Mozilla Firefox poludela

behula

Zainteresovan član
Poruka
133
Nemam pojma sta se desava sa Firefoxom.Skroz je poludela.Evo sta se desava.Lepo instaliram firefox unesem joj par extenzija i ona radi normalno,sve dok sama osebe pogubi podatke npr.bookmarks podatke i to nemogu nikako da vratim na normalno stanje sem ako je ponovo ne instaliram ili ako vi znate resenje mog problema.Ovo mi se desava vec 10 put i sttvarno nemam vise zivaca da je ponovo instaliram.Takodje kad god pokrenem firefox moram da ga maximizujem jer ne pamti da sam to uradio prethodni put.Ukratko, please help me!!!
 
@behula
FF ima neke bugove, koji su se i meni desavali a manifestovali su se slicno - brljanjem i zbrljavanjem podataka i bookmarkova...

kada ugasis firefox, pogledaj aktivne procese i uveri se da li je firefox.exe stvarno ugasen, ukoliko nije , ubij ga rucno

@mixed
kako bre firefox 5.0?
POslednji aktuelan je 1.504
 
miXed:
E mislim da znam zasto ti je firefox " poludela " mozhda zato sto ne brines o njoj ! Pushtash je da ide napolje a ima """ TEMP-ERATA-TURU """ ... Who know ?
Extra pomoc nema sta,hvala miXed.Potrudicu se da joj dam i neke antibiotike i provericu temperaturu.Mozda ce posle toga bolje raditi.A sad te le[po molim ako ne znas da pomognes onda se i ne petljaj.Ja mislim da je forum stvoren da oni koji nesto ne znaju mogu na ovom mestu saznati.Pozdrav za ljude koji zele da pomognu.
 
@All

Smirite tenzije molim...

Prva stvar.. FF može da zaglupi zbog ekstenzija.. To se već dešavalo mnogima...

Da ne bi stalno instalirao FF, pokušaj da ukloniš sve ekstenzije sa FF i da provjeriš da li je do njih..


Kada ustanoviš, da FF radi bez problema bez ekstenzija, onda kreni sa dodavanjem jedne po jedne dok ne vidiš koja ti pravi problem..

Inače je već poznato da pretjerano trpanje ekstenzija u FF može da prouzrokuje određene probleme, najvjerovatnije kao i kod tebe ovaj..

Pozzz....zzzzz
 
Nisam imao puno ekstenzija oko 15 cini mi se.To su odprilike ove extenzije :All-In-Sidebar,Colorful Tabs,CustomizeGoogle, Download Status Bar, DownThem All, Fasterfox, Forecastfox, Gmail Notifier, Gmail Skins, GooglePreview, Minimize To Tray, Mr Tech Local Install, Paste And Go,Tab Mix Plus, Tabbrowser preferences, Yahoo! Mail Notifier.Kao sto vidite sasvim jednostavne extenzije, nista nabudzeno.Ne zanm kako uopste izgubi podatke iz bookmark-a.Jos jedno pitanje?Kako da podesim firefox da kao u IE kad je rezim rada Work Offline da mi se otvaraju stranice iz history-ja?Hvala za pomoc.Izvinjavam se za prethodnu reakciju ne volim takve stvari.Pozzz
 
bla ....

firefox je pravi shit , neznam zasto , ali ga jos koristim :?

`vako :
stalno mi se updajtuje , a ja to izgasim svaki put , njemu nista , opet upali .....
svaka stranica koju sam sacuvao u bookmarks , nestane ....
sve se izgubi , i sifre koje sam imao sacuvane , za neke stranice ....

sto da cinim ? :lol:
 
Kome se ne sviđa Mozilla Firefox ima jedna opcija zove se Uninstall. Lepo se ide na Uninstall i problem rešen. Ne mogu da razumem ljude koji koriste nešto što im ne odgovara, a onda se javljaju kao kakvi stručnjaci i kažu to i to je s r a nj e.
Meni Mozilla Firefox radi fenomenalno. Imam 21 extenziju i nemam problema sa njima.

Ako je čovek pitao kako da reši problem nije pozvao ljude da pričaju kako je ono što on koristi đubre kad se pouzdano zna da je Mozilla Firefox jedan od najboljih čitača weba trenutno.

@behula
Da li koristiš možda neki program koji služi kao čistač pa ti on briše neke stvari koje ne bi trebalo? Takvih programa ima mnogo, a neki od njih dosta brljave.
Ako misliš na stranice koje su ti u keš memoriji one će se otvarati sve dok ih ne izbaciš iz nje i kad si offline.
 
Alex.L:
Ja imam FF 1.5.0.4(sa 25 extenzija i 10 skinova) i imam TuneUp 2006 program instaliran, i nemam nikakvog problema!!!

Ja imam samo 4 ext. i ni ja nisam imao problema... ali moj burazer je imao popriličan br. extenzijja, i kad u TuneUp-u ode na add sa neta, otvori mu se FF i Firewall odmah izbaci poruku na foru : "Process TuneUp.exe changed the memory of firefox.exe..." i onda ff ne može na net dok se ponovo ne restartuje...
Ali to je slučaj samo sa njegovim FF i Tuneup-om, a kad je otvorio drugi profil u FF više nije imao problema...
 
Pazi imam Fix-It Utilities 6 Pro ponekad ga koristim.Ali desava mi se sa firefox-om bas kao i Avet-u.

''stalno mi se updajtuje , a ja to izgasim svaki put , njemu nista , opet upali .....
svaka stranica koju sam sacuvao u bookmarks , nestane ....
sve se izgubi , i sifre koje sam imao sacuvane , za neke stranice ....''

I ne otvaraju mi se stranice koje u mi ostale posle pretrage na ne tu kad sam offline.Da ne treba nesto da se podesi.
 
Ha meni se desavalo da gubi adrese tako da ako sam negde ukucao adresu ono se za nekoliko dana sve adrese koje sam ukucao izgube . I stalno sam isoa i stavljao default da mi nebi vise gubioo. To mi se desilo 20 puta i visee , ali sada nisam imao duze vrme tih problema hvala bogu da kucnem u drvo ;)
 

Back
Top