А шта ћемо сад ? Ха,ха,ха........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Nedelja, June 25, 2006 -


Pentagon: Homoseksualnost je bolest

Vašington -- Interno uputstvo Ministarstva obrane SAD homoseksualnost svrstava u duševne poremećaje, poput šizofrenije.

Dokument je otkrio istraživački tim Centra za seksualne manjine pri kalifornijskom Univerzitetu Santa Barbara, a borci za prava homoseksualaca i liberalni deo javnosti SAD, uključujući nekoliko demokratskih kongresmena, žestoko su regovali.

Jedan od tih kongresmena Marti Mehan iz Masačusetsa pisao je sekretaru obrane Donaldu Ramsfeldu tražeći objašnjenje, a reagovali su i psihijatri. Zvaničan stav Američke psihijatrijske komore, o tome da homoseksualnost nije duševna bolest, iznet još 1973, bitno je doprineo legalizaciji homoseksualizma u SAD.

Ministarstvo obrane još se drži drugačijih stavova, a za to ima široku podršku konzervativnog dela javnosti i oficirskog kadra. Bil Klinton je 1993, na početku predsedničkog mandata, pokušao da homoseksualcima omogući da se zaposle u oružanim snagama SAD, ali je otpor vojnih krugova bio previše snažan, pa je nađen kompromis poznat kao pravilo "Ne pitaj i ne govori". Prema tom pravilu, Vojsci SAD je zabranjeno da traži podatke o seksualnoj orijentaciji svog ljudstva, ali ima pravo da iz službe otpusti sve koji se deklarišu kao homoseksualci.
 
хехехе ма немају појма Амери - педеризам је у ствари нешто сасвим нормало... ко тврди супротно је хомофобичан... а уставри хомофобија је болест а не педеризам...
а ко је хомофобичан је пун предрасуда и сам је латентни педер... а педера има 10% људи свуда у свету, и то одувек... а уз тих 10% педера треба додати још неких 30-40% бисексуалаца што воле и ку*** и пи***... хехехе :lol: :lol: :lol:
 
Plava Bilja:
Kakva je ovo glupost, elvine?
Pa, nije ovo neki zvanicni politicki" stav", ovo je dijagnoza bolesnika kojih ima na citavoj planeti, i ne vidim da je to uopste neki stav, pre bih rekla cista konstatacija i nista vise.

znači, stav pentagona je relevantan samo kada vama odgovara?

i šta vas zabole šta dvoje odraslih, saglasnih ljudi radi u spavaćoj sobi? njihovo pravo...
 
eIvin:
znači, stav pentagona je relevantan samo kada vama odgovara?

i šta vas zabole šta dvoje odraslih, saglasnih ljudi radi u spavaćoj sobi? njihovo pravo...
Sta ima MENI da odgovara :confused: :confused:
Ja sam rekla nesto drugo, a sto se tice Amerikanaca, oni su za mene teske PEDERCINE!
Elvine, jos nesto, ja nisam robot koji se navija da radi (misli) kako mu drugi narede, to da uvek imas na umu, a koji je procenat homoseksualaca u americkoj vojci ne znam, a i ne znam koji me djavo terao da se petljam :roll:
 
VlajaZlaja:
кога је још брига за педере? њих има можда 1%
док у војскама их нема ни толико
у војскама их буквално нема ни у траговима, па ни у америчкој војсци
:lol: :lol: :lol:
Тамо их највише и има.... :lol: :lol: :lol:
Што волим ове милитантне... :lol: :lol: :lol:
 
eIvin, Obersturmfuehrer - да ли ставрно верујете оним причама педерских лобиста да су хомосексуалци 10% људи а бисексуалци још 30-40% људи? :lol: :lol:
па испаде по томе 40-50% људи су хомо/бисексуалци на овоме свету!!!??????
мислим ако ставрно у то верујете (тј. наседате) :roll: 8-) ... онда немам речи :-D
 
iz americke vojske je u periodu 1980-1990 otpusteno 20 000 ljudi zbog homoseksualiznma. To su oni koji su otkriveni, njihov realan broj je sigurno 2 puta veci (ako ne i vise).
Zamisli kako je sada, kada su ublazili svoj stav o tome...

sto se tice onih brojki prvo moramo da odredimo ko je gay...dal onaj sto se pravi da je gay, ili onaj koji ima poremecaj hromozoma, pa tek onda da pricamo o brojkama i ostalom...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top