incest

Ma blago meni...bitno je da ti i ljudi kao ti mogu ovde slobodno da pisu,jer ne psuju modove.
Ziv nam biJo ti i tvoj incest. Mozda su i modovi incestuozni,pa imas vezu?
 
...Pocetak ljudske civilizacije je vezan za zabranjivanje incesta...tj. to je odlika zivotinja...mada i zivotinje ako su u prirodnim uslovima,to nikad nece primeniti...ergo, to je odlika zivotinja koje zive medj ljudima i lazno se predstavljaju...
 
tajson7:
... i mene čudi da je prošlo ...
Ih bre tajsone...nema sta da te cudi. Ovde moze da prodje BUKVALNO sve. Ne bi me zacudilo i da je ovaj som stavio slike kako guzi svoje kevu ili sestru...ili vec koga.
Ovde je samo bitno da ne psujes modove. Jer to je SMRTNI greh...100% je smrtan. Posebno ako Caletu (ex father)...da ne *****. UUUUUUU!!! Znas kakva je to psovka!
Kakav incest...to je nista u odnosu na ovo drugo. Muka mu je sto ne ume da igra fudbal,pa se iznerivrao...razumem ga potpuno. Znas i sam kako smo se ko klinci smejali i ismejavali one koji ne umeju da igraju fudbal ili makar da sutnu loptu kako treba...ponekad.
I tako to krene....i moze da ode cak do incesta.
 
supertajni -- biće incest kad se podovatimo ,,, matori perverznjaku ,, došo si na ovu temu da se pališ braću kako krešu seku a ???? u majku ti ,,,,,,
 
Možda je to normalno kad si mladji ili bar češće u pojavi...ali kad si zreo , to je tako smešno da nema komentara....čak nije ni zabranjeno voće......Meni je kuma , svastika, čak i ono treće koleno dobro zvuči kao zabranjeno voće , jer se ne znamo , pa je interesantno kad se upoznamo....
 
Tuzni_patak:
Možda je to normalno kad si mladji ili bar češće u pojavi...ali kad si zreo , to je tako smešno da nema komentara....čak nije ni zabranjeno voće......Meni je kuma , svastika, čak i ono treće koleno dobro zvuči kao zabranjeno voće , jer se ne znamo , pa je interesantno kad se upoznamo....
Patak daleko je to od smešnog pogotovo krvno srodstvo, to je više nego bolesno i odakle ti ideja da pišeš o tome, ako ti se sviđa kuma ili neka dalja rođaka to i napiši tako a incest ti je čoveče nešto sasvim treće :evil:
 
Bad_Company:
Ma blago meni...bitno je da ti i ljudi kao ti mogu ovde slobodno da pisu,jer ne psuju modove.
Ziv nam biJo ti i tvoj incest. Mozda su i modovi incestuozni,pa imas vezu?
Ae ne ser*te... ima ovde mnogo ljudi koji ne vole anal,animal,pissing itd. pa te teme i dalje postoje..a svidjalo se ro nama ili ne i incestu je mesto na lj&s nezavisno od toga da li ga odobravamo ili ne... :evil: Stvarno cu svashta ovde prochitati... :roll:
 
Znaci i ti si Peta incestuozna licnos' ? Bas cuhdno? Nisi odavala takav utisak,hm.
Dobra si sa modovim,a? Moze ti se!
Yebiga ja nisam...mislim jesam,ali ne koristim te veze.
 

Back
Top