Farbanje

umbilicus

Početnik
Poruka
7
Hocu da ofarbam nekoliko pramenova u neku boju tipa zelena, ljubicasta itd...Pretpostavljam da prvo treba da izbelim kosu, pa sa cime to da uradim, sa blanshom? Koliko on unistava kosu? I gde bih mogla da nadjem farbe u tim nijansama?
 
Pa najbolje ce ti primiti boju ako se prvo izblajhas, blans unistava kosu al nece ti nista biti nije to tako strasno zene se godinama blajhaju pa opet imaju kosu... :D Zaredjaj po parfimerijama . ne verujem da ima bas u svakoj parfimeriji tih boja...
 
ja znam frizerski salon gde to rade stvarno super! kao prvo svi frizeri u tom salonu nose reklamu na glavi - dakle, svi imaju neke pramenove šarene i totalno su ok, a super rade svoj posao.
Ne bih ti preporučila da to radiš sama, jer možda može i bez blanša, takve stvari bolje prepustiti profesionalcima, jer u tim situacijama je jeftinije platiti, nego posle popravljati štetu. 8)
ako te bude interesovalo, ostavi mi pp, za njihov telefon, da ne bude reklama!
 
I, da, ako to već radiš sama... bilo je u jasminovim parfimerijama, u vidu maskare za bojenje pramenova kose, u raznim bojama, ali naravno to se skida prvim pranjem, ne znam koliko je intenzivna takva boja, nisam probala, ali sam videla da ima :D
 

Back
Top