treba mi predlog muskarca...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CDS.dancer

Početnik
Poruka
17
jedno 4 godine se jedan decko palio na mene,a moja najbolja drugarica i ja smo se lozile na njega.on je mene do sada 3-4 puta pitao da budemo zajedno,ali je meni bilo skroz glupo,jer je moja najbolja drugarica bila ocajno zaljubljena u njega i svaki put sam ga ispalila.kad sam ga poslednji put ispalila,mislila sam da me je zaboravio a i ja njega,posto je poceo da se muva sa dosta devojaka i za divno cudo sve su bile plave kao i ja i mogao je svasta da im radi,mada nije od tih kojima je samo to vazno...ja ga i dalje volim i ne znam sta da radim po tom pitanju...on trenutno ima devojku,al bez obzira na to i dalje u njegovom pogledu vidim da mu nesto znacim i na razne nacine mi skrece paznju na to...
sta bi trebalo da radim?da li treba nesto uopste da pokusavam,da li da cekam da on nesto uradi,ili nesto drugo?
nadam se da me je bar neko shvatio i razumeo...kako biste se osecali na njegovom mestu?sta biste najvise voleli da se desi? :roll:
 
CDS:
edno 4 godine se jedan decko palio na mene,a moja najbolja drugarica i ja smo se lozile na njega.on je mene do sada 3-4 puta pitao da budemo zajedno,ali je meni bilo skroz glupo,jer je moja najbolja drugarica bila ocajno zaljubljena u njega i svaki put sam ga ispalila.kad sam ga poslednji put ispalila,mislila sam da me je zaboravio a i ja njega,posto je poceo da se muva sa dosta devojaka i za divno cudo sve su bile plave kao i ja i mogao je svasta da im radi,mada nije od tih kojima je samo to vazno...ja ga i dalje volim i ne znam sta da radim po tom pitanju...on trenutno ima devojku,al bez obzira na to i dalje u njegovom pogledu vidim da mu nesto znacim i na razne nacine mi skrece paznju na to...
sta bi trebalo da radim?da li treba nesto uopste da pokusavam,da li da cekam da on nesto uradi,ili nesto drugo?
nadam se da me je bar neko shvatio i razumeo...kako biste se osecali na njegovom mestu?sta biste najvise voleli da se desi? :roll:
pa shta ako su plave kao i ti? :?
 
to sto su plave kao i ja,meni nije nista znacilo,ali su sve moje drugarice skontale da je bio sa njima ne zbog njih,vec da je trazio i dai daljetrazi mene u njima...meni je to strasno jer te devojke nisu to zasluzile...raskidao je sa njima samo tako,kadbi nekako saznao da seja i dalje palim na njega..
 
CDS...:
to sto su plave kao i ja,meni nije nista znacilo,ali su sve moje drugarice skontale da je bio sa njima ne zbog njih,vec da je trazio i dai daljetrazi mene u njima...meni je to strasno jer te devojke nisu to zasluzile...raskidao je sa njima samo tako,kadbi nekako saznao da seja i dalje palim na njega..
:? sofija, je l' ja trazim 'vako detalje kad su narkosi u pitanju :|

~ajd' necu se vishe zaebavam...
patty:
Treba da popricas sa njim da znas na cemu ste, a ne da se jurite 4 godine. Otvoreno ga pitaj sta misli i sve ce ti biti mnogo lakse i jednostavnije. Srecno.
slushaj glas razuma :P ;)
 
CDS:
jedno 4 godine se jedan decko palio na mene,a moja najbolja drugarica i ja smo se lozile na njega.on je mene do sada 3-4 puta pitao da budemo zajedno,ali je meni bilo skroz glupo,jer je moja najbolja drugarica bila ocajno zaljubljena u njega i svaki put sam ga ispalila.kad sam ga poslednji put ispalila,mislila sam da me je zaboravio a i ja njega,posto je poceo da se muva sa dosta devojaka i za divno cudo sve su bile plave kao i ja i mogao je svasta da im radi,mada nije od tih kojima je samo to vazno...ja ga i dalje volim i ne znam sta da radim po tom pitanju...on trenutno ima devojku,al bez obzira na to i dalje u njegovom pogledu vidim da mu nesto znacim i na razne nacine mi skrece paznju na to...
sta bi trebalo da radim?da li treba nesto uopste da pokusavam,da li da cekam da on nesto uradi,ili nesto drugo?
nadam se da me je bar neko shvatio i razumeo...kako biste se osecali na njegovom mestu?sta biste najvise voleli da se desi? :roll:
Idi seci glave tim devojkama. Ubijaj jednu po jednu. I postani novi seriski ubica. Bices poznata
i on ce se ponovo zaljubiti u tebe. Ili ce te se plasiti pa ce ti pustiti da radis sta oces.
Ili pozovi SVE ZA LJUUUBAV!
 
CDS:
to sto su plave kao i ja,meni nije nista znacilo,ali su sve moje drugarice skontale da je bio sa njima ne zbog njih,vec da je trazio i dai daljetrazi mene u njima...meni je to strasno jer te devojke nisu to zasluzile...raskidao je sa njima samo tako,kadbi nekako saznao da seja i dalje palim na njega..
Napisi neku PoP-zabavnu pesmu i proslavi se. Onda ce te hteti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top