KOGA,BRE,LAZES?!

evel

Zainteresovan član
Poruka
228
Na ovom forumu sam se nacitala tolikih LAZI I BLJUVOTINA,da je to srasno....Te ova ne voli da joj decko ima para,te ovoj je ovaj prvi i poslednji za zivota,te onaj jedan nesrecnik toboz pljuje po ribama koje je sam okarakterisao kao sponzoruse,jer verovatno jadan,sam nema para pa tako leci svoje komplekse..Onda ona jedna kao ne bi dopustila da joj decko plati more...STA JE BRE OVO,SVI GADLJIVI NA SJAJ,GLAMUR I PARE,HA?!MA KO KOGA BRE OVDE LAZE?!
 
evel:
Na ovom forumu sam se nacitala tolikih LAZI I BLJUVOTINA,da je to srasno....Te ova ne voli da joj decko ima para,te ovoj je ovaj prvi i poslednji za zivota,te onaj jedan nesrecnik toboz pljuje po ribama koje je sam okarakterisao kao sponzoruse,jer verovatno jadan,sam nema para pa tako leci svoje komplekse..Onda ona jedna kao ne bi dopustila da joj decko plati more...STA JE BRE OVO,SVI GADLJIVI NA SJAJ,GLAMUR I PARE,HA?!MA KO KOGA BRE OVDE LAZE?!


Ma ovaj forum i postoji da bi se lagalo...tako da to ne treba da te chudi...
 
evel:
Na ovom forumu sam se nacitala tolikih LAZI I BLJUVOTINA,da je to srasno....Te ova ne voli da joj decko ima para,te ovoj je ovaj prvi i poslednji za zivota,te onaj jedan nesrecnik toboz pljuje po ribama koje je sam okarakterisao kao sponzoruse,jer verovatno jadan,sam nema para pa tako leci svoje komplekse..Onda ona jedna kao ne bi dopustila da joj decko plati more...STA JE BRE OVO,SVI GADLJIVI NA SJAJ,GLAMUR I PARE,HA?!MA KO KOGA BRE OVDE LAZE?!
Slažem se jedino u tome da ima dosta seratora na ovom forumu, da je prisutna gomila bljuvotina... Nekako su mi najgori oni sa 100000000 otvorenih tema.
A tek kad te neka "isuviše iskusna" riba oslovi sa "dušo, maco,..."....
 
MA,DAJ!Ne radi se o uzbudjenju,vec ono,kao pitaju nesto vau,nesto tabu,kao ne sme se i to,ti im iskreno odgovoris,i svi su zgrozeni...Ne kapiram ja to,a ponajmanje kapiram nivo inteligencije ove plave devojcice koja je morala da stavi naocitu sliku da bi impresionirala.No,nebitna je stavka ove teme,dusica...
 
Da imam tih oko 3000,svrbelo bi me sestro sigurno!Od tolikog upraznjavanja kompa pitam se kad uspevas ono drugo..Nije on,ona je...za opstuvisokointeligentnu masu poput tih carica,gazdarica,gospodarica..Samo samoimenih!
 
levrone:
Jesi li stvarno tako dobra u krevetu? Baš me interesuje jeste li stvarno tako neprikosnovene i svemoćne kakvim se prikazujete? Obučene, ispraksirane, dobro ocenjene i nagrađivane dame?

iz prve ruke
jesam odlicana sam
***** se ko stuka
po ceo dan i celu noc.............kapiras. ***** se onoliko puta koliko ja hocu
 
evel:
...Nije on,ona je...za opstuvisokointeligentnu masu poput tih carica,gazdarica,gospodarica..Samo samoimenih!
Nadovezao bih se na tvoje izlaganje:
Obično oni isfrustrirani ili nesigurni trube o nečemu na sva usta, dok oni koji to nešto redovno upražnjavaju ćute i zadovoljno se smeškaju. Zar nije tako?
Te "gospodarice" koje sagovornike, pa makar i virtuelne, gledaju sa visine, podcenjivački i visoko uzdignutog nosa (čitaj: pi.čke) definitivno su u najboljem slučaju prosečne.
Kaže jedan pisac:"Ekstravagantan izgled, obično je tu da sakrije prosečnost i umetničku nemoć..."
-Ekstravagantan izgled bi bio onaj koji se ovde na forumu prezentuje, a nemoć bi bila ta koja tim naduvanim predstavljanjem želi da se sakrije... Normalno, uzmimo ljubav i seks kao izraz osećanja, kao prenošenje tih istih osećanja sa osobe na osobu,... Ipak je to više od mehaničke radnje neižvljenih. Ipak je seks u neku ruku umetnost.
 
