Prevara...da ili ne (ili mozda)

starfan

Početnik
Poruka
10
Prevara...
Sta ko misli o njoj...
Da li je istina da prevara nije prevara ako se za nju ne sazna?
Ko je skloniji varanju muskarci ili zene?
Da li se stidite posle prevare ili ne?
Da li i jednokratni sex (iz fazona - desilo se?!) spada u prevaru.
Voleo bih da procitam sta zene misle o ovome
 
Hm! Da li vise varaju muskarci ili zene? Tu nema pravila, po mo mom misljenju vara onaj koji nema sve sto ocekuje od partnera. Postoji vise stepena prevare: najnizi flert, sredni poljubac , visi sex na jedno vece i najtezi stepen je konstantno varanje. Mislim da prva dva "greha" su za oprostiti, a ova dva ko kako zeli. Mislim da ako se neko vec odluci da vara pozeljno je da se potrudi da to barem prikrije, da ne bi povredio ovu drugu stranu.
 
I muskarci i zene su jednako skloni prevari...
Ako sam sa odredjenim partnerom,ne postoji taj "stepen prevare" na osnovu kojeg bi razmisljala dali mu oprostiti...
Preko prevare ne prelazim...
Ako je do iste doslo,znaci da neko u toj vezi nije zadovoljan...
Zasto onda oprostiti i nastaviti sa vezom? :roll:
Prevara,po meni,znaci i kraj... :evil:
 
moje misljenje je da ukoliko si s nekim a zelis biti s nekim dr. (u kom god smislu) onda nemas sta da trazis sa tom osobom s kojom si. samo sebicnost...
nikada nisam nikoga prevarila niti planiram.
nikada ne reci nikada ali...
prije cu nazvati tu osobu i rece-zao mi je al... pa onda. ako to ne mogu onda mi je karakter 0.
da li je mene iko prevario? ne znam. ali da sam saznala, hih, ne bi se dobro proveo:)
jednostavno ne razumijem poentu varanja. pogotovo tog "konstantnog".
mislim da ako neko vara, nije problem u osobi s kojom je nego u njemu/njoj.
onda fino nemoj vrijedjati nikoga, budi single pa se ebi s kim i kad hoces.
alles gut:)
nista se samo "ne desi". desi se ono sto zelis da se desi.
 
sta ja znam sto se tice prevara imam lose iskustvo,tako da mi i nije nesto mada sad nisam u nekoj vezi pa mi je svejedno s kim je neka riba koja hoce sa mnom nesto,znaci ne gledam u to i ne daj boze da bi takvu odbio uz fazon joj necu sta ti je ti si zauzeta,a prevara je uvijek prevara pa saznala se ona ili ne,sto se tice pitanja ko je skloniji prevari ja mislim da bi bilo nerealno reci i jedno i drugo jer tesko je to sada reci i uopste ja mislim da je sve to isto,pa kazem imam lose iskustvo i nisam se stidio vec mi je bilo krivo u tom trenutku,jednokratni sex normalno da spada u prevaru,samo sto je on malo laksi slucaj kakvih ima koji se ne saznaju nikako ili prodje dugo vremena dok stvari izadju na povrsinu......nisam zena ali tema mi bi interesantna pa odgovorih,Sarfan ako smeta moj post samo reci i ja cu zamoliti da ga neko obrise....
 
coeur:
Hm! Da li vise varaju muskarci ili zene? Tu nema pravila, po mo mom misljenju vara onaj koji nema sve sto ocekuje od partnera. Postoji vise stepena prevare: najnizi flert, sredni poljubac , visi sex na jedno vece i najtezi stepen je konstantno varanje. Mislim da prva dva "greha" su za oprostiti, a ova dva ko kako zeli. Mislim da ako se neko vec odluci da vara pozeljno je da se potrudi da to barem prikrije, da ne bi povredio ovu drugu stranu.


А замисли да живиш са особом која не флертује и не љуби се са другим (другом) али воли другу особу!!!! Јел то превара? А нема ни секса нити било каквог еротског контакта?
 
Prevara?!
NI POD TACKOM 'RAZNO'! I nema opravdanja!
Neka me izvine svi oni koji misle drugacije, ali po tom pitanju sam vrlo netolerantna!
NIkada nisam prevarila (lazem, jesam jednom, dok smo se svi jos 'drzali za ruke'), ali sam dozivela da saznam da decko devojku sa kojom zivi vara samnom. Usledio je momentalan prekid svakog kontakta. I jos jednom slicna situacija, slicno zavrsena.
Dakle, ne pristajem da budem ni prva, ni druga, vec samo JEDNA JEDINA!
 
Hm, kol'ko ljudi tol'ko cudi, pretpostavljam. Znam za ljude koji su u vezama gde je to "dozvoljeno". Znam i neke (starije) ljude koji su isprobali sve i svasta - od monogamnih veza do komune - i ti kazu da nista ne "radi". A znam i ljude koji su zaljubljeni jedno u drugo po trideset godina.
Imam pravila koja odgovaraju MENI, ali nemam neki poseban stav o tome inace, tj. nemam pojma sta je ok, sta je "moralno" a sta nije.
Mene ne interesuje ni flert ni ljubakanje ni prevara, dok sam u vezi. To nije zbog toga sto mi se niko drugi ne svidi, s vremena na vreme, nego zato sto sam svesno usla u vezu sa jednom osobom i zato sto verujem da taj projekat, ta veza, moze da uspe samo ako sam monogamna, tj. verna.
A imala sam i faze u kojima sam bila slobodna (ne u vezi), imala ljubavnike itd. i to je takodje bilo super.
Mislim da je muskarcima malo teze da se kontrolisu kada se bas pojavi neki izazov, ali mozda gresim. Uostalom, skoro sve moje drugarice su pre ili kasnije prevarile svoje partnere :) Bila sam sokirana :roll:
 
