Orange couny choppers?!

Ne znam zasto se OCC toliko forsira kad sam gledao mnogo bolje radionice koje postoje u USA. Malo prave predstavu i cirkus, malo svadja, malo vika ali ispadne coper na kraju. Ja jesam ljubitelj Harley - a ali njihove masine su skoro sve nalik jedna drugoj. Prestao sam da ih gledam.
 
Pojma nemam zašto, ali ja ih redovno gledam.Ne znam ništa o čoperima, nikada u životu nisam vozila motor, ne volim kada se ljudi svađaju i viču, ali iz nekog nepoznatog razloga mi se dopada OCC. Prosto mi dođe da naučim da varim.

Jel vam senior liči na onog morža (ili šta god da je) sa EVA sardina?
 
Ma skroz su tupavi, u onoj radionici bih ostavio samo Majkija i Vinija. Licno mi se mnogo vise daopada takmicenje graditelja motorcikla, ozbiljno se radi a moguce je i uporedjivanje razlicitih stilova. Smatram da je Indijan Lary bio mnogo bolji graditelj.
Kad bih samo imao plazma aparat i jos par masina videli bi ste sta je FIRS SEBIJAN CHOPER.
 
dr_smak:
Ma skroz su tupavi, u onoj radionici bih ostavio samo Majkija i Vinija. Licno mi se mnogo vise daopada takmicenje graditelja motorcikla, ozbiljno se radi a moguce je i uporedjivanje razlicitih stilova. Smatram da je Indijan Lary bio mnogo bolji graditelj.
Kad bih samo imao plazma aparat i jos par masina videli bi ste sta je FIRS SEBIJAN CHOPER.
Pored mnogo neuspelih pokusaja video sam nekoliko izuzetnih modela na skupovima. Jedan BMW ( mislim da je najteze od BMW - a napraviti coper ) Bg table i jedan Guzzi falcon. Masine izgledaju samo tako, nazalost, nemam sliku pri ruci.
 
Ne secam se da li je bio zelen ili takav kako si ga opisao. Ovom nije bila hromirana masina nego bas dobro ispolirana tako da ostavlja takav utisak. U svakom slucaju ekstra izgleda i lik je uspeo u onom sto je zeleo.
 
Ja sam ih redovno gledao i bili su mi dobri :) Pre dok su ili posle 11 uvece, taman zavrsim sa strebanjem pa onda :) Sada slabije jer mi ovaj nov termin slabo odgovara. . . I nekako mi je bolje od takmicenja kad gledam jer tamo su mi malo isfolirani i sl. ovde nekako prirodno ih prave i sl.
 
Najzesce je bilo kad je gazda izvadio titanijumsku burgiju od 20 mm, namontriao je na strug i tako zapeo sa busenjem nekog celicnog komada da se emulzija zapalila tako da je morao da gasi ceo strug. Ili kad su im iz cist mira pale gotove masine sa postolja na pod. Matori je nekako iskulirao prvu ali kod druge je pukao totalno.
 
yana:
Pojma nemam zašto, ali ja ih redovno gledam.Ne znam ništa o čoperima, nikada u životu nisam vozila motor, ne volim kada se ljudi svađaju i viču, ali iz nekog nepoznatog razloga mi se dopada OCC. Prosto mi dođe da naučim da varim.

Jel vam senior liči na onog morža (ili šta god da je) sa EVA sardina?


:lol: :lol: :lol: plunuti morz sa eva sardina :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top