Herpes

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
Dobro znam sve o herpesu, necu da davim. Samo mi treba misljenje kolega/ koleginica. Da li mislite da je ovo herpes? Nalazi se na commissura labialis dextra, angulus oris dexter:


Unapred molim one koji se ne razumeju da se ne odazivaju i da mi ne nude travke biljke, bapska lecenja i savete komsija, baba, deda, rodjaka koji su "prelezali" to.
 
kad se to pojavilo?jeli bilo peckanja,bola pre pojave promene?
Moze biti mada meni lici na cheilitis, nisam sigurna, nesto ne vidim ima li vezikule
 
Bilo je peckanja. Pojavilo mi se sa stresom oko ispita, zajedno sa opadanjem kose. Ne mora da znaci da herpes uvek ima vezikule. Ali i meni lici na cheilitis, mada ne reaguje uopste na antibiotike i stoji tako vec 20 dana.
 
Hloramfenikol mazao, ispirao fizioloskim. Ja ne uzimam antibiotike osim ako je bas preko potrebno. A sad sam namazao viru-merc i odmah prestaje da me boli.
 
Odlicno, sad malo jos poradi na imunitetu, malo b vitamina, pivski kvasac i nemoj da se nerviras oko ispita, veruj mi ne vredi gubiti zivce na te stvari.
 
Dzabe kosu sam vec poceo da gubim. A napad anksioznosti nije ni malo prijatan. Samo da mi prodje septembar pa da odem u neku banju malo da se druzim sa starcima. Hvala na pomoci oko ovoga
 
Ma nema na cemu, slusaj ti mene, sa studija sam izasla sa hronicnim gastritisom...veruj mi ,ne isplati se,ispiti se poloze pre ili kasnije a zdravlje kad narusis nema ,to ti je trajno.
Samo smireno i polako, bez treme.
 
kole, molim te da ne postavljas slike, inace cemo uskoro biti preplavljeni svakakvim snimcima. Meni izgleda kao herpes po onome sto opisujes i reakciji na terapiju, slika mi ne govori bas nista. Pozdrav.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top