Pa nije niko blesav, prevara se oseti, a jasno je i kakvog je ko čoveka izabrao za supružnika... Neko će priznati, neko neće. Kada prizna, to je barem dokaz da mu je zbog toga žao i da nije to uradio što nije zadovoljan (zadovoljna, važi i obrnuto) svojim brakom, već iz ne znam kojih razloga...
Ja samza to da se prizna. Samo odbijanje priznavanja vodi ka konstantnom varanju (može mu se), a konstantno varanje vodi ka otkrivanju istog. A kada se na taj način "otkrije", daleko je teže oprostiti, da ne kažem - nemoguće.
Najzad, ima parova koji se dogovore da "se varaju", ako to može da usše bez ljubomore - svaka čast. Onda je njihova veza (ma kako banalno zvučalo) evoluirala u nešto više od puke obaveze.
 
Prevara...
Sta ko misli o njoj...
g015.gif


Da li je istina da prevara nije prevara ako se za nju ne sazna? Nije

Ko je skloniji varanju muskarci ili zene? :|
Da li se stidite posle prevare ili ne? :shock:

Da li i jednokratni sex (iz fazona - desilo se?!) spada u prevaru. jea

Voleo bih da procitam sta zene misle o ovome
g015.gif
 
Naravno da je prevara cak i poljubac...mislim da to unistava ljubav...mislim da se to ne moze oprostiti...kad tad cce proraditi crv sumnje i potreba da se vrati milo za drago...to je mnogo nisko za onog ko dozivi od svog partnera...prava ljubav mora da odoli svim iskusenjima...
 
Добро, замисли да нема ни пољупца, партнер је одолео искушењу...није ни пипнуо другу особу.....само је заљубљен у неког другог???
Јел то превара или није?
 
Hellen:
Добро, замисли да нема ни пољупца, партнер је одолео искушењу...није ни пипнуо другу особу.....само је заљубљен у неког другог???
Јел то превара или није?
Po meni to nije prevara, učinio je sve što može da do prevare ne dođe, možda čak možemo da kažemo da se i žrtvovao...a osećanjima, ipak, ne možemo da naredimo, ne možemo da naredimo sebi da se zaljubimo, ili da volimo nekog zato što tako treba, isto tako ne možemo ni da naredimo sebi da se ne zaljubimo, možemo samo da odlučimo da li ćemo postupiti prema svojim osećanjima ili ne.
 
starfan:
Prevara...
Sta ko misli o njoj...
Da li je istina da prevara nije prevara ako se za nju ne sazna?
Ko je skloniji varanju muskarci ili zene?
Da li se stidite posle prevare ili ne?
Da li i jednokratni sex (iz fazona - desilo se?!) spada u prevaru.
Voleo bih da procitam sta zene misle o ovome

Super pitanje,jednostavno i svakodnevno... Nema pravila,dragi moj...svi varaju...varaju i zene i muskarci potpuno jednako...i jednako pricaju o seksu i podjednako razmisljaju o tome (pricam kao da sam juce promenila pol pa sam sto posto sigurna i u jedne i u druge :grin: )...I znas sta...uopste ne mislim da je fizicki kontakt prevara. Varas onda kada se zaljubis u nekog drugog...ali onda sa tim i odes pa opet nije prevara. Vise je izneveravanje necijeg poverenja i osecanja. Sta znaci sex na ex?! Uradis,bude ti super i zaboravis dok se okrenes. Neces zaboraviti dok si ziv samo ako ti devojka sazna! 8)
Vazno je da volis jednu. Prevara je prevara saznalo se o njoj ili ne. i ne varas ti nju nego sebe...bolje reci zavaravas se ...kad dodje situacija da pozelis sa nekom drugom preispitaj svoje emocije....nesto ne stima...u tome je stos...a ti nemas herca da to izneses na videlo pred samim sobom...uh,bre al'sam se nakuckala...Zadovoljan? 8)
 
:D
Lexa:
Pa nije niko blesav, prevara se oseti, a jasno je i kakvog je ko čoveka izabrao za supružnika... Neko će priznati, neko neće. Kada prizna, to je barem dokaz da mu je zbog toga žao i da nije to uradio što nije zadovoljan (zadovoljna, važi i obrnuto) svojim brakom, već iz ne znam kojih razloga...
Ja samza to da se prizna. Samo odbijanje priznavanja vodi ka konstantnom varanju (može mu se), a konstantno varanje vodi ka otkrivanju istog. A kada se na taj način "otkrije", daleko je teže oprostiti, da ne kažem - nemoguće.
Najzad, ima parova koji se dogovore da "se varaju", ako to može da usše bez ljubomore - svaka čast. Onda je njihova veza (ma kako banalno zvučalo) evoluirala u nešto više od puke obaveze.

Decko,stvarno si malo drugaciji od ostalih deckonja. Svaka cast na razumevanju shodnom zenama! Bravo,bravo i bravo!!!! Mene si osvojio! :D Aj' dalje...mislim osvajaj! Odusevljena sam :grin: :grin:
 

Back
Top