Ljubav

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Poslije ovih vrucih tema, bilo bi lijepo da ozbiljno sagledamo ljubav i seks.Sto to znaci?
Zar niste osjetili kada na prvi pogled uocite svoju ljubav a srce vam zadrhti, i za njim/njom imate jednu ceznju... ne ceznju samo za fizickim zadovoljenjem nego ceznju da osjetite njegov/njen miris, njegov/njen dah a narocito ukus njegovog/njenog poljubca... njenog mekanog tijela koja ceka kao neko nevino bice da joj podarite ljubav i toplotu koju mi muskarci imamo a to isto vazi i za vas djevojke.
Nije sve u brzom i prljavom seksu.Nije to to.Drugacije je kada nekoga volite ili zavolite zato sto je umiljat, dobar, intelegentan to vazi i za zene i muskarce.
Zar nikada niste osjetili taj osjecaj, da volite svaki dio zenskog tijela njenu dusu, njen osjecaj i da se trudite da njoj bude dobro, da se osjeca predivno...da osjeti da je neko voli...
Mislim da na ovom forumu na sve to zaboravljamo... zaboravljamo na njeznost ljubavi i seksa...

Razmislite malo o ovome...
 
Nije sve u brzom i prljavom seksu.

Rekao sam tako a nisam rekao da je seks prljav, nego ga mi mozemo uciniti prljavim.Seks je umjetnost ali nije za svakoga, koji to moze uprljati i seks uciniti odvratnim.Zbog toga u nekim religijama imamo da je seks tezak grijeh i prljav za smrtnika.E to sam mislio gazdarice.
Nego gazdarice, da li ima sanse da se tema o machoizmu otvori, jer mozda ce neko da diskutuje o tome. 8-)
 
Seks je prirodni i bozji dar koji je podlozan ljubavi, ali pojedinci ga mogu uciniti prljavim.U sto spada prljavost.Prljavi seks je seks bez imalo osjecanja prema partneru koji je s tobom.To neko radi, samo da bi ispunio normu, a ne da bi uzivao, jer zapravo taj idiot ne zna da uziva!!!U tome je stvar prljavog seksa.Ako je u pitanju blud ali taj blud uradjen sa medjusobnim osjecanjem i ljubavi taj blud ce biti kvalitetan... jer zapravo partneri se vole.Znaci on voli svaku poru njenog tijela...on se ne izivljava nad tijelom...nego on pokusava da se ona osjeca kao da je na nebu u raju.
Nastavak u sljedecoj epizodi...
 
jao razumem te u potpunosti.
i ja isto tako mislim.

nego, jesi li ti jehovin svedok? il shta?
preporuchujem ti da se prebacish u sankriste.
ako znash koji su ti.
 

Back
Top