Evo ja trazim rec!
Priznajem da nisam gadljiva na sjaj,glamur i novac.
I sama se ponekad zapitam sta se to desava,kao nikom novac nije na prvom mestu,a onda se ispostavi da se upravo sve oko novca vrti.
Cak i u najgorim mogucim situacijama,novac olaksava stvari.

Volim ga i to ne krijem,ali ne volim nesto drugo,ne volim sponzoruse!
E sad,sto se tice placanja letovanja,ja to ne bih mogla da prihvatim,jedino ako je to neki poklon kao iznenadjenje (za rodjendan,godisnjicu).
Koja je devojka rekla da ne voli da joj decko ima para?Svasta,naravno da volim,ali ne da bih trosila njegov novac,vec da bi smo zajedno uzivali u nekim stvarima,izlazili i sl.(naravno troskove bi smo delili,danas placa on,sutra ja).
Ali postavlja se jedno dr.pitanje,sta ako on/ona ima neuporedivo vise novca od vas?
Npr.ti zaradjujes 500 e mesecno,a on isto toliko dnevno?
I sta ako ti ne dozvoli da platis racun?
Bilo bi mi totalno bezveze da stalno placa on racune,a isto tako nekako bilo bi bezveze i da se svadjamo oko toga ko ce platiti racun.
 
bobba:
iz prve ruke
jesam odlicana sam
***** se ko stuka
po ceo dan i celu noc.............kapiras. ***** se onoliko puta koliko ja hocu
U čemu je tajna tvog uspeha, tvoje superiornosti? Voleo bih da pročitam neko tvoje razmišljanje, vezano za seks naravno... Da li ćeš da me spaseš neznanja, gospodarice moja?... Virtuelna, naravno.
 
levrone:
Nadovezao bih se na tvoje izlaganje:
Obično oni isfrustrirani ili nesigurni trube o nečemu na sva usta, dok oni koji to nešto redovno upražnjavaju ćute i zadovoljno se smeškaju. Zar nije tako?
Te "gospodarice" koje sagovornike, pa makar i virtuelne, gledaju sa visine, podcenjivački i visoko uzdignutog nosa (čitaj: pi.čke) definitivno su u najboljem slučaju prosečne.
Kaže jedan pisac:"Ekstravagantan izgled, obično je tu da sakrije prosečnost i umetničku nemoć..."
-Ekstravagantan izgled bi bio onaj koji se ovde na forumu prezentuje, a nemoć bi bila ta koja tim naduvanim predstavljanjem želi da se sakrije... Normalno, uzmimo ljubav i seks kao izraz osećanja, kao prenošenje tih istih osećanja sa osobe na osobu,... Ipak je to više od mehaničke radnje neižvljenih. Ipak je seks u neku ruku umetnost.
Da ovo nije u toj meri javno u kojoj jeste,tacno bih stavila svoju sliku,pa da svi malo uzivamo u PRAVOJ,prirodnoj ekstravagantnosti,datom majkom prirodom...Moram te podrzati,ako je nesto umetnost{osim arhitekture,oprosti}definitivno je seks...
 
nepredvidiva_NS:
Evo ja trazim rec!
Priznajem da nisam gadljiva na sjaj,glamur i novac.
I sama se ponekad zapitam sta se to desava,kao nikom novac nije na prvom mestu,a onda se ispostavi da se upravo sve oko novca vrti.
Cak i u najgorim mogucim situacijama,novac olaksava stvari.

