Problemi sa alkoholom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AA SRBIJE

Obećava
Poruka
61
ako Vi ili neko koga poznajete ima problem sa alkoholom POMOC POSTOJI i sve je besplatno.

ŠTA JE AA


Anonimni alkoholičari su zajednica muškaraca i žena koji međusobno izmenjuju iskustva, snagu i nadu, kako bi mogli rešiti zajednički problem te mogli pomoći i drugima da se oporave od alkoholizma.

Za članstvo postoji samo jedan uslov, a to je želja da se prestane piti. Članarina u A.A. se ne naplaćuje; mi se sami financiramo licnim doprinosima.

A.A. nema nikakve veze ni sa jednom verskom sektom, udruzenjem, političkom ili drugom organizacijom i institucijom. A.A. ne želi ucestvovati u raspravama, te ne podržava nikakve ciljeve niti im se protivi.

Naš je osnovni cilj - ostati triezan i pomoći drugim alkoholičarima da ostvare stanje trezvenosti.
© A.A. GRAPEVINE
 
mammy:
pa zar nije OK da se zna da postoje?
sta vam je?

E, ja imam firmu, bavim se ....... i baš bi mi dobro došla reklama. Jel mogu ovde da se besplatno reklamiram kako bi ljudi znali da moja firma postoji? Možda bih mogao da ostavim i kontakt telefon?

Mislim, očigledno je da postoje načini i mesta za reklamiranje. Pa ovom čoveku je i nick AA SRBIJE. Pri tome je očigledno da se javlja iz inostranstva.
A mogao je da se lepo uloguje, kao Mika ili Laza na primer, pa da razgovara o problemima alkoholizma. I sada kada pričam sa njim ja razgovaram sa čitavom organizacijom?!? Ma dajte ljudi, pa niko od nas ovde nije baš toliko blesav.
 
Mislim da je u ovom slucaju OK da se reklamiraju jer nisu firma koja zaradjuje na tome.
Verovatno su jednostavno hteli staviti ljudima do znanja da su tu ako zatrebaju...
I ako bi se ulogovao kao Mika ili Laza, vise ne bi bio anoniman, zar ne??
 
Jok Mika i Laza su stvarne ličnosti?!? :shock:

Otkud ti znaš o kakvoj se organizaciji radi? Otkud znaš da nije u pitanju sekta, na primer? To što ih ima u više zemalja ne znači da su im ciljevi sasvim ispravni. Lepo zvuči sve to što on priča, ali pitanje je šta se krije iza toga, zar ne?

I na kraju krajeva, SVAKA reklama se plaća. Ako neće da plati neka nađe sponzora koji će da plati, pa nek lepo čovek pstavi baner i to je to.
Na forumu smo da razmenjujemo mišljenja, da diskutujemo o raznim stvarima, a on se ulogovao pod imenom organizacije i postavio reklamu na GOMILI PODFORUMA?!? (Svuda istu)
 
Ma dajte ljudi, ne mislim ni ja da je ovo mesto za reklamu, ali ljudi verovatno traze najbolji nacin da dopru do onih kojima trebaju.
Ako su stvarno ono sto su napisali (a ne sekta npr) progledala bih im kroz prste. Svi znamo da u ovoj zemlji postoji veoma veliki problem s alkoholizmom a nema nikoga da pristupi tim ljudima i da ih iscupa.
Dobro sam upoznata s sistemom rada AA (nisam bila njihov clan) jer sam poznavala nekoga ko je prosao kroz njihovo odvikavanje i puno mi je pricao kako su mu pomogli. Mozda se bas ne slazem sa svim aspektima, ali ako je to njihova zadnja slamka za spas- who cares
Uostalom, mozda je ceo cilj te reklame i bio da nas izazove da raspravljamo na tu temu, vidite da se vise ne pojavljuju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top