Fiksna proteza,odrzavanje i sl...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

micka_88

Primećen član
Poruka
558
Ja se unapred izvinjavam moderatorima sto otvaram temu vezanu za stomatologiju,ali jednostavno pretrazujuci internet nisam nasla adekvatno stivo,takodje prelistavajuci temu ZUBAR naisla sam na neke postove vezane vezane samo za protezu,ali ne i za higijenu..
Dakle juce sam stavila protezu i prvi utisci su da otezano jedem i da mi je onaj najverci sraf na sestici napravio ranu,i sada ne mogu da spavam,inace sam ortoped mi je rekla-tvoja higijemna zuba je dobra,dovoljno ti je da koristis Flurogal,i najobicniju cetkicu i to je to,medjutim ja bih htela da priupitam nekoga ko ima iskustva sa istom sta mi poredlaze od dodatne higijene,ili nekoga od ovde prisutnih doktorad ame uputi na adekvatan sajt...
P.S.Moderatori,dopustite da dobijem barem neku informaciju,a posle slobodno brisite i zakljucavajte temu...
 
Opet ti?! :)

Dakle, rekoh li ja tebi - pitaj za ime sveta stomatologa koji ti je stavio protezu: javis se telefonom, nije tesko, kazes zulja me sraf i imam ranu.....Pa ne moze ovde niko da ti pomogne sa tim u vezi, a i ne valja da ti sraf pravi ranu na desnima - nesto nije namesteno kako treba mozda. Nazad tamo gde su ti i namestili fiksnu protezu da to pogledaju i da vide u kakvom stanju ti je ta 'rana'. Sto se higijene zuba tice, vec ti je receno da ti je higijena zuba adekvatna, cetkice, konac, Flurogal.....VEc smo pricali o ovome i nista novo nema da se kaze.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top