kako do savrseno obrijanog lica

Uvek se brijem posle tusiranja,jer je tada koza najmesha i najlakse se brije. Ako negde zurim,a treba da se obrijem na brzinu...onda se dobro umijem vrucom vodom da mi koza omeksa.
Dobra pena,dobar zilet...i koristim Gillette aftershave...ustavri uglavnom koristim kompletnu Gillette kozmetiku za brijanje. Mada i Nivea je dobra.
I naravno izbrijavanje je nezaobilazno.
 
Dakle: tusiranje - sampon za kosu na bradu i stoji tokom citavog tusiranja - onda posle i ne treba (a moze - jos bolje) pena za brijanje (da brada bude sto meksa) - onda Gillet sa lubra strip-om - brijanje & IZBRIJAVANJE :)

Na kraju - obavezno - Nivea aftershave BALASAM sensitivity (sjajna stvar). Nikakav alkoholni aftershave...
 
Јбг...мени је кожа баш осетљива...тако да се не бријем сваки дан (угл сваки други, чак трећи), па онда када и урадим то...боље је обријано.
Користим само Nivea гел и aftershave...

...а и зашто се цимати да буде перфектно, повлачити бријач из свих могућих углова да би баш било потпуно кад ће за пар сати поново бити имперфектно? :roll:
 
I ja se ne brijem svaki dan...kad je malo duze(malo znaci,NE brada) bolje izbrijem.....shta znam ja samo sapunom isperem pre brijanja.....probavao sam razne gluposti ali obican sapun pa osusim pa pena i zilet meni najbolje.A posle neki Gillette losion(valjda se ovako pishe).....ma mriz me da ustajem do kupatila i vidim kako se zove:lol:
 
Zavisi kako je kome osetljiva i na šta osetljiva koža....

Meni posle brijanja godi dečiji sapun i posle sat dva opet dečiji sapun i bolje mi nego krema zbog bubuljica.
Alkohol malo agresivno čisti lice, tj lice zna da postane grublje, ali nije to toliko očigledno.

Inače ne volim izbrijavanja, ono nešto specijalno , dovoljno je da lice bude prstu glatko.A možda je to baš izbrijano , pa moja navika čini nepreciznost.
 

Back
Top