi je upoznao :oops:
Ahhh , latica

Si ti neki romantican lik :)
 
Osvrni se oko sebe i sagledaj sve lepe stvari.[/QUOTE]
What a wonderfull world, I see sky is blue, clouds are white and I think to myself what a wonderfull world, only for latica ili zlatica ne pamtim baš najbolje 8)
 
e bre..shta samo secjam se, secjam..a shto niste sad, a? nesto se tu ugasilo...ja se borim da se opet zaljubim makar me to posle i syebalo...:)
 

Back
Top