Sta se kod nas najvise slusa?

  • Začetnik teme Mike girl
  • Datum pokretanja
M

Mike girl

Gost
Jednostavno me zanima.Znam da gomilu mojih prijatelja zna sve pesma Stoje napamet,a za Linkin Park nisu ni culi.Dakle sta vi slusate?Ka kakvom vremenu muzike se krece nasa buducnost.Ja slusam ono sto je po meni zakon.LINKIN PARK!
 
Morrisonka:
Nazalost narodnjaci ali i mi rokeri se drzimo.25 000 juce na purple-u :)
drzimo nego sta.. samo sto se to i ne primecuje toliko.. jeste nas bilo 25000 ali znam dosta njih koji iz razlicitih razloga nisu mogli :wink:
jeste, mozda kad izadjes napolje vecinom vidis samo fensace.. ali nije sve kako izgleda.. ima nade jos za ovaj svet :lol: :lol: :lol: :lol: ozbilju sve mladje i mladje generacije su po meni sve pametnije.. koliko primecujem.. :lol: :lol: bla bla.. 8)
 
Vlado Georgijev i Zeljko Joksimovic i tako je uvek bilo i bice. Bili su Brena i Cola, a sada Cola hoce da bude Brena. Ja cekam neki novi EKV ili Olivera Mandica. Najgore je to sto neki ljudi koji pristojno izgledaju slusaju nepristojnu muziku i vise ne mozes da ih provalis. Ponekad se iznenadis pozitivno a ponekad negativno. Najcesce negativno.
 
Ma daj sta pricate! Popularniji su oni iz City (iliti Shity)Recordsa od narodnjaka! A oni su dva puta gore zlo kao i to sto pustamo Hrvate da nam uzimaju novac za raznorazne koncerte,a pljuju nas na sve strane.Mrzim Maaaaaaaaaaagaaaaaaaazzzzzzziiiiin.
Inace,ja sam pristalica zvuka osamdesetih,ali volim i novije strane pesme,nemam nista odredjeno,recimo da slusam sve zavisno od raspolozenja-dolaze u obzir i rok i pop i hip-hop i rap i dance i metal i balade i hardcore, sve samo ne techno i hause.Ne volim ni mesta na kojima se to slusa
 
mortishaaa:
Morrisonka:
Nazalost narodnjaci ali i mi rokeri se drzimo.25 000 juce na purple-u :)
drzimo nego sta.. samo sto se to i ne primecuje toliko.. jeste nas bilo 25000 ali znam dosta njih koji iz razlicitih razloga nisu mogli :wink:
jeste, mozda kad izadjes napolje vecinom vidis samo fensace.. ali nije sve kako izgleda.. ima nade jos za ovaj svet :lol: :lol: :lol: :lol: ozbilju sve mladje i mladje generacije su po meni sve pametnije.. koliko primecujem.. :lol: :lol: bla bla.. 8)
Jesu, aha... :lol: ma salim se , da ima nade...eto i ja volem rock pa nisam bila na dp.u... :cry: :cry:
 
Cekajte bre ljudi ,kakav RAP i Linking Park?Utripovali ste da imate daleko visi nivo svesti od onih koji vole narodnjake, a ustvari ste veoma slicni njima.Zao mi je sto toliki ljudi koriste muziku kao statusni simbol,kao imidz umesto da jednostavno uzivaju u njoj bez obzira kojoj vrsti pripada.To veoma podseca na navijace, jednostavno uvrte sebi u glavu da je Zvezda bolja od Partizana i nikavi racionalni argumenti vise ne pomazu.Muzika nije navijanje,slusas ono sto volis.Zato svima vama koji ste gledajuci Linking Park na MTV-u rekli `woow cool, sad sam tako originalan i poseban zato sto slusam ovo` da obrate paznju na starije stvari kao sto su Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd,Metallica ,Doors i zasto ne i evergreen, jer pomirite se Rock jednostavno JESTE mrtav.Nemojte misliti da ste posebni jer mucite svoje usi sa grupicama koje pokusavaju da zarade pare na staroj slavi rocka.Nadam se da nisam zvucao uvredljivo :wink:
 
child in time:
mortishaaa:
Morrisonka:
Nazalost narodnjaci ali i mi rokeri se drzimo.25 000 juce na purple-u :)
drzimo nego sta.. samo sto se to i ne primecuje toliko.. jeste nas bilo 25000 ali znam dosta njih koji iz razlicitih razloga nisu mogli :wink:
jeste, mozda kad izadjes napolje vecinom vidis samo fensace.. ali nije sve kako izgleda.. ima nade jos za ovaj svet :lol: :lol: :lol: :lol: ozbilju sve mladje i mladje generacije su po meni sve pametnije.. koliko primecujem.. :lol: :lol: bla bla.. 8)
Jesu, aha... :lol: ma salim se , da ima nade...eto i ja volem rock pa nisam bila na dp.u... :cry: :cry:
pa ti si za to kriva :wink: ja sam ti lepo rekla.... :wink:

a inace.. polako pocinjem da povlacim ove svoje reci od iznad.. kad gledam ove klince forumljane 8)
 
child in time:
mortishaaa:
child in time:
Milice, sigurna sam da znas da nada poslednja umire... :D :D :P :P
:shock: naravno :wink: :P

nego.. sto ti meni ne pises :cry: :cry:
Izvini, mico nikako da skupim sate mislim i jedne i druge, evo cim ugrabim vremewink: :wink obecavam ali ti meni u svakom slucaju pisi, i posalji neko lepo delo... :P :P :P ::
pa nemam :cry: :cry: :cry: :cry:

nego pisiiiiiiii sto pre :D :wink: :cry:
 

Back
Top