I posle seksa- seks

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Zanima me cime se sve sluze muski da bi stimulisli partnerku - uspesno, naravno :) - da nastavi seks nakon sto je vec dozivela orgazam.
Podstrek da pitam ovo dobila sam od posta KLL, na jednoj temi.
Ja sam samo jednom ili dva puta imala partnere koji su mogli da me napale posle orgazma, jer mi se obavezno spava tada :roll:
 
Cupavka:
Zanima me cime se sve sluze muski da bi stimulisli partnerku - uspesno, naravno :) - da nastavi seks nakon sto je vec dozivela orgazam.
Podstrek da pitam ovo dobila sam od posta KLL, na jednoj temi.
Ja sam samo jednom ili dva puta imala partnere koji su mogli da me napale posle orgazma, jer mi se obavezno spava tada :roll:
:lol: :lol: :lol: Gde si bila celog mog zivota....Znas kako vec ide,sve je ok i oboma nam je lepo i super,ali posle toga (normalna muska fiziologija) meni se kunta,a ona (svaka,bez izuzetka) kao da dobije inspiraciju kad me vidi takvog...I da ne bih slusao kako je ne volim - pretvaram nesto sto bi trebalo da bude spontano,zblizavajuce i pre svega inspirativno u pusti fizicki posao,posle koga se osecam kao da sam radio na mesalici i nije mi ni do cega...A sve sto mi treba je malo ebenog predaha- ali neeee - il` o`ma il` nista...
 
Cupavka:
Zanima me cime se sve sluze muski da bi stimulisli partnerku - uspesno, naravno :) - da nastavi seks nakon sto je vec dozivela orgazam.
Podstrek da pitam ovo dobila sam od posta KLL, na jednoj temi.
Ja sam samo jednom ili dva puta imala partnere koji su mogli da me napale posle orgazma, jer mi se obavezno spava tada :roll:

hm
meni se nikada ne spava posle sex
volim da se mazim posle.............;)
 
MagicFinger:
Pocinjem sa milovanjem.. ljubljenjem.. grickanjem.
Ma, ne bi se ti uspavala pored mene, garant ;)

Da,da, od tebe sam i ocekivala nesto takvo da napises :p :) ...nego, je l tebi to upali kod svake partnerke- iskreno? Imam utisak da taj pocetak moze da bude takav, al da u toku sve te predigre zena ipak mora/treba da oseti odlucnost, da bi je partner stimulisao.
 
Cupavka:
Da,da, od tebe sam i ocekivala nesto takvo da napises :p :) ...nego, je l tebi to upali kod svake partnerke- iskreno? Imam utisak da taj pocetak moze da bude takav, al da u toku sve te predigre zena ipak mora/treba da oseti odlucnost, da bi je stimulisao.
Uglavnom kod svake. U pravu si sto se tice odlucnosti, mada, bitna je mastovitost i fluid koji ne treba da nestane sa dozivljavanjem orgazma.
 
Kaa:
:lol: :lol: :lol: Gde si bila celog mog zivota....Znas kako vec ide,sve je ok i oboma nam je lepo i super,ali posle toga (normalna muska fiziologija) meni se kunta,a ona (svaka,bez izuzetka) kao da dobije inspiraciju kad me vidi takvog...I da ne bih slusao kako je ne volim - pretvaram nesto sto bi trebalo da bude spontano,zblizavajuce i pre svega inspirativno u pusti fizicki posao,posle koga se osecam kao da sam radio na mesalici i nije mi ni do cega...A sve sto mi treba je malo ebenog predaha- ali neeee - il` o`ma il` nista...

:D :) qq, ja , izgleda imam previse muskih hormona u sebi :)
 
Kaa:
:lol: :lol: :lol: Gde si bila celog mog zivota....Znas kako vec ide,sve je ok i oboma nam je lepo i super,ali posle toga (normalna muska fiziologija) meni se kunta,a ona (svaka,bez izuzetka) kao da dobije inspiraciju kad me vidi takvog...I da ne bih slusao kako je ne volim - pretvaram nesto sto bi trebalo da bude spontano,zblizavajuce i pre svega inspirativno u pusti fizicki posao,posle koga se osecam kao da sam radio na mesalici i nije mi ni do cega...A sve sto mi treba je malo ebenog predaha- ali neeee - il` o`ma il` nista...

