Hola!

alma:
Necu da izmenim,eto.Neznam ko voli da ga kritikuju.Jesi ti i uzivo kao iz South Park-a?Dres je za svaku pohvalu!
Jesam vala, sirok kol'ko i visok! :lol: Avatar mi uradili drugari sa fudbalske teme. Jedan iz Srbije, drugi iz Amerike i zajedno mi predlozise ovo sto vidis! Bio sam srecan k'o malo dete kada sam uspeo da ga umestim! :lol:

Ovde ponekad svratim da vidim gde sve nasih nema. Ponekad i :cry: pitajuci se: Zar jos uvek nasa mladost bezi iz Srbije?
Pozdravljam te i masem ti ovom zastavicom u ruci!
 
v.v.ilic:
Jesam vala, sirok kol'ko i visok! :lol: Avatar mi uradili drugari sa fudbalske teme. Jedan iz Srbije, drugi iz Amerike i zajedno mi predlozise ovo sto vidis! Bio sam srecan k'o malo dete kada sam uspeo da ga umestim! :lol:

Ovde ponekad svratim da vidim gde sve nasih nema. Ponekad i :cry: pitajuci se: Zar jos uvek nasa mladost bezi iz Srbije?
Pozdravljam te i masem ti ovom zastavicom u ruci!
Koliko ja vidim ti se ne javljas iz Srbije.Tu je nesto kontradiktorno.
 
alma:
Ti ne zivis u Srbiji,a pitas se sto ljudi idu odavde.Verovatno zbog demokratije.
Ovo se udaljilo od teme,ovde su ljubitelji juznoamerickih krajeva.
Ja sam ovde od 1991. Zato se i pitam: "zar jos uvek nasa mladost bezi iz Srbije?"
Ja sam se ovde samo zadesio i ostao! :(
PS; Ako nekome bude smetalo sto ti i ja razgovaramo u Juznoj Americi, mi cemo se preseliti. A mozemo u najgorem slucaju i diskusiju izbrisati. :wink: Mislim da bi bilo steta!
 
v.v.ilic:
Ja sam ovde od 1991. Zato se i pitam: "zar jos uvek nasa mladost bezi iz Srbije?"
Ja sam se ovde samo zadesio i ostao! :(
PS; Ako nekome bude smetalo sto ti i ja razgovaramo u Juznoj Americi, mi cemo se preseliti. A mozemo u najgorem slucaju i diskusiju izbrisati. :wink: Mislim da bi bilo steta!
OK,slazem se.Ja sam sinoc morala da prekinem na forumu,danas putujem,pa kao da se odmorim.Normalno,uzalud,kod nas je vruce nenormalno,ne pomaze ni klima,apsolutno nista.
 
v.v.ilic:
Ja sam ovde od 1991. Zato se i pitam: "zar jos uvek nasa mladost bezi iz Srbije?"
Ja sam se ovde samo zadesio i ostao! :(
PS; Ako nekome bude smetalo sto ti i ja razgovaramo u Juznoj Americi, mi cemo se preseliti. A mozemo u najgorem slucaju i diskusiju izbrisati. :wink: Mislim da bi bilo steta!

zasto se ne vratish u srbiju?
 
Millena:
zasto se ne vratish u srbiju?

Ovde sam pustio korene. Imam dve firme i mnogo zaposlenih. Sin mi ovde ide u skolu a zena mi je operisana 2 puta od raka (dojka i pluca) i ima redovnu lekarsku kontrolu. Odlazi samo jedanputa godisnje kod srednjeg sina u Ameriku i vraca se, jer na kontrole mora.
PS: A sto bi se vracao u Srbiju?
 
v.v.ilic:
Ovde sam pustio korene. Imam dve firme i mnogo zaposlenih. Sin mi ovde ide u skolu a zena mi je operisana 2 puta od raka (dojka i pluca) i ima redovnu lekarsku kontrolu. Odlazi samo jedanputa godisnje kod srednjeg sina u Ameriku i vraca se, jer na kontrole mora.
PS: A sto bi se vracao u Srbiju?

zato sto se cudis sto svi idu odavde. pa te pitam a sto se ti ne vratis. nece niko da se vrati ovde, svi bi da beze.
zao mi je zbog tvoje zene :(. to je strasno.
 
Millena:
zato sto se cudis sto svi idu odavde. pa te pitam a sto se ti ne vratis. nece niko da se vrati ovde, svi bi da beze.
zao mi je zbog tvoje zene :(. to je strasno.
Ja sam se zato i pitao: "Zar jos uvek nasa mladost bezi iz Srbije?" A onda sam malo :cry:

PS: Inace zena mi je psihicki vrlo stabilna i jaka. Posle operacija oporavila se junacki i ako se jos do decembra rak ne pojavi ponovo (dakle, dve godine posle operacije) doktori kazu da se izvukla.
 
v.v.ilic:
Ako si se probudila i spremas se, srecan ti put i brzo se vrati! :wink:

I'm back.Samo sam htela da ti kazem da sam iscitala ove tvoje postove i da mi je bas zao kroz sta je prosla tvoja zena.Strasno.Ja sam klinka za vas,imam neku aritmiju pa umirem od straha.Ali cancer stvarno treba psihicki izgurati.Zvezdasi su hrabri,glavu gore.

P.S Kako si doziveo prvu utakmicu Srbije protiv Ceske? :lol:
 

Back
Top