Devojke,da li se vracate starim ljubavima??

u sushtini kad zavolim nekoga nikada tu osobu necju zaboraviti, sasvim nebitno ko je u pitanju..... mislim..... ne mora to biti dechko
a pamtim... nisam josh u tim godinama da zaboravljam..... no ne pogadja me, iliti ne dotiche me neshto posebno....... ne kajem se ni zbog chega shto sam uradila... mozhda zbog par stvari koje se nisam usudila da uradim....
a ono shto je gotovo... pa gotovo je... tako i treba da bude... mislim.... nije mi zhao ni zbog jednog kraja.....
 
Da, ali isto tako je moguce i da ostavimo nekoga impulsivno zbog trenutne zasicenosti ili nesrecnih sticaja okolonosti i onda, posle odredjenog vremena koje provedemo bez te osobe shvatimo da je ipak voilmo i da su neke trenutne odluke prekinule nesto lepo i dovele do toga da nam je tesko i da patimo. Ja sam se jednom vretila svojoj staroj ljubavi(ne preterano staroj) i ni za sekund se zbog toga nisam pokajala. Evo nas jos uvek srecni i u ljubavi
 
spirittt:
Da li se vracate starim partnerima?

Koga pamtite, ako ste ih imale vise, i zbog cega?

Da li vam je svaka veza prica za sebe ili ipak pamtite zauvek prvu ljubav,prvi sex itd?

Ne vraćam se starim ljubavima ... nikada. Mada, uvek mi je tesko kada pomislim da su postale ''stare'' ... ne zaboravljam ih .... i one imaju posebno mesto u aleji mojih uspomena.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ne volim da se vracam unazad ni u cemu!!!
Mozda malo vise muku muchim dok raskrstim i sa nekim i sa sobom...ali kad raskrstim...to je ENDE!
Ja isto ovako.
Inače, pamtim sve. Zato se i ne vraćam.


Čudno je da sam obično u vezama sa ljudima koji bi posle da se vrate... To ne razumem... to ponašanje... ono kao da nisu 100% u nečemu, i kao da su blago nesvesni dok stvari traju... ili je nešto treće u pitanju.
 
Ne,ne...Kaa...bas sam mislio na to da se zabavljaju godinu-dve...pa raskinu na mesec dva,pa opet...i tako se vuku bogami po vise godina.
Ja se ne vracam,valjda (sto pomenu i Calimero) zato sto pamtim ko me zayebao,kada,kako..sta je rekao,sta je uradio,sta nije uradio...pamtim,veoma cesto i ne oprastam...(ali se ne trudim ni da se svetim,mozda ponekad,hehehehehe)...zato se i ne vracam. Jedna od stvari koje veoma iskreno mrzim su i ljudi (mada ljudi nisu stvari,hehehehe).
 

Back
Top