ne(kultura) il ne(vaspitanje) il ne(karakter)

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Sto me nerviraju ovakvi ljudi...Zovem malopre brata od ujaka (zive na selu) da mu cestitam rodjendan i razgovor ide ovako:
Ja: Cao, srecan ti rodjenan! :smile:
On: Hvala 8-)
Ja: Kako si , sta radis? :)
On: Nista...(cuti)
Ja: Jel odmaras sad na raspustu il te u'vatili sad da nesto radis?
On: Pa, ne...
Ja: Gde ti je sestra?
On: Ne znam...
i v ec sam izgubila stpljenje i rekla vazi ajd cao... :-x
pre toga pricam sa njegovom majkom-mojom ujnom , sta radi, jel ocekuje danas goste, kako je jel vrucina kod njih i tako kenjam, a nijedno od njih dvoje me nije pitalo ni kako sam, ni sta radim...Naglasavam nisu ljuti, jednostavno su takvi, takva je uvek konverzacija sa njima, narocito su "ograniceni" preko telefona...
Da li je to nekultura, nevaspitanje il jednostavno ljudi nemaju osecaj da treba i nekog drugog da pitaju nesto iz kurtoazije. Pisite vase dogadjaje na ovu temu
 
@baki75 - to ti je sasvim normalno :)))) pazi poruku od mog 1 rodjaka :

Jel mogu da dodjem kod tebe , kad - otkad - i dokad ??? vristao sam od smeha :)))))))))


ja se sa svima bas lepo ispricam preko telefona i kad cute ja provociram na sve moguce nacine tako da moraju da pricaju od muke :)))

- inace s mojim vencanim kumom se najlepse ispricam , obicno se zovemo kad smo na WC solji imamo takvu inspiraciju gluposti i smejemo se kao konji :)))))
 
Razumem ljude,isti sam takav.
Mrzim prokletu spravu,samo mi zvrnda po kuci bez veze.
I uvek me zovu oni koje ne zelim da cujem,nikad oni drugi.
I sem ako nije nesto sto moram da zavrsim preko telefona,uvek dogovaram vidjenje da se ispricam sa nekim...
Ali je zato Amore izuzetno agilna kada je fontele u pitanju,obecao sam joj za rodjendan onu menadzersku slusku...:D
 
Ćale:
Razumem ljude,isti sam takav.
Mrzim prokletu spravu,samo mi zvrnda po kuci bez veze.
I uvek me zovu oni koje ne zelim da cujem,nikad oni drugi.
I sem ako nije nesto sto moram da zavrsim preko telefona,uvek dogovaram vidjenje da se ispricam sa nekim...
Ali je zato Amore izuzetno agilna kada je fontele u pitanju,obecao sam joj za rodjendan onu menadzersku slusku...:D

Tatice, daj mi broj da te nazovem malo... da caskamo :lol: :lol: :lol:
 
whitenicky:
@baki75 - to ti je sasvim normalno :)))) pazi poruku od mog 1 rodjaka :

Jel mogu da dodjem kod tebe , kad - otkad - i dokad ??? vristao sam od smeha :)))))))))


ja se sa svima bas lepo ispricam preko telefona i kad cute ja provociram na sve moguce nacine tako da moraju da pricaju od muke :)))

- inace s mojim vencanim kumom se najlepse ispricam , obicno se zovemo kad smo na WC solji imamo takvu inspiraciju gluposti i smejemo se kao konji :)))))


eto vidis , ja bih bar pozvala telefonom nekog kod koga imam nameru da idem u goste..a ne tako u siframa..

al to za zvanje sa wc solje... :lol: ja tako zovem moju sestru, mamu , ponekad baku...al smo mmi i sestri kazem gde sedim :wink:
 
majcheki:
Sad baki koluta očima iz inata :lol:
daj bre baki, stipu dripce... oćeš stvarno da se bacimo na anaLizu?
Nećeš, oćeš da kuckamo nešto smešno i da ih pljuckamo dok ne vide :P

Aaaaaaaaajde!

Gde da vide? Ne znaju ni telefonom da pricaju a ne da koriste komp... :smile:

Ma, pricajte o vasim slicnim dogadjajima dosta smo o mojim...takvi su kakvi su... 8-)
 
... Ima jedan što klimne glavom kad mu kažem ,,Dobar dan'' nakezi se veštački i klima glavom ko sumanut... I jedan dan ja ponovim ,,Dobar dan, rekla sam'' Jer baš oću povratno ,,Dobar dan'' Stalo mi puno tog dana pa mi se dizna otvorila... A on klimne jednom jače - zabaci glavu gore, dole i nastavi da se klimucka... ,,Jel vi ne umete da kažete Dobar dan?'' Pitam ga - jer hoću da i ja budem nekulturna sada kad je već on otvorio sezonu... On trepne nekoliko puta i nasmeje se glasno ,, Dobro si ti dete'' kaže i pročeška me dlanom po glavi, ,,Šteta što si tako mlada''
,,Šta ima loše u tome... biti mlad?'' Baš sam rešila da ga zapitkujem... a iskustvo, matori znao da ću kad tad da se rešim, uopšte nije bio iznenađen... ,,Sedi...'' kaže, ,,...Ispričaću ti jednu priču''
I ja sela :P
 
majcheki:
... ne ja samo ne volim nadrkane, mračno ozbiljne - oni su po sebi u glavnom kulturni, ponosni i gordi... meni to ide na **** - odeš negde s takvom ekipom i onda ide redosled - mi sad jedemo, mi sad pijemo, mi sad pushimo, mi sad pričamo o poslu... mi se sad valjamo od smeha...

To mi lici na ljude pune kompleksa...meni smeta kad osetim da ljudi nisu spontani da se ponasaju po nekom unapred smisljenom planu... :roll:
 

Back
Top