Kraljevacki studenti u KG-u

basarickv

Obećava
Poruka
88
Ako ste iz Kraljeva,a studirate u Kragujevcu ovo je forum i za vas.
Predstavite se,recite sta studirate,koja ste godina. Da li nekom preporucujete svoj fakultet i zasto? Kako vi dozivljavate STUDENTSKI ZIVOT u Kragujevcu. Itd. Ma pisite sta mislite da treba.

Evo za pocetak ja sam na Visoj saobracajnoj. Odsek "drumski i gradski saobracaj". Jos uvek sam 1. god. Skola i nije preterano teska,neki je prosek. Studentski zivot je nesto sto moras da osetis da bi mogao da pricas o tome.Probajte necete se pokajati. ;)
 
basarickv:
Ako ste iz Kraljeva,a studirate u Kragujevcu ovo je forum i za vas.
Predstavite se,recite sta studirate,koja ste godina. Da li nekom preporucujete svoj fakultet i zasto? Kako vi dozivljavate STUDENTSKI ZIVOT u Kragujevcu. Itd. Ma pisite sta mislite da treba.

Evo za pocetak ja sam na Visoj saobracajnoj. Odsek "drumski i gradski saobracaj". Jos uvek sam 1. god. Skola i nije preterano teska,neki je prosek. Studentski zivot je nesto sto moras da osetis da bi mogao da pricas o tome.Probajte necete se pokajati. ;)

Ja sam iz Kraljeva, ne studiram u Kragujevcu, ali zato idem sa ekipom u Kragujevac da snimamo demo snimke kod Vujica :lol: I to je neka vrsta shkole :wink:
 
E_X_I_T_O_V_K_A:
xexe i Dzoni nam se usrecio ovde na BK....greotice,znam ga i ja...:)
E,Srecko imam ja druga na zavrsnoj godini vise Saobracajne....ostalo mu jos 7 ispita...i mukica vuce te ispite vec godinu dana...inace apsolvirao....:D


Pa nije bas malo 7 komada. Ima tu jos dosta da se bubaci.Nemoj da se zeza neka to zavrsava sto pre,jedino ako mu nije zao da mu se zavrsi studentski zivot?! :)
Ko je tav tvoj prijatelj,mozda ga i znam?
 

Back
Top