Volim ga i to ne krijem,ali ne volim nesto drugo,ne volim sponzoruse!
E sad,sto se tice placanja letovanja,ja to ne bih mogla da prihvatim,jedino ako je to neki poklon kao iznenadjenje (za rodjendan,godisnjicu).
Koja je devojka rekla da ne voli da joj decko ima para?Svasta,naravno da volim,ali ne da bih trosila njegov novac,vec da bi smo zajedno uzivali u nekim stvarima,izlazili i sl.(naravno troskove bi smo delili,danas placa on,sutra ja).
Ali postavlja se jedno dr.pitanje,sta ako on/ona ima neuporedivo vise novca od vas?
Npr.ti zaradjujes 500 e mesecno,a on isto toliko dnevno?
I sta ako ti ne dozvoli da platis racun?
Bilo bi mi totalno bezveze da stalno placa on racune,a isto tako nekako bilo bi bezveze i da se svadjamo oko toga ko ce platiti racun.[/Q
Evo ti primera.Ja ne zaradjujem nista,studiram nesto sto obozavam,majka i otac mi sve i dalje placaju.On zaradjuje dnevno duplo toliko koliko si ti rekla.Ja imam pare,one za ime boga naravno nikad nece zaista biti moje,vec mojih roditelja.Sto ne znaci da cu vecere ja da placam,letovanje ja da placam od para mojih roditelja?Vec on od onoga sto zaradjuje da bismo nasu vezu mogli samo da ulepsamo...I ja obozavam taj nas glamur i sjaj!Obozavam!
 
evel:
Na ovom forumu sam se nacitala tolikih LAZI I BLJUVOTINA,da je to srasno....Te ova ne voli da joj decko ima para,te ovoj je ovaj prvi i poslednji za zivota,te onaj jedan nesrecnik toboz pljuje po ribama koje je sam okarakterisao kao sponzoruse,jer verovatno jadan,sam nema para pa tako leci svoje komplekse..Onda ona jedna kao ne bi dopustila da joj decko plati more...STA JE BRE OVO,SVI GADLJIVI NA SJAJ,GLAMUR I PARE,HA?!MA KO KOGA BRE OVDE LAZE?!
Ono što se tiče sponzoruša.
Gledaj kako je to išlo kroz vreme, gledaj kako to ustvari ide kod životinja:
Najjači mužijak (alfa mužijak) ima sve ženke. Zašto? Zato što, izgleda, i životinje znaju šta je to nasledstvo, genetsko u ovom slučaju. Potomstvo najjačeg mužijaka dobiće osobine najjačeg mužijaka i samim tim imaće većih šansi da opstane... Bla, bla... ono što žena traži jeste sigurnost za sebe i za svoje potomstvo, u današnje vreme obično je to novac. Reč je prirodnoj selekciji, najjači ostaju u igri.
 
Vidi,o tome nema posebnih tema to je sasvim normalno razmisljanje.Pa normalno ja da hocu jakog muskarca pored sebe.Fizicki,finansijski,emotivno..Ne bih sebe mogla da zamislim pored drugacijeg.TU NEMA STA DA SE KRIJE!
 
levrone:
U čemu je tajna tvog uspeha, tvoje superiornosti? Voleo bih da pročitam neko tvoje razmišljanje, vezano za seks naravno... Da li ćeš da me spaseš neznanja, gospodarice moja?... Virtuelna, naravno.
o ra

nema tajni
ja to radim otvoreno
jasno i glasno kazem onom ko mi se dopada
danas niko nije bas naucio na otvorenost
.............pa su malo zateceni.....
ali..
ja obozavam da igram bas tako.............;)
 
evel:
Vidi,o tome nema posebnih tema to je sasvim normalno razmisljanje.Pa normalno ja da hocu jakog muskarca pored sebe.Fizicki,finansijski,emotivno..Ne bih sebe mogla da zamislim pored drugacijeg.TU NEMA STA DA SE KRIJE!
Kad sam o ovome gore pisao, nisam mislio na sponzoruše... Uopšte ih ne razumem, deluju kao pridošlice iz džungle koje nikad nisu videle dobar auto, pa se je.bu za vožnju u autu. :lol:
Materijalno je isto, ali ipak nije: Jedno je kad ti tata kupi BMW, a sasvim drugo je kad sam zaradiš i kupiš ga.
Ovo prvo govori da ti ima keša, a drugo govori da si sposoban. Ako si sposoban, znači da si siguran u sebe, a ako si siguran u sebe znači da će i ta devojka pored tebe biti sigurna.
Devojka (matica) je pametnija od muškarca, vidi ko je jak i sposoban i normalno je da će je i zainteresovati takav muškarac. ...
 

Back
Top