Radio za sve

Nadam se da vam se svideo ovaj text. I takodje se nadam da je neko napravio svoj radio do sada (ja planiram uskoro). Ali zamolio bih vas samo da ne emitujete turbo-folk toga ima i previse i druge gluposti :). Emitujte nesto cega nema u mainstream medijima.

Veliki pozdrav za sve.
 
00 Chief Parish:
Nadam se da vam se svideo ovaj text. I takodje se nadam da je neko napravio svoj radio do sada (ja planiram uskoro). Ali zamolio bih vas samo da ne emitujete turbo-folk toga ima i previse i druge gluposti :). Emitujte nesto cega nema u mainstream medijima.

Veliki pozdrav za sve.
E ja ocu cim dodjem do mog kompa. Jer komplikovano? SHta ako nas uhvate ljudi u plavom?
 
Kakve ovo veze ima sa piratskim radiom? A ako jeste dajte emitujte nesto bolje. O seksu ne treba naglabati po ceo dan nego ga treba upraznjavati. Hocete da navucete onu seksualno isfrustriranu publiku i da je zaludjujete.
 
00 Chief Parish:
oK, to znači tek 2016. imamo fore 10 godina. Meni lično radio je mnogo gotivniji nego televizija.

I meni je gotivniji radio, ja stalno slusam radio, i cak, super je sto ima dosta radio stanica, zato sto je veci izbor pa mozemo da slusamo sta hocemo, ali cinjenica je da to sve postaje vrlo nestrucno, a muziku svako ima na kompjuterima i ima izbor da je pusta u razlicitim varijantama i tako da ugadja sebi, verovatno ce se reklame sa radio stanica ubaciti u nekom vidu u privatne kompjutere recimo preko tematskih MP3 muzickih CDova sa po 1000 pesama, koji ce u potpunosti zameniti radio stanice, svi ce slusati muziku preko kompjutera koji su sami za tili cas namestili da sviraju po njihovom izboru....U smislu, svaka firma ce imati svoju malu radio stanicu i svaka kuca.
 
Najbolje bi bilo da svako mesto ima svoj radio. Da ljudi mogu da budu obavešteni o svemu, ali to treba da ima neki nivo. Većina današnjih stanica je smešna, od muzike puštaju onaj najgori turbo-folk, kontakt programi su kao da razgovaraju bića iz svemira uopšte nemam utisak da slušam nekoga ko govori srpskim jezikom. Stoga, ne mogu se složiti s tobom da postaje nestručno jer već jeste.

A što se tiče reklama njih treba eliminisati, svakako.
 
00 Chief Parish:
Najbolje bi bilo da svako mesto ima svoj radio. Da ljudi mogu da budu obavešteni o svemu, ali to treba da ima neki nivo. Većina današnjih stanica je smešna, od muzike puštaju onaj najgori turbo-folk, kontakt programi su kao da razgovaraju bića iz svemira uopšte nemam utisak da slušam nekoga ko govori srpskim jezikom. Stoga, ne mogu se složiti s tobom da postaje nestručno jer već jeste.

A što se tiče reklama njih treba eliminisati, svakako.

Od cega ce oni da zive ako eliminisu reklame?
 
00 Chief Parish:
Ja sam više mislio na neke nekomercijalne stanice koje bi imale edukativni karakter. Nažalost čini mi se da danas nema takvih.

Ima u svakom gradu radio koji daje informacije za taj grad, valjda.Mislis edukativne stanice kao u Australiji, zato sto su im daleko farme od grada, deca uce kod kuce slusajuci radio, tako nesto?
Mozda ne za 10, ali za 50 godina sigurno ce radio stanice ovakve kakve su sad prestati da postoje.
 
00 Chief Parish:
Najbolje bi bilo da svako mesto ima svoj radio. Da ljudi mogu da budu obavešteni o svemu, ali to treba da ima neki nivo. Većina današnjih stanica je smešna, od muzike puštaju onaj najgori turbo-folk, kontakt programi su kao da razgovaraju bića iz svemira uopšte nemam utisak da slušam nekoga ko govori srpskim jezikom. Stoga, ne mogu se složiti s tobom da postaje nestručno jer već jeste.

A što se tiče reklama njih treba eliminisati, svakako.


A izvini ti ljudi sto rade na tom radiju, po tebi trebalo bi da zive od ljubavi. Ako ti se slusa muzika bez reklama, slusaj muziku sa cd-a !
 

Back
Top