najerotskija filmska scena

  • Začetnik teme Magdalena
  • Datum pokretanja
...Nikolas Kejdz...glumici ne znam ime.Tek scena kad se tucaju u kuhinji a njen muz i ostali gosti sede u dnevnom boravku.U opste,taj film je sav u provakativnim scenama...Najbolji prijatelj preotima zenu najboljem prijatelju....
 
Basic Instinct (1992)... Sharon Stone & Michael Douglas

...film je najpoznatiji po sledečoj sceni, jedna najboljih u filmu:

...the police interrogation scene. A video camera on a tripod is set up to record the proceedings. They read her right to an attorney and she is seated in a chair in front of a room full of male police detectives. She is poised, cool, and sits there in command of the situation, refusing to stop smoking even though there's no smoking permitted in the building: "What are you going to do? Charge me with smoking?" She matter-of-factly flirts and manipulatively toys with the libidos and sexual appetites of the men as she tersely reveals her past sexual activities with the victim and plays sex games with their minds (the camera zooms in on her face as she answers. After admitting to cocaine use with Mr. Boz, she surprises the audience by directing a follow-up question toward Nick:

Have you ever f--ked on cocaine, Nick?
She smiles and revealingly uncrosses her legs, flashing her panty-less private parts at him. And then she re-crosses her legs in the opposite direction. The rest of the questioning is completed by Nick...
 
DON:
...Nikolas Kejdz...glumici ne znam ime.Tek scena kad se tucaju u kuhinji a njen muz i ostali gosti sede u dnevnom boravku.U opste,taj film je sav u provakativnim scenama...Najbolji prijatelj preotima zenu najboljem prijatelju....

Hmmm, film se zove Zandalee, a glumica je Erika Anderson. Slazem se s tobom da je to jedna od najerotskijih scena. Preporucujem film Venerina delta... fantasticna ljubavna drama. Dvoumices se oko najerotskije scene...
 
Gazdarica:
Kad smo vec kod scena, u petak navece, ledala sam film "Dvije djevojke i jedan muskarac" ili tako nekako... E, u tom filmu ima jedna tako dobra scena lizanja... Ona stoji naslonjena o zid, a on kleci iza nje...

:twisted: :twisted: :twisted: Licking, tj. lizing, da ne kazem sising, moja omiljena disciplina... Molim te, Gazdarice, koji je i ciji to film, ima li znanih glumaca i gde da ga pronadjem, stari ili novi... Pliz, pomozi, a ja cu ti se vec oduziti, svojim dugim jezikom, kad me kad-tad uzmes pod svoju... :P :P :P
 
Magdalena:
Za mene pocetak filma "Beti Blu". Moze i Dzek Nikolson i Dzesika Lang u "Postar uvek zvoni dvaput". Znate onu scenu na kuhinjskom stolu sa sve brasnom, uh...
Da cujem vas.

:twisted: :twisted: :twisted: Magdali, znaj da je i za mene jedna od naj scena pocetak Beti Blu, kada decko slatko i tiho rucka skoljkicu svojoj voljenoj dok se ona neizbezno i dremezno meskolji svrsavajuci mu za dezert niz vesti jezik... Slazes se ? :P :P :P
 
Gazdarica:
Film je noviji, a u njemu nema nekih poznatih glumaca, tako da ne znam kako da ti pomognem... :roll:

:twisted: :twisted: :twisted: Citajuci izmedju redova, Gazdinka, i ti volis dobar lizing od zada, zar ne ? To mi nije novo, ali jeste interesantno, jer taj zahvat retko koristim, ali sa pravom ribom koja umesno pritom pracaka repom, to je prava poslastica i za nju, a i za mene, dok u slast lizem njen ... med ... koji samo pritice, kao i uvek... Slazes se ? :P :P :P
 

Back
Top