ukus kod oralnog seksa

  • Začetnik teme nova devojka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znas, Nova Devojko, ja zivim za njen ukus, kunilingus i pruzanje oralnog seksa, ne mora mi biti uzvracen, samo kad cujem slatke zvuke njenog zadovoljstva... Volim da pijem taj sok vise i od samog klasicnog seksa... Voleo bih da te upoznam Nova Devojko, ja sam na pricaonicama CacaninNezni ili Kunilingus iz Cacka... Molim Te, javi mi se...
 
dugi777jezik:
Znas, Nova Devojko, ja zivim za njen ukus, kunilingus i pruzanje oralnog seksa, ne mora mi biti uzvracen, samo kad cujem slatke zvuke njenog zadovoljstva... Volim da pijem taj sok vise i od samog klasicnog seksa... Voleo bih da te upoznam Nova Devojko, ja sam na pricaonicama CacaninNezni ili Kunilingus iz Cacka... Molim Te, javi mi se...
..u brate...koji trip....e pa devojko javi se dechku....pusti forum....
 
Margott:
dugi777jezik:
Znas, Nova Devojko, ja zivim za njen ukus, kunilingus i pruzanje oralnog seksa, ne mora mi biti uzvracen, samo kad cujem slatke zvuke njenog zadovoljstva... Volim da pijem taj sok vise i od samog klasicnog seksa... Voleo bih da te upoznam Nova Devojko, ja sam na pricaonicama CacaninNezni ili Kunilingus iz Cacka... Molim Te, javi mi se...
..u brate...koji trip....e pa devojko javi se dechku....pusti forum....

Sta bi Nova Devojko, nema te da napojis zednoga junaka... A i ti Margott, dok se ona ne resi, pridji i nadnesi... necu ti odbiti ni oprostiti, vec duboko i slatko piti i sud oblizati...
 
nova devojka:
Momci kako se u stvari vama dopada "dole"? Da li je mnjam? Ili da bi se izazvala povratna reakcija (a sad ti malo meni)?

Inace, Nova, nije meni bitan uzvrat, vec da je tebi lepo i kad vidim ili cujem da je vrhunac, nema meni vece slasti od tvoje srece i tvoje arome u mojim culima...
 
edo:
hahahah uzivas kad ribu lizes lol hahahah ti nisi normalan

ne ne edo, on lize limun :PPPP

i nije mi jasno sta ti je tu smesno i zasto decko nije normalan... pa oral je stvar za uzivanje... znaci ti devojki ne pruzas oral?????? u dobi moderne tehnologije ti si jos u 15. veku gde samo muskarac uziva u sexu????? ili...
 
Gadljive sam prirode ali sam nekoliko zena u zivotu oralno zadovoljavao(i sada).Nebi to naravno radio da nisam zeleo i da mi nije prijalo.Mogu da lizem satima i da uzivam.Ali sta ja vama da pricam ,odvec sam star....
 
askurdjel:
Gadljive sam prirode ali sam nekoliko zena u zivotu oralno zadovoljavao(i sada).Nebi to naravno radio da nisam zeleo i da mi nije prijalo.Mogu da lizem satima i da uzivam.Ali sta ja vama da pricam ,odvec sam star....

'Ej covek dosta vise sa tim "odvec sam star" glupostima; znas kako kaze dragi mrtvi Markes-sledi anti kontext-"...a ne znaju da su ostarili kada prestanu da se zaljubljuju.."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top