KOGA,BRE,LAZES?!
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 214

Tema: KOGA,BRE,LAZES?!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano KOGA,BRE,LAZES?!

Na ovom forumu sam se nacitala tolikih LAZI I BLJUVOTINA,da je to srasno....Te ova ne voli da joj decko ima para,te ovoj je ovaj prvi i poslednji za zivota,te onaj jedan nesrecnik toboz pljuje po ribama koje je sam okarakterisao kao sponzoruse,jer verovatno jadan,sam nema para pa tako leci svoje komplekse..Onda ona jedna kao ne bi dopustila da joj decko plati more...STA JE BRE OVO,SVI GADLJIVI NA SJAJ,GLAMUR I PARE,HA?!MA KO KOGA BRE OVDE LAZE?!

Domaćin micika_015 (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Red face Re: KOGA,BRE,LAZES?!

Citat Original postavio evel
    Na ovom forumu sam se nacitala tolikih LAZI I BLJUVOTINA,da je to srasno....Te ova ne voli da joj decko ima para,te ovoj je ovaj prvi i poslednji za zivota,te onaj jedan nesrecnik toboz pljuje po ribama koje je sam okarakterisao kao sponzoruse,jer verovatno jadan,sam nema para pa tako leci svoje komplekse..Onda ona jedna kao ne bi dopustila da joj decko plati more...STA JE BRE OVO,SVI GADLJIVI NA SJAJ,GLAMUR I PARE,HA?!MA KO KOGA BRE OVDE LAZE?!

Ma ovaj forum i postoji da bi se lagalo...tako da to ne treba da te chudi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: KOGA,BRE,LAZES?!

Ne kontam ja to,zujis po gradu,***** sojke,ne sedis za jebenim kompjuterom i pises o nekome ko u stvari nisi ti!AJ,SVIMA PO JEDNU KURVU,JA CASTIM!

Elita frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa ako je tebi do qurvi,ne mora da znaci da svima kojima nije lazu.

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sta je bilo, baby?
    Nesto si se osjetila ugrozenom?
    Nisi jedino ti losa, i drugi su, samo se prave...
    Nda, dusica mala, no, no se jediti, svaka krpa nadje svoju zakrpu...

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Slažem se jedino u tome da ima dosta seratora na ovom forumu, da je prisutna gomila bljuvotina... Nekako su mi najgori oni sa 100000000 otvorenih tema.
    A tek kad te neka "isuviše iskusna" riba oslovi sa "dušo, maco,..."....

Početnik vodenica (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Na svim forumima se laze... citava veletrgovina... a ima i na sitno

nista cudno... ljudi na netu igraju ulogu koju u stvarnosti ne mogu... ne treba se zbog toga preterano uzbudjivati

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

MA,DAJ!Ne radi se o uzbudjenju,vec ono,kao pitaju nesto vau,nesto tabu,kao ne sme se i to,ti im iskreno odgovoris,i svi su zgrozeni...Ne kapiram ja to,a ponajmanje kapiram nivo inteligencije ove plave devojcice koja je morala da stavi naocitu sliku da bi impresionirala.No,nebitna je stavka ove teme,dusica...

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio Gazdarica
    Sta je bilo, baby?
    Nesto si se osjetila ugrozenom?
    Nisi jedino ti losa, i drugi su, samo se prave...
    Nda, dusica mala, no, no se jediti, svaka krpa nadje svoju zakrpu...

ma zasvrbilo ga malo

on bi hteo jedan sex....................samo da ga malo smirimo
    [font=Book Antiqua]Život je kao pomfrit[/font]
    [font=Book Antiqua]ako pregori[/font]
    [font=Book Antiqua]sama si kriva[/font]...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

Da imam tih oko 3000,svrbelo bi me sestro sigurno!Od tolikog upraznjavanja kompa pitam se kad uspevas ono drugo..Nije on,ona je...za opstuvisokointeligentnu masu poput tih carica,gazdarica,gospodarica..Samo samoimenih!

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Citat Original postavio bobba
    ma zasvrbilo ga malo

on bi hteo jedan sex....................samo da ga malo smirimo
    Jesi li stvarno tako dobra u krevetu? Baš me interesuje jeste li stvarno tako neprikosnovene i svemoćne kakvim se prikazujete? Obučene, ispraksirane, dobro ocenjene i nagrađivane dame?

