najerotskija filmska scena

  • Začetnik teme Magdalena
  • Datum pokretanja
dugi777jezik:
Gazdarica:
Film je noviji, a u njemu nema nekih poznatih glumaca, tako da ne znam kako da ti pomognem... :roll:

:twisted: :twisted: :twisted: Citajuci izmedju redova, Gazdinka, i ti volis dobar lizing od zada, zar ne ? To mi nije novo, ali jeste interesantno, jer taj zahvat retko koristim, ali sa pravom ribom koja umesno pritom pracaka repom, to je prava poslastica i za nju, a i za mene, dok u slast lizem njen ... med ... koji samo pritice, kao i uvek... Slazes se ? :P :P :P
Slazem se... :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
dugi777jezik:
Gazdarica:
Film je noviji, a u njemu nema nekih poznatih glumaca, tako da ne znam kako da ti pomognem... :roll:

:twisted: :twisted: :twisted: Citajuci izmedju redova, Gazdinka, i ti volis dobar lizing od zada, zar ne ? To mi nije novo, ali jeste interesantno, jer taj zahvat retko koristim, ali sa pravom ribom koja umesno pritom pracaka repom, to je prava poslastica i za nju, a i za mene, dok u slast lizem njen ... med ... koji samo pritice, kao i uvek... Slazes se ? :P :P :P
Slazem se... :lol: :lol: :lol:

:wink: :wink: :wink: Gazdarice, posto se tako lepo slazes sa mojim jezikom, prvi put kada se sretnemo, tvoje butine ce imati cast da ga progutaju, kako i koliko ti zelis, HVALA TI !!! :P :P :P
 
Da li ste vi gledali "Femme fatale"????!!!!
Scena kada Rebecca Romijn-Stamos igra na bilijarskom stolu!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
Ili ona zanimljiva lezbo scena na pocetku...

Posle tog filma vise nisam sigurna koje je moje seksualno opredeljenje....
 
DON:
...Nikolas Kejdz...glumici ne znam ime.Tek scena kad se tucaju u kuhinji a njen muz i ostali gosti sede u dnevnom boravku.U opste,taj film je sav u provakativnim scenama...Najbolji prijatelj preotima zenu najboljem prijatelju....
----------------------------------------------------
Erika Anderson,huh imam snimljen film na kaseti.Jos samo kada bi ga nasao na divx-u plakao bi od srece. 8)
 
Lilith:
Da li ste vi gledali "Femme fatale"????!!!!
Scena kada Rebecca Romijn-Stamos igra na bilijarskom stolu!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
Ili ona zanimljiva lezbo scena na pocetku...

Posle tog filma vise nisam sigurna koje je moje seksualno opredeljenje....
-----------------------------------------------
E taj sam dobio za rodjendan,da scena dole u podrumu sa zavrsetkom na bilijarskom stolu,posle tog filma sam kupio bilijarski sto.
 
ne secam se koji su glumci, ni koji je film, ali se scene odlicno secam: posto nije mogla da spava, budi se i pocinje da vaja glinu i nekoj beloj, obicnoj, providnoj majci. On se budi, seda iza nje, opkoraci je i pocinju zajedno da vajaju, ruke im se preplicu, mazu se glinom....
 
nestasna:
ne secam se koji su glumci, ni koji je film, ali se scene odlicno secam: posto nije mogla da spava, budi se i pocinje da vaja glinu i nekoj beloj, obicnoj, providnoj majci. On se budi, seda iza nje, opkoraci je i pocinju zajedno da vajaju, ruke im se preplicu, mazu se glinom....
8) 8) 8) Nestasna, to je film "Duh" sa Demi Mur i Patrikom Svejzijem , ljubavna drama... Nije bas neka erotika, vise romantika, sanjarenje... Nezno, zenski... Ja volim malo vise izjasnjena, kao kod Beti Blu (ali dzaba kad film ima katastrofa glup kraj)... U "Zandali", opet pomesani seks i smrt i divlji, grub seks bez osecanja, zivotinjski, sto opet ne volim... Mozda je najbolje ono u "Dve devojke i decak", ipak ! Ali niko ne pominje Almodovarove sasave VISOKE POTPETICE, kada u svlacionici onog opskurnog i perverznog kluba, ona koja visi na vratilu i sve kao ne bi, a u stvari, svrsava u slast njemu niz grlo... i on pod njom, lica zaronjenog negde duboko, dubooooko u njenom medjunozju, jezikom joj zarivenim kroz stomak vec golica pluca da se devojka bori za vazduh, svrsavajuci mu svojim nektarom za dorucak , rucak i veceru... Predivno, malo posilovito, ali tako socno i mrsno da je slasno i zivolazno... Ne znam kako je samo glumac smogao snage da izadje iz njenog medjunoznog zagrljaja, mora da su ga stisli dole, jer i mene bi samo izuzetan bol naterao da se sklonim... sto kazu, iz ribe i iz vlasti niko rado ne izlazi ili sa njih ne slazi... Cudo je kad se voli, kad je strast i duboka, duboka, neuslovljena ljubav, samo predavanje, kao kada se u toj sceni on dole, predao NJOJ GORE, da se zna koja je GLAVNA i oko KOJE se sav svet vrti (pa i trti, da izvinete...). Voli vas Dame i uvek Ljubi, samo Vas, Dugi777Jezik... Sta kazete vi na to ?! :wink: :) :P
 
Kako sam zaboravila "Ljubav za jednu noc" - Vesli Snajps i Nastasja Kinski... Ima u tom filmu i jedna sexy scena koja me je i nasmijala... Nakon sto se vraca u LA iz NY gdje je bio sa Nastasjom, Veslijeva zena (neka Azijatkinja, ne sjecam se vise koja glumica je u pitanju) skace na njega... On lezi, ona se nabija odozgo i vristi... Vesli joj kaze:"Tise, probudices djecu", a ona mu odgovara:"J_ebes djecu" i nastavlja po svom... :roll: :roll:
Uh, Vesli mi je grrrrrr... Kao sto sam sinoc nekom rekla, on u meni budi animalne nagone... :oops: :oops: :oops:
 
Zak:
DON:
...Nikolas Kejdz...glumici ne znam ime.Tek scena kad se tucaju u kuhinji a njen muz i ostali gosti sede u dnevnom boravku.U opste,taj film je sav u provakativnim scenama...Najbolji prijatelj preotima zenu najboljem prijatelju....
----------------------------------------------------
Erika Anderson,huh imam snimljen film na kaseti.Jos samo kada bi ga nasao na divx-u plakao bi od srece. 8)

Zak,aj da presnimim ja to,a?

I meni se nenormalno dopada taj film.
 

Back
Top