Odbojka na pesku na adi

B

Bliss

Gost
Htela sam da pitam da li je neko raspolozen za odbojku na pesku na adi?

Sa druge strane (one novije) ima 2 terena za koje ja znam...Jedan je 600 dinara za sat a drugi 800 din...pritom se naravno podrazumeva da se ta suma deli a sve koji ucestvuju u igri tako da izadje jeftino...
Teren od 600 cini mi se nema reflektore , a ovaj za 800 ima reflektore pa je zato skuplje...
Potrebni rekviziti:lopta (drustvo sa kojim sam igrala mi je sinoc otislo na more sa loptom), peskir za noge (igramo bosi), i obavezan osmeh...
Termini se zakazuju unapred zato sto im je sve popunjeno do 3 ujutro...znaci dan dva ranije se zakazuje...
I da napomenem da sam prvi put igrala odbojku na pesku ...i da stvarno nisam bas neki znalac...ali je super zezanje...i umori te za tih sat vremena bas dosta...
Nas je bilo 8 na terenu...
Samo da nam ne prodje mladost dok se dogovorimo..
 
Za one koji ne znaju da igraju:

ne znam ni ja ... ...videcete kakvo je smejanje narocito sa nama koji ne znamo da igramo...za tih sat vremena uspela sam da padnem na dupe i uvaljam se u pesak jureci loptu...)otvorila sam sezonu padanja)...da pobegnem od lopte jer sam mislila da je prejaka...(trebala sam da je udarim...i sve u svemu vristali smo od smeha sve vreme...
Samo ima malecni problem...treba nam lopta...
i naravno ja se nadam da ce se jos neko javiti na temi...
Nazvacu ove moje na moru da vidim da li imaju telefon od kafica kome pripada teren da zakazem...ili cu ici licno...ili sa nekim...samo se okupimo ...to je najbitnije...
Pozz
 
DSCF0039.jpg
 

Back
Top