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio levrone
    Jesi li stvarno tako dobra u krevetu? Baš me interesuje jeste li stvarno tako neprikosnovene i svemoćne kakvim se prikazujete? Obučene, ispraksirane, dobro ocenjene i nagrađivane dame?
    iz prve ruke
    jesam odlicana sam
    ***** se ko stuka
    po ceo dan i celu noc.............kapiras. ***** se onoliko puta koliko ja hocu

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

...Nije on,ona je...za opstuvisokointeligentnu masu poput tih carica,gazdarica,gospodarica..Samo samoimenih!
    Nadovezao bih se na tvoje izlaganje:
    Obično oni isfrustrirani ili nesigurni trube o nečemu na sva usta, dok oni koji to nešto redovno upražnjavaju ćute i zadovoljno se smeškaju. Zar nije tako?
    Te "gospodarice" koje sagovornike, pa makar i virtuelne, gledaju sa visine, podcenjivački i visoko uzdignutog nosa (čitaj: pi.čke) definitivno su u najboljem slučaju prosečne.
    Kaže jedan pisac:"Ekstravagantan izgled, obično je tu da sakrije prosečnost i umetničku nemoć..."
    -Ekstravagantan izgled bi bio onaj koji se ovde na forumu prezentuje, a nemoć bi bila ta koja tim naduvanim predstavljanjem želi da se sakrije... Normalno, uzmimo ljubav i seks kao izraz osećanja, kao prenošenje tih istih osećanja sa osobe na osobu,... Ipak je to više od mehaničke radnje neižvljenih. Ipak je seks u neku ruku umetnost.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

NE SERI?!Ja mislila svi se jebu onoliko puta koliko to neko drugi hoce!Pa hvala ti sto si mi oci otvorila,ODSAD I JA SAMO KOLIKO JA HOCU!E!

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    94

NE SERI?!Ja mislila svi se jebu onoliko puta koliko to neko drugi hoce!Pa hvala ti sto si mi oci otvorila,ODSAD I JA SAMO KOLIKO JA HOCU!E!
    al' ne serem
    samo sam rekla isitinu
    sto se bwe becis oma..................

Evo ja trazim rec!
    Priznajem da nisam gadljiva na sjaj,glamur i novac.
    I sama se ponekad zapitam sta se to desava,kao nikom novac nije na prvom mestu,a onda se ispostavi da se upravo sve oko novca vrti.
    Cak i u najgorim mogucim situacijama,novac olaksava stvari.

Volim ga i to ne krijem,ali ne volim nesto drugo,ne volim sponzoruse!
    E sad,sto se tice placanja letovanja,ja to ne bih mogla da prihvatim,jedino ako je to neki poklon kao iznenadjenje (za rodjendan,godisnjicu).
    Koja je devojka rekla da ne voli da joj decko ima para?Svasta,naravno da volim,ali ne da bih trosila njegov novac,vec da bi smo zajedno uzivali u nekim stvarima,izlazili i sl.(naravno troskove bi smo delili,danas placa on,sutra ja).
    Ali postavlja se jedno dr.pitanje,sta ako on/ona ima neuporedivo vise novca od vas?
    Npr.ti zaradjujes 500 e mesecno,a on isto toliko dnevno?
    I sta ako ti ne dozvoli da platis racun?
    Bilo bi mi totalno bezveze da stalno placa on racune,a isto tako nekako bilo bi bezveze i da se svadjamo oko toga ko ce platiti racun.

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Citat Original postavio bobba
    iz prve ruke
    jesam odlicana sam
    ***** se ko stuka
    po ceo dan i celu noc.............kapiras. ***** se onoliko puta koliko ja hocu
    U čemu je tajna tvog uspeha, tvoje superiornosti? Voleo bih da pročitam neko tvoje razmišljanje, vezano za seks naravno... Da li ćeš da me spaseš neznanja, gospodarice moja?... Virtuelna, naravno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

Nadovezao bih se na tvoje izlaganje:
    Obično oni isfrustrirani ili nesigurni trube o nečemu na sva usta, dok oni koji to nešto redovno upražnjavaju ćute i zadovoljno se smeškaju. Zar nije tako?
    Te "gospodarice" koje sagovornike, pa makar i virtuelne, gledaju sa visine, podcenjivački i visoko uzdignutog nosa (čitaj: pi.čke) definitivno su u najboljem slučaju prosečne.
    Kaže jedan pisac:"Ekstravagantan izgled, obično je tu da sakrije prosečnost i umetničku nemoć..."
    -Ekstravagantan izgled bi bio onaj koji se ovde na forumu prezentuje, a nemoć bi bila ta koja tim naduvanim predstavljanjem želi da se sakrije... Normalno, uzmimo ljubav i seks kao izraz osećanja, kao prenošenje tih istih osećanja sa osobe na osobu,... Ipak je to više od mehaničke radnje neižvljenih. Ipak je seks u neku ruku umetnost.
    Da ovo nije u toj meri javno u kojoj jeste,tacno bih stavila svoju sliku,pa da svi malo uzivamo u PRAVOJ,prirodnoj ekstravagantnosti,datom majkom prirodom...Moram te podrzati,ako je nesto umetnost{osim arhitekture,oprosti}definitivno je seks...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

[QUOTE=nepredvidiva_NS]Evo ja trazim rec!
    Priznajem da nisam gadljiva na sjaj,glamur i novac.
    I sama se ponekad zapitam sta se to desava,kao nikom novac nije na prvom mestu,a onda se ispostavi da se upravo sve oko novca vrti.
    Cak i u najgorim mogucim situacijama,novac olaksava stvari.

