Sramite li se

bobba:
Kontam pa rekoh daj da ja to pitam

Da li vas je sramota kad kupujete kondome i one sva pomagala, kad vas pita trgovkinja "koja velicina" ili ono "za poneti ili ..."

hehe jel vam neprijatno malo..................;)
ili vi birate trgovinu


Mrzi me da citam sve postove pa cu samo odgovoriti. Za one koje je sramota da kupe kontracepciju: a nije vas sramota da se kresete sunce li vam vase :)
 
bobba:
Kontam pa rekoh daj da ja to pitam

Da li vas je sramota kad kupujete kondome i one sva pomagala, kad vas pita trgovkinja "koja velicina" ili ono "za poneti ili ..."

hehe jel vam neprijatno malo..................;)
ili vi birate trgovinu
Ne, a sto bi ???
Ne radim nista nenormalno!? :grin:
 
jao meni je bash neprijatno, a ja sam i inache jako stidljiva.... i onda tako.... posebno kad radi neki mooshkarac..... sva pocrvenim i unervozim se..... i prosto ne znam shta da mislim..... i onda mi samo prolazi kroz glavu chuvena rechenica shtefice cvek "isuse, kak je velik'"..... nemam pojma zashto :roll: :-D
yu, shto me sramota........
 
livija:
jao meni je bash neprijatno, a ja sam i inache jako stidljiva.... i onda tako.... posebno kad radi neki mooshkarac..... sva pocrvenim i unervozim se..... i prosto ne znam shta da mislim..... i onda mi samo prolazi kroz glavu chuvena rechenica shtefice cvek "isuse, kak je velik'"..... nemam pojma zashto :roll: :-D
yu, shto me sramota........

Sto vishe godina imash to je ova izjava strasnija!

Ja resavam takav problem - u stvari resavao sam ga (sada nemam te "treme"), govorim uopsteno o blamu kontakta sa osobama sa druge strane pulta:

1. od onoga - unizis ga u sebi (manje skolovan, zamislis ga golog/smesnog,...),
2. do: postavis se sa apsolutno "nasilno" - moze da bude i nekom provalom na sopstveni racun, zbunjivanjem doticne osobe,....

----------------------------

Kada sam bio mladac - za kupovinu ku.tona sam imao spremnu recenicu: "...za gadjanje prolaznika!" :twisted:
 
Bad_Wolf:
Sto vishe godina imash to je ova izjava strasnija!

Ja resavam takav problem - u stvari resavao sam ga (sada nemam te "treme"), govorim uopsteno o blamu kontakta sa osobama sa druge strane pulta:

1. od onoga - unizis ga u sebi (manje skolovan, zamislis ga golog/smesnog,...),
2. do: postavis se sa apsolutno "nasilno" - moze da bude i nekom provalom na sopstveni racun, zbunjivanjem doticne osobe,....

----------------------------

Kada sam bio mladac - za kupovinu ku.tona sam imao spremnu recenicu: "...za gadjanje prolaznika!" :twisted:

pa shta cju kad sam stidljiva?..... :roll: :-D
 
livija:

pa shta cju kad sam stidljiva?..... :roll: :-D

Ne zaye8avaj. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajd sada ozbiljno: ne daj boze da dodjes u situaciju da od tvog nastupa zavisi zivot tebi dragih... Tako da je dobra vezba na blamovima - citaj: kupovini guma... :lol:

Jos jedan recept protiv blama - kada pocne teta preko pulta da te "gleda" mrko - ti onda postavi neko debil pitanje - ako se upeca i pocne da ti objasnjava - onda mozes da je vozas koliko hoces...

A da: jednom prilikom sam trazio kutiju prezervativa, a devojka iza pulta je razrogacila ochi jer je skontala da hocu kutiju, onu sa kamiona... Ja sam kriv, ali kako nazvati? Kutijica - to sugerise k.rtone mikro dimenzija - to ne ide; paklica? To isto zvuci glupo... :)
 

Back
Top