MASTURBACIJA

V21

Zainteresovan član
Poruka
218
Ako momak i devojka,masturbiraju zajedno,jer ih to pali,a nece da se kresnu jer imaju vezu,i nece da varaju svoje partnere,da li oni ,ustvari tim cinom to rade(varaju svoje partnere)?
Da ne bude zabune,ne misli se jedno drugom,nego svako za sebe.
 
V21:
Ako momak i devojka,masturbiraju zajedno,jer ih to pali,a nece da se kresnu jer imaju vezu,i nece da varaju svoje partnere,da li oni ,ustvari tim cinom to rade(varaju svoje partnere)?
Da ne bude zabune,ne misli se jedno drugom,nego svako za sebe.

Da li je prevara kada ideš sa partnerom/kom po gradu i tom prilikom dobro osmotriš nekog/neku na ulici?

Po narodnom klišeu je prevara kada dodje do čina ali prevara kao što vidiš nastaje mnogo ranije.
 
V21:
Ako momak i devojka,masturbiraju zajedno,jer ih to pali,a nece da se kresnu jer imaju vezu,i nece da varaju svoje partnere,da li oni ,ustvari tim cinom to rade(varaju svoje partnere)?
Da ne bude zabune,ne misli se jedno drugom,nego svako za sebe.



Mislim da je i to varanje...na neki nachin....I misao moze da bude prevara,a kamoli to....
 
Schveca:
Nista ja ovde ne razumem.... Moz' neko da mi objasni???
Nije mi jasno, ovi dvoje sto mastubiraju, gde su oni?
ona lezi na francuskom krevetu koji je prekriven satenskom posteljinom,odevena samo u obicnu belu majicu za spavanje.... on sedi na fotelji preko puta njegleda joj medjunozje i .................
Covek tebi treba sve da nacrta.Nadam se da je sad ok.
 
V21:
ona lezi na francuskom krevetu koji je prekriven satenskom posteljinom,odevena samo u obicnu belu majicu za spavanje.... on sedi na fotelji preko puta njegleda joj medjunozje i .................
Covek tebi treba sve da nacrta.Nadam se da je sad ok.
Naravno da je prevara...
Ali glupava...
znas... Glupo je da sedis preko puta i da gledas....
Osim ako ti to nije neki fetsh...
 

Back
Top