Volim ga i to ne krijem,ali ne volim nesto drugo,ne volim sponzoruse!
    E sad,sto se tice placanja letovanja,ja to ne bih mogla da prihvatim,jedino ako je to neki poklon kao iznenadjenje (za rodjendan,godisnjicu).
    Koja je devojka rekla da ne voli da joj decko ima para?Svasta,naravno da volim,ali ne da bih trosila njegov novac,vec da bi smo zajedno uzivali u nekim stvarima,izlazili i sl.(naravno troskove bi smo delili,danas placa on,sutra ja).
    Ali postavlja se jedno dr.pitanje,sta ako on/ona ima neuporedivo vise novca od vas?
    Npr.ti zaradjujes 500 e mesecno,a on isto toliko dnevno?
    I sta ako ti ne dozvoli da platis racun?
    Bilo bi mi totalno bezveze da stalno placa on racune,a isto tako nekako bilo bi bezveze i da se svadjamo oko toga ko ce platiti racun.[/Q
    Evo ti primera.Ja ne zaradjujem nista,studiram nesto sto obozavam,majka i otac mi sve i dalje placaju.On zaradjuje dnevno duplo toliko koliko si ti rekla.Ja imam pare,one za ime boga naravno nikad nece zaista biti moje,vec mojih roditelja.Sto ne znaci da cu vecere ja da placam,letovanje ja da placam od para mojih roditelja?Vec on od onoga sto zaradjuje da bismo nasu vezu mogli samo da ulepsamo...I ja obozavam taj nas glamur i sjaj!Obozavam!

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Ono što se tiče sponzoruša.
    Gledaj kako je to išlo kroz vreme, gledaj kako to ustvari ide kod životinja:
    Najjači mužijak (alfa mužijak) ima sve ženke. Zašto? Zato što, izgleda, i životinje znaju šta je to nasledstvo, genetsko u ovom slučaju. Potomstvo najjačeg mužijaka dobiće osobine najjačeg mužijaka i samim tim imaće većih šansi da opstane... Bla, bla... ono što žena traži jeste sigurnost za sebe i za svoje potomstvo, u današnje vreme obično je to novac. Reč je prirodnoj selekciji, najjači ostaju u igri.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

Vidi,o tome nema posebnih tema to je sasvim normalno razmisljanje.Pa normalno ja da hocu jakog muskarca pored sebe.Fizicki,finansijski,emotivno..Ne bih sebe mogla da zamislim pored drugacijeg.TU NEMA STA DA SE KRIJE!

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    94

U čemu je tajna tvog uspeha, tvoje superiornosti? Voleo bih da pročitam neko tvoje razmišljanje, vezano za seks naravno... Da li ćeš da me spaseš neznanja, gospodarice moja?... Virtuelna, naravno.
    o ra

nema tajni
    ja to radim otvoreno
    jasno i glasno kazem onom ko mi se dopada
    danas niko nije bas naucio na otvorenost
    .............pa su malo zateceni.....
    ali..
    ja obozavam da igram bas tako.............

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Vidi,o tome nema posebnih tema to je sasvim normalno razmisljanje.Pa normalno ja da hocu jakog muskarca pored sebe.Fizicki,finansijski,emotivno..Ne bih sebe mogla da zamislim pored drugacijeg.TU NEMA STA DA SE KRIJE!
    Kad sam o ovome gore pisao, nisam mislio na sponzoruše... Uopšte ih ne razumem, deluju kao pridošlice iz džungle koje nikad nisu videle dobar auto, pa se je.bu za vožnju u autu.
    Materijalno je isto, ali ipak nije: Jedno je kad ti tata kupi BMW, a sasvim drugo je kad sam zaradiš i kupiš ga.
    Ovo prvo govori da ti ima keša, a drugo govori da si sposoban. Ako si sposoban, znači da si siguran u sebe, a ako si siguran u sebe znači da će i ta devojka pored tebe biti sigurna.
    Devojka (matica) je pametnija od muškarca, vidi ko je jak i sposoban i normalno je da će je i zainteresovati takav muškarac. ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    40

Pricam o istoj stvari.Ne o sponzorstvu.

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Znam, nego da neko pogrešno ne shvati...

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Koga ste kresnuli sa foruma, a koga bi ste zeleli...?
    Autor Milos-BG u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 230
    Poslednja poruka: 06.05.2009., 22:15
  2. Lažeš...?
    Autor LBarbara u forumu Filozofija
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 26.02.2009., 16:24
  3. Koga?
    Autor psares u forumu Arhiva
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 20.04.2007., 13:43
  4. Ko koga..........