Убиство

Poruka
22.423
Зашто Србски политичари убијају СРБИЈУ, зашто убијају НАЦИОНАЛНИ ПОНОС СРБА, и зашто се крије ИСТИНА О СРБСКОЈ ИСТОРИЈИ И НАЦИЈИ

map-Shoup.jpg
 
šta dokazuje ta karta? da su avnojevske granice bile apsurdne? da. pa?



nego, prvo ti povrati onaj deo rumunije i epir, koje potražuješ, pa ćemo da se pozabavimo tim temama. sve u svoje vreme. :D
 
eremita:
Бл,

бар теби не морам да објашњавам КО ЈЕ ОТАЦ ЛАЖИ !!!
Нисам веровао док нисам видео очима, знаш и сам да сам их бранио.
Брате код нас скоро све купили,а чујем и по централној Србији исто тако.
bekaa.jpg
 
no_problem:
Да ли је то довољан доказ да Слободан Милошевић није крив за ратове на Балкану????
Наравно да није, али ЈЕСТЕ КРИВ ШТО ЈЕ СРБИЈА ИЗГУБИЛА РСК, и МАЋЕДОНИЈУ а за КиМ ТЕК ТРЕБА ДА МУ СУДИМО ОНАКО ОЛАЂЕНОМ
 
Па чекај мало Бл. Ја нисам СПС нити га браним, али исто тако мислим да би сваки други прошао да је био на његовом месту. Оно што ме забрињава јесте што ниједан "демократа" ово не коментарише. Шта више, нешто их нема вечерас
 
no_problem:
Па чекај мало Бл. Ја нисам СПС нити га браним, али исто тако мислим да би сваки други прошао да је био на његовом месту. Оно што ме забрињава јесте што ниједан "демократа" ово не коментарише. Шта више, нешто их нема вечерас
Ја му замерам што није БИО СРБИН, већ ЈУГОСЛОВЕН то нас је коштало, правио је компромисе где није требало.
А да ДАРОВА САРАЈЕВО АЛИЈИ
 
Па знаш како, увек су Срби били већи Југословени него било ко други. Тиме нас је затровао ћопави Загорац
 
no_problem:
Па знаш како, увек су Срби били већи Југословени него било ко други. Тиме нас је затровао ћопави Загорац
Матори чивут је био мањи проблем, али то је тешка и подугачка расправа.
Проблем је био у нашој наивности упркос страдању које смо доживјели због јединства са мухамеданским и латинским кољачима
 
Бл:
Наравно да није, али ЈЕСТЕ КРИВ ШТО ЈЕ СРБИЈА ИЗГУБИЛА РСК, и МАЋЕДОНИЈУ а за КиМ ТЕК ТРЕБА ДА МУ СУДИМО ОНАКО ОЛАЂЕНОМ

ne znam kako ćemo makedoniju da mu oprostimo. :D :D :D
 
a sad se kaze i maћеdonija :):))
e srbi srbi....
da vidimo koje su to nove reci u srBskome jeziku

srpski = Srbski
oslobodilac = oslobodioc
makedonija = maćedonija
ne znam = neznam
ne umem = neumem

i tako dalje...
e, DRUGOVI moji, zbog toga srbija propada, a ne zbog tamo nekog SPS-a....
 
Прво помешао си хрватски и српски правопис. По хрватском не се пише заједно са глаголом, а по српском не се пише одвојено од глагола. Мислим да би то требао знати
 
Па да ти појасним конобар. Када сви буду научили да се не поставља питање са ЈЕР него са ЈЕЛ, онда ми можеш рећи нешто на ту тему. Овако, о писмености, односно неписмености ми немој говорити.
 
prvo, ja nisam postavio pitanje sa JER, zato sto se pitanje tako i ne postavlja...
a drugo, pitanje se ne postavlja ni sa JEL, zato sto toga nema u knjizevnom jeziku, vec postoji "DA LI"
 
e sad ovako gospodo draga:
"Da li" je knjizevni oblik, a " je l' " govorni.
"Je l" je skracenica od "jeste li" i pise se sa apostrofom.

A ako mso vec kod pravopisa,pa ovde 80 posto ljudi menja glagol trebati kroz lica...
A ne kaze se ja trebam ti trebas....nego ja treba, ti treba, ili meni je potrebno...
A u proslom vremenu se kaze trebalo je...
Toliko o tome....
 
Obersturmfuehrer:
a sad se kaze i maћеdonija :):))
e srbi srbi....
da vidimo koje su to nove reci u srBskome jeziku

srpski = Srbski
oslobodilac = oslobodioc
makedonija = maćedonija
ne znam = neznam
ne umem = neumem

i tako dalje...
e, DRUGOVI moji, zbog toga srbija propada, a ne zbog tamo nekog SPS-a....

pre će biti da su zbog toga i takvih sps i srs mogli i mogu da rade ovo što rade
 
Obersturmfuehrer:
a sad se kaze i maћеdonija :):))
e srbi srbi....
da vidimo koje su to nove reci u srBskome jeziku

srpski = Srbski
oslobodilac = oslobodioc
makedonija = maćedonija
ne znam = neznam
ne umem = neumem

i tako dalje...
e, DRUGOVI moji, zbog toga srbija propada, a ne zbog tamo nekog SPS-a....

Ово што наводиш нису никакве НОВЕ речи у српском језику јер су србски, ослободиоц и Маћедонија архаизми који су били у употреби до пре неколико деценија... а онда су малограђанским, насилним путем многе лепе српске и словенске речи истиснуте и насилно уведене англосаксонске и друге туђице што је све описано у комедији "Покондирена тиква"......

Око састављеног и растављеног писања речи си у праву да није по правопису.

А зашто мислиш да није књижевним језиком дозвољено рећи: Је л' ? 8-)
 
Бл:
Наравно да није, али ЈЕСТЕ КРИВ ШТО ЈЕ СРБИЈА ИЗГУБИЛА РСК, и МАЋЕДОНИЈУ а за КиМ ТЕК ТРЕБА ДА МУ СУДИМО ОНАКО ОЛАЂЕНОМ

То и ја говорим.
Треба му судити за оно што је урадио Србима. Ми смо жртве.

Бл:

Одличан грб.
 

Back
Top