neverovatan problem sa Winamp

glok

Zainteresovan član
Poruka
214
Zbog kojekakvih brljotina sam morao da deinstaliram Winamp. Onda instaliram ponovo neku stariju verziju (291). I pazi sad. Nece da peva mp3!!! Kad otvorim audio CD u Winampu radi sve ok. Medjutim kad otvorim mp3 sa harda ili sa CD on ucita stvar, timer regularno odbrojava time elapsed ili vec, ali nema zvuka !!! Kad mp3 otvorim u Media Player ili nekom drugom playeru radi sve ok . Moze li neko da mi rastumaci zasto je Winamp na mom kompu posvadjan sa mp3 formatom posto sutra-prekosura ocekujem tipa kojem sam prodao masinu, a ne mogu da pustim muziku na Winamp! Inace imam Windows 98 ako je od vaznosti taj podatak
 
glok:
e ovako: waveOut output v2.0.2a (koji je i cekiran); Nullsoft DiskWriter plug-in i DirectSound output
pa trebalo bi da radi i sa tim.... ako ipak nece probaj direct sound da chekiras, a proveri i input onda koji je.... 99% je problem u tim i/o podesavanjima, jer ako cujes muziku sa media playera onda moras da cujes i sa winampa
 
ovaj sluccaj ocigledno nema veze sa drajverima jer WMP i WA koriste isti izlaz..... problem je bio sto se neko, ili nesto (neki program mozda ali to je retkost) poigrao sa plug-inovima sto je poremetilo rad.... u stvari winamp je i dalje radio ono sto mu je neko rekao da radi, ali ttaj neko je zaboravio sta je rekao

tolko o tome
 

Back
Top