NON smoking caffes in Belgrade

A...pa ti ondaK kaži gde ti je to zabranjeT ulazak, da mi znamo da se udenemo :)


Evo ja ću prva....u Grinetu imaju pepeljare na zahtev, ali ako puši neko, to je 1 sto, znači ok je tamo na pizzu za pizzcke :D (pozdrav mojim DD-ima :P ), a naravno, blizu je i Lilly, pa u povratku na 1 na brzaka, stihijski.....:lol:


OndaK, može u Backstage, tamo je isto ok - s leve strane branč varijante i tako to...


gde još? Ah da, ima na Megatrendu kafe kaže Antonela.


Ja volim Plato, ali 102 godine nisam tamo bila...
 
nije da mi smeta dim (naprotiv, udišem ga oT kolega kad mi zafali cigareta :P ) nego mi smeta kad ga je MNOGO. A po kaVanama kuda ja nekoć idoh, uvek je bilo previše dima .....razumeš? Ne smeta...ali nije da nije :D
btw. nijedna moja drugarica ne puši. Osim najbliže -. ona je ponekad sa mnom uz kafu samo pušila...dok sam ja pušila, sad ne :D
 
Hmmmmm jedino McDonald`s :)

cigara_3-1.png
 
Jao, nije da nema - ima jedan grinetov tu negde, kad se ide ka beograđanci s desne strane... Ne mogu da se setim al' znam da sam zalutala jednom tamo i odustala od kafe :lol:
Ni u meku ne može ni u onoj Biblioteci pored što je marlon voli - al' ne u celom lokalu, u jednom delu ne može s pljugom u drugom može, ni u tašu ne može - u onom delu pre ulaska u bazen...
 
Betty:
Gde gde gde to ima? Koliko znam, evntualno su zonirani..,.

Gde da izlaze friški nepušači i oni fixni koji takođe nemaju potrebu za dimom u kafiću? :P
Koja su to lepa mesta u BGD sa čistim vazduhom, predlažite ovde :)

interesantno...ti idesh u kafic da se nadises cistog vazduha..pa onda idi na kopaonik ili zlatibor...u neku vazdusnu banju pa dishi..a mozesh ponijeti i bocu sa kisikom..pa valjda se u kafic ide zbog druzenja, interakcije, a ne zbog cistog vazduha...o boze kakvi su ljudi licemjeri...sebichni...najgori su bivshi pushachi...
 
Званично је свуда забрањено! Мени се десило пре неких 3 недеље у Дому Омладине да ми прилази конобар и каже да је пушење забрањено, али ће он као да зажмури, као пушиш на своју одговорност! И стварно окренем се око себе нико не пурња!
 
u yebote :mrgreen: Koji ste vi pacijenti :lol:

Poenta teme NIJE bila da se raspravljate da li je bolje pušiti ili ne pušiti; tema NIJE postavljena da bi komentarisali Jevropu i njene zakone; takođe, nije mi namera bila da se ovde bavite mogućnsotima za seoski turizam i/ili proterivanjem iz gradskog života onih koji su ostavili duvan :)
btw. čemu takvo kontriranje, i još pCovke pride - ne razumem :confused:



Topic glasi: ovde predlažite mesta koja pogoduju nepušačima (nezadimljena, ili ona u kojima je zabranjeno pušenje, ako toga ima, ja ne čuh ;) )
 
Колико ја знам пушење је забрањено у болницама,школама и втићима.
Трашите да вам тамо отворе кафиће.......
Шалим се наравно.....код мене у фирми имаш два ресторана и оба имају посебне одељке за анти тутунисте.
добро дошла....
 

Back
Top