hm
mene ne bi mogao da prevaris
kara ti se ili ne
bolje je da kazes

"cura ajd da dzonjamo pa cemo posle da se jos karamo......" pretvaranje te nevodi nicemu
 
Cupavka:
Kaa- vidis, cini mi se da i jeste problem u toj fizioloskoj reakciji. Sa tim sto, ako se doticna prevazidje, seks ume da bude stvarno fenomenalan ...
...`Ebote,ja pomislih nasao "soul-mate"-a a ti sad ovako... :-( Kakvo bre prevazilazenje fiziologije - to se radi u sportu ili teskim fizickim poslovima,ovde mi je stalo do toga da i meni i njoj bude lepo,bez pritiska,bez dokazivanja (nemam vise 16 godina)....jednostavno da danam bude lepo,meni s` njom i njoj sa mnom...
 
Kaa:
...`Ebote,ja pomislih nasao "soul-mate"-a a ti sad ovako... :-( Kakvo bre prevazilazenje fiziologije - to se radi u sportu ili teskim fizickim poslovima,ovde mi je stalo do toga da i meni i njoj bude lepo,bez pritiska,bez dokazivanja (nemam vise 16 godina)....jednostavno da danam bude lepo,meni s` njom i njoj sa mnom...

E, moj "soul- mate"-u, ovde se radi o tome da se smisli i proba nesto sto bi trebalo da bude lepo za oboje. Oko spavanja posle seksa smo se vec slozili da nije lose, al, ja pricam o necemu sto je jos lepse, iz mog iskustva. Sad, valjda i za ovu pricu- seks posle seksa, treba da se skupi dvoje , za neke stvari razlicitih ljudi. Recimo, dvoje takvih kao sto smo ti i ja, ne bi trebalo ni da pomisljaju na isprobavanje ove varijante, zato sto je potrebno da jedno od nas ima taj neki, valjda urodjen impuls potreban za ovo o cemu ja pricam.
I,da, nema ovo veze sa dokazivanjem, veruj mi...
 
Cupavka:
E, moj "soul- mate"-u, ovde se radi o tome da se smisli i proba nesto sto bi trebalo da bude lepo za oboje. Oko spavanja posle seksa smo se vec slozili da nije lose, al, ja pricam o necemu sto je jos lepse, iz mog iskustva. Sad, valjda i za ovu pricu- seks posle seksa, treba da se skupi dvoje , za neke stvari, razlicitih ljudi. Recimo, dvoje takvih kao sto smo ti i ja, ne bi trebalo ni da pomisljaju na isprobavanje ove varijante, zato sto je potrebno da jedno od nas ima taj neki, valjda urodjen impuls potreban za ovo o cemu ja pricam.
Tja...onda ostaje na tome da zalim sto te nisam sreo pre 5- 6 godina... :? mada s` obzirom koliko si ti godina imala tada,verovatno bih zavrsio u zatvoru....nije nam sudjeno,`ebi ga.....
 
Cupavka:
Zanima me cime se sve sluze muski da bi stimulisli partnerku - uspesno, naravno :) - da nastavi seks nakon sto je vec dozivela orgazam.
Podstrek da pitam ovo dobila sam od posta KLL, na jednoj temi.
Ja sam samo jednom ili dva puta imala partnere koji su mogli da me napale posle orgazma, jer mi se obavezno spava tada :roll:


Ja jos nisam naisao na takvu,da joj se spava posle orgazma,uvek hocete jos,i jos, i jos...
Muskarci su ti kojima treba malo vremena da se krv ispumpa i ponovo napumpa,pa onda jovo na novo,a za zene da gube zelju posle orgazma evo sad prvi put cujem.
 
Cupavka:
Zanima me cime se sve sluze muski da bi stimulisli partnerku - uspesno, naravno :) - da nastavi seks nakon sto je vec dozivela orgazam.
Podstrek da pitam ovo dobila sam od posta KLL, na jednoj temi.
Ja sam samo jednom ili dva puta imala partnere koji su mogli da me napale posle orgazma, jer mi se obavezno spava tada :roll:

nicim se ne sluzim...cutim i јеbem i dalje..
 

Back
Top