СПО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

L.1

Domaćin
Poruka
4.417
Ни сам нисам начисто зашто никоме ова странка не пада на памет.
Некада највећа и најјача опозициона странка изгубљена у једном тренутку већ терћу годину активно учествује у раду Владе.
А учинак им је.....
 
jedina stranka koja se dosledno zalaže za monarhiju tokom godina.
mada, mnogo su lutali od ekstremnog nacionalizma, do današnje politike...
 
L.1:
Па није Вук једини у СПО-у.

Проблем је у томе што су он и његова "боља половина" направили тако да је ОН једини у СПО-у.........остали су само ту да вичу Вууууууууче, вууууууууууууу-че, вууууууууууууу-че..........

СПО је у Београду пук'о захваљујући Даници и њеним глупирањима......а и Вук је тотално отишао у аут.....некада даје такве изјаве да мислим да је или луд или дрогиран...у сваком случају обичан шмирант Мике Шпиљка........ 8-)
 
Добро Мито,али сада имају пар министара у Влади....
Културу,трговину,дијаспору.......није то тако без значајно....
 
L.1:
Добро Мито,али сада имају пар министара у Влади....
Културу,трговину,дијаспору.......није то тако без значајно....

У почетку ми је био симпа онај министар за трговину Димитријевић... али када је пустио ону рекламу КУПУЈМО ДОМАЋЕ - од тог тренутка више ништа домаће не можеш да нађеш по самопослугама и маркетима.........па он је 'лицимур' што би рек'о Елвин....... :lol: :lol: :lol:

А министар за културу Којадин - је један обичан идиЈот који је дозволио ДА СВЕ НАЈУГЛЕДНИЈЕ КЊИЖАРЕ У ЦЕНТРУ ГРАДА БУДУ ЗАТВОРЕНЕ - не могу очима да га видим, још он је као завршио књижевност.......кретен....... 8-)
 
Vuk ima zasluge sto se borio protiv zlocinacko-kriminalnog rezima od pocetka i sto za razliku od Seselja njemu nije DB osnovao stranku ali je imao mnogih uspona i padova najblistaviji trenutak je svako bio 9.3. 91. kada je vodio prve demonstracije Srba protiv komunjarskog jarma i dao nadu ljudima da je posle 50 godina sloboda blizu iasko je trebalo jos 9 godina da im vidimo ledja .Kao i drugi put 96/7 ksada je cela Srbija izasla ne uice a posle pocinje njegov pad jer uz pomoc SPSa rusi Djindjica sa mesta gradonacelnika i uspostavlja korumpiranu vlast koju beogradjani ne pamte po dobrom a posle je jos gore bilo ucesce u vladi nesrecnog Moma Bulatovica zasta ga je Slobo nagradio visestrukim pokusajem ubistva ubistvom saradnika i Daninog brata.Inace SPO ministri u vlai su na sporednim mestima i uglavnom su OK osim Kojadina koji bas nije za kulturu.
 
al bundy:
Vuk ima zasluge sto se borio protiv zlocinacko-kriminalnog rezima od pocetka i sto za razliku od Seselja njemu nije DB osnovao stranku ali je imao mnogih uspona i padova najblistaviji trenutak je svako bio 9.3. 91. kada je vodio prve demonstracije Srba protiv komunjarskog jarma i dao nadu ljudima da je posle 50 godina sloboda blizu iasko je trebalo jos 9 godina da im vidimo ledja .Kao i drugi put 96/7 ksada je cela Srbija izasla ne uice a posle pocinje njegov pad jer uz pomoc SPSa rusi Djindjica sa mesta gradonacelnika i uspostavlja korumpiranu vlast koju beogradjani ne pamte po dobrom a posle je jos gore bilo ucesce u vladi nesrecnog Moma Bulatovica zasta ga je Slobo nagradio visestrukim pokusajem ubistva ubistvom saradnika i Daninog brata.Inace SPO ministri u vlai su na sporednim mestima i uglavnom su OK osim Kojadina koji bas nije za kulturu.

Које ти наркотике користиш?! Или је то природа.
 
Ццццц. Па дечко је чедоид, што му је сасвим довољно да лупа овакве глупости. Ал бунди говор ти је пун мржње. Срам те било.
 
no_problem:
Ццццц. Па дечко је чедоид, што му је сасвим довољно да лупа овакве глупости. Ал бунди говор ти је пун мржње. Срам те било.
Jok more nikad za Cedu nisam glasao a sta si ti ondak Seseljoid? alal ti vera kolega jel si pustio stomak na ispasu naukao cvikere i poceo da govoris "bvaco svbi" :-)
 
Nikola_BN:
Које ти наркотике користиш?! Или је то природа.
Sta ti nije jasne znam da si iz inozemstva ali valjda srpski razumes to nisu neki moji stavovi vec kratak pregled Vukove politicke karijere ali ja mislim da mu je bolje isla knjizevna .
 
al bundy:
Sta ti nije jasne znam da si iz inozemstva ali valjda srpski razumes to nisu neki moji stavovi vec kratak pregled Vukove politicke karijere ali ja mislim da mu je bolje isla knjizevna .

Из "иноземства"?! Ако мислиш да сам из иностранства, онда се грдно вараш. Србија је моја држава. По твом писању ти ниси из Србије, а богме ни из РС.

Што се тиче Вукове књижевности, то је дефинитивно.
 
al bundy:
Vuk ima zasluge sto se borio protiv zlocinacko-kriminalnog rezima od pocetka i sto za razliku od Seselja njemu nije DB osnovao stranku ali je imao mnogih uspona i padova najblistaviji trenutak je svako bio 9.3. 91. kada je vodio prve demonstracije Srba protiv komunjarskog jarma i dao nadu ljudima da je posle 50 godina sloboda blizu iasko je trebalo jos 9 godina da im vidimo ledja .Kao i drugi put 96/7 ksada je cela Srbija izasla ne uice a posle pocinje njegov pad jer uz pomoc SPSa rusi Djindjica sa mesta gradonacelnika i uspostavlja korumpiranu vlast koju beogradjani ne pamte po dobrom a posle je jos gore bilo ucesce u vladi nesrecnog Moma Bulatovica zasta ga je Slobo nagradio visestrukim pokusajem ubistva ubistvom saradnika i Daninog brata.Inace SPO ministri u vlai su na sporednim mestima i uglavnom su OK osim Kojadina koji bas nije za kulturu.

Apsolutno tačno.
Na osnovu ondašnje brojnosti u skupštini uslovljavali su ostale demokratske partije za sledeće poteze. Tvrdo su se držali te politike da bi im na kraju svi okrenuli ledja. Dalje, šuška se mnogo o "porodičnom biznisu" koji su sprovodili po BG-u (SRS je bio manje alav po Zemunu) što im je dodatno srozalo ugled.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top