DILEMA!!!

Gost
Ne znam da li to neko jos radi ali ja nekada 'procesljam' devojkin mob.Znate ono na kvarno imali kakva poruka sa strane i tako...To sam uradio 5-6 puta za godinu dana i sve je bilo ok.,osim nekih onih glupih sablonskih poruka koje su mi se cinile beznacajne od nekih bivsih pacenika.Znam da je to jadna fora ali radoznalost je macku ubila.Ali da napomenem da sam jednom montirao trepavicu na moj mob. i otisao iz sobe...kada sam se vratio nije je bilo na ivici mob.,...zakljucak je jasan.No ja i ako nesto stigne odmah to izbrisem.Ali veceras sam ga malo 'cacnuo' i frapirao se.Dobila je poruku od bivseg(glupu sablonsku),ali tu istu mi je prosledila pre dva dana!!A ja toliko emocija unosim u svaku poruku koju napisem,onako od srca jer je volim.Mnogo sam osetljiv i neposredno posle toga smo vodili ljubav i mada sam je mnogo zeleo nije bilo to ona eksplozija kao do sada.Pala je u moji ocima jako.Mozda sam jos pod utiscima jer se to desilo malopre.Sta da joj kazem??Da sam joj citao poruke?Ja bih njoj bio tada jadan.MOzda u tom trenutku nije imala inspiracije pa mi je prosledila?Mozda je na pomolu opet njihova veza pa cuva poruke?ZElim neki savet,posebno od devojaka!
 
Znači problem je što nije odmah obrisala poruku ako sam ja dobro shvatio? I nije baš neki dogadjaj pa nemoj odmah da se frustriraš i revoltiraš jer je to pogubno i beskorisno.Valjda ti dovoljno poznaješ svoju devojku i imaš poverenja u nju?Naprosto drži oba oka otvorena,istražuj,ne donosi neosnovane zaključke i ne padaj u vatru.I to što ti radiš nije ništa loše,ja mnogo više špijuniram i raspitujem se kada upoznajem neku osobu...to je normalno i mudro...
 
Hm-hm-hm...
SUMNJA, SUMNJA, SUMNJA...kao crv...gricka...
:D oraspolozi se malo!Mislim da ne treba da panicis.
Mozda svi tvoji prethodnici nisu bili kreativni i emotivni kao ti...pa nije imala od koga da se nauci kreativnosti i sama ti smisli neku lepu i slatku poruku!Poradi malo na tom slucaju!Kada ne vidi, obrisi tu problematicnu poruku od EX-frajera :twisted: ! Sledeci put ce morati sama da smisli nesto! I sledeci put kada je budes spijunirao... proveri listu poziva... ako i tamo ima gospodina EX-a - onda... :shock: ucini to sto bezbolnije!
 
Anonymous:
Ali da napomenem da sam jednom montirao trepavicu na moj mob. i otisao iz sobe...kada sam se vratio nije je bilo na ivici mob.,...zakljucak je jasan.
A sta ako je samo kinula i oduvala trepavicu? :D
:twisted: Promeni nacin zakljucivanja...
 
najgore shto moze da ti se desi je da se kajesh...a kajatjesh se ako slazesh,to je sigurno...i najgora istina je bolja od najmanje lazi,surovo ali realno...teshko da mozesh shta da izgubish,devojku narochito...ako je zbog toga izgubish,nisi je ni imao...zato,nemoj da se brinesh i reci joj ...sve najbolje.
:D :D :D :D
 
Odmah je primetila da nesto nije u redu,pa poznajemo se.Ja se pravim lud a u stomaku mi kao da sam kamenje progutao.Ma ja sam maler bre sa tim bivsim!Sa jednom sam bio pre dve godine.Bili smo u vezi 4. meseca,a pre mene je bila sa tipom 3. god....ostavila me i udala se uskoro za njega.Ma sta da vam kazem,umalo da umrem!Pa onda sa jednom 3. mes., a bila sa tipom 7. god.Jos je ja pitam lepo jeste li definitivno raskinuli.Ma kaze to je gotova prica.TRAS!nije se jos udala,ali na putu je.Srecom nisam se zaljubio pa je bilo lako.Ova sadasnja je jos i zivjela sa ovim.Pa ljudi kako da budem spokojan??!!Pa normalno da nisam siguran u sebe posle svega ovoga.A nju volim slobodno se moze reci najvise do sada.Ne znam....vidjecu jos sta da radim...
 
Ako te to toliko jede, sedi i porazgovaraj s njom. Najnormalnije je pitaj da li je rascistila sa prosloscu, reci joj da si ozbiljan sa njom ( sto je ona do sad ukapirala valjda ) i vidi sta ce ti ona reci.Mislim da otvoren razgovor resava sve probleme.Ovako ces sebe sve vise da trujes, a to ce lose uticati na vas odnos. Samo ISKRENO!
 
Batice, ako je volis, nema frke, a to sto si joj gledao poruke, nista strasno, nemoj da se brines oko tih bivsih, a to sto neki misle da si dosadan pa da ti zato salje poruke, ja se ne slazem, ako je romanticna, onda samo zeli da napravi vezu zanimljivijom... ako me shvatas... da ti pokaze da te i dalje voli... mada, moze biti i da ti se slihta ako te vara... ali to je mozda 10 %. Pazi nema osobe kojoj ja nisam gledao poruke, i do sada se nije ni jedna naljutila, mislim ono....
P.S. da li si video datum poruka, mozda ih cuva da ti ih vremenom sve posalje...
p0z
 
DILEMA!!!:
Odmah je primetila da nesto nije u redu,pa poznajemo se.Ja se pravim lud a u stomaku mi kao da sam kamenje progutao.Ma ja sam maler bre sa tim bivsim!Sa jednom sam bio pre dve godine.Bili smo u vezi 4. meseca,a pre mene je bila sa tipom 3. god....ostavila me i udala se uskoro za njega.Ma sta da vam kazem,umalo da umrem!Pa onda sa jednom 3. mes., a bila sa tipom 7. god.Jos je ja pitam lepo jeste li definitivno raskinuli.Ma kaze to je gotova prica.TRAS!nije se jos udala,ali na putu je.Srecom nisam se zaljubio pa je bilo lako.Ova sadasnja je jos i zivjela sa ovim.Pa ljudi kako da budem spokojan??!!Pa normalno da nisam siguran u sebe posle svega ovoga.A nju volim slobodno se moze reci najvise do sada.Ne znam....vidjecu jos sta da radim...
STO SE ZALJUBIS U TUDJE ZENE ,NADJI JEDNU KOJA NIJE IMALA BIVSEG
 
Da ja znam da ona mene vara,mislim konkretno ne bi to bas ovako bilo.Meni ne pada na pamet da je uhodim,kontrolisem...Prilicno vremena provodimo zajedno,ne zvoni joj mob.,uvek kaze gde se nalazi i.t.d.Ma ne mogu da verujem iskreno verujte mi.Kada bi se u nju razocarao ja nikada,ali siguran sam nikada ne bi imao poverenja u bilo koju osobu.Vrlo je karakterna,ima svoje ja,sigurno joj nebi bilo pravo da kazem da sam spijunirao.Ona bi mene napala onda bi i meni dala zisku pa bih se iznervirao i sve u p..m..! Posebno ako je to bezlazlena poruka kao sto verujem.Ma nebi se puno ni uzbudio da je meni nije prosledila.Pa mogao sam i ja tako vise puta ali nisam.Nekako mi je to ljigavo!Ma nista,pusticu da vidimo kako ce se stvari nadalje odvijati.Za sada ima minus od mene.Neki ce pomisliti da sam papak svetcki ali ja nju stvarno ne bih da izgubim jer je opet ponavljam previse volim.Au da nije ovog foruma izludeo bi.Ne smem drugarima ni da zucnem jer sam je previse idealizovao da sam im dosadio.Pa dupe bi mi pomerili.Iovako me prozivaju da sam papucar,mada sam bio najveci zenskaros medju njima.Povukao sam se i super mi je sa njom.Al sam se raspricao....Ali lakse mi je stvarno,ne zamerite!
 
Nemoj da se nerviras i kidas oko gluposti..
To sto ti je poslala poruku od bivseg,
nemoj da te frapira..
Mozda njoj ne znaci nista bivsi a poruka
je ''na mestu'' kako ti rece,pa ti je prosledila,sa ljubavlju..
Ih' koliko ja primam poruka,pa prosledim decku
a on ko zna kome....
Sigurno da TA poruka stigne preko nekih tamo
i do njegove bivse..
Svet je mali.
I sta sad?Treba da se kidam i jedem?
Nisam poludela.
Da je tvojoj curi stalo do bivseg,bila bi sa njim
ne sa tobom.
Zato,smiri se i sumnje u fioku :wink:
 
Pratim temu od početka, i nisam 'teo da se mešam, al' ne izdrža srce savetodavsko.

Vidi, po svemu što si napisao, a posebno ovo poslednje proizilazi da imaš stvarno finu devojku. Zato, ubuduće, pazi šta radiš.

Pazi šta tražiš jer ti se može desiti da to i dobiješ.

I ja sam lično imao slična iskustva. Gotovo identična. Ali sve je prošlo OK. Onda sam pomislio kako bi bilo njoj kad bi ona mene videla kako ćaskam sa koleginicama, flertujem sa nekom drugom devojkom, ili kako se obradujem kad na ulici vidim neku bivšu koju sam voleo. Ali pri tome mi ne pada na pamet da je prevarim ili nedajbože raskinem.

Zato, pusti... Mani ljubomoru, posesivnost, proveravanja.
I kasnije, u životu, ako se sa službenog puta vraćaš ranije nego što je planirano, prvo pozovi kući i kaži da dolaziš. Za svaki slučaj. 8) :D
 
Ne znam zašto uopšte prpaš po tuđem mobitelu.To je znak nedostatka povjerenja,a ako je to u pitanju onda od prave veze nema ništa.Fino popričaj sa njom ima li još ikakvih osjećaja za bivšeg ako te to brine,a nemoj je špijunirati,tražiti poruke po njenom mob. jer samo možeš nastradati.
A to što se brineš za poruku,stvarno ne vidim smisla.Da joj je bilo stalo do te poruke i osobe od koga ju je dobila ne bi ti je ni poslala već bi je ostavila samo za sebe .
 
sunrise:
DellBoy-011:
Ako nemas poverenja u svoju devojku cemu "kontrola" mobilnog, to ti nece pomoci vec ce ti biti jos teze, kao sada.
Savet?
Prekini, sve je u poverenju :roll:

jao shto volem ovog lolicu kad ovako razmislja kao ja:))))

poverenje poverenje poverenje

/me nikada nije citala poruke na mob.telefonu svog decka...niti je dechko ikada citao moje.. shto se iz svega da zakljuciti da jako verujemo jedno drugom.. poz :wink:
ti si pravi pametni meditj :wink:
 

Back
Top