Kalup

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li svaka pi.ca ima određen oblik ki.te koja joj odgovara, a ako nije taj oblik onda žena doživi slabiji orgazam nego što bi mogla?

:lol:
 
hi,hi,hi, to je mojoj drugarici strucno objasnio njen bivsi momak kad se desilo da drugi put ne moze da mu se digne onda kad je trebalo ..."znas mozda mi ne odgovaramo jedno drugom po konstituciji"... :lol: :lol: :lol: al bez obzira, volela ga je vise od svakog drugog ;-)
 
Kama sutra kaze da nije svejedno ko je vama i kome cete vi biti partner... U njoj, zene su podijeljene na slonice, kobile i srne, a muskarci na zeceve, bikove i konje, s obzirom a velicinu svojih polnih organa... Kama sutra kaze da ce muskarci nekome biti preveliki, a nekome premali, zene nekome preuske, a nekome presiroke, dok ce nekome savrseno da odgovaraju...
U skladu sa tim, savjetovane su i razlicite poze...
Da ne tupim, evo sam iskopala link pa koga zanima, neka cita...
http://www.tvorac-grada.com/casopis/kamasutra.html
 
Ubuduće, ribe, ne obraćajte mi se sa pričom koji ste znak u horoskopu... već da li ste slonica, kobila ili srna... čisto da ne bi bilo zabune... mislim, normalni smo ljudi... što da ne...
 
sinnke:
Da li svaka pi.ca ima određen oblik ki.te koja joj odgovara, a ako nije taj oblik onda žena doživi slabiji orgazam nego što bi mogla?

:lol:

Sinke, nisu nista drugo ni zasluzili pojedinci... nazalost cu ja morati da izbegavam tvoje
teme, nemoj se ljutis!

Pozdrav
PsyhoKiller
 
Znaci, kad odem da kupujem vibrator, moram i o tome da vodim racuna, jbt. :(...ma, ipak mislim da mi je lakse da uzmem poznat, tj., oproban i proveren kalup :)
 
Gazdarica:
Kama sutra kaze da nije svejedno ko je vama i kome cete vi biti partner... U njoj, zene su podijeljene na slonice, kobile i srne, a muskarci na zeceve, bikove i konje, s obzirom a velicinu svojih polnih organa... Kama sutra kaze da ce muskarci nekome biti preveliki, a nekome premali, zene nekome preuske, a nekome presiroke, dok ce nekome savrseno da odgovaraju...
U skladu sa tim, savjetovane su i razlicite poze...
Da ne tupim, evo sam iskopala link pa koga zanima, neka cita...
http://www.tvorac-grada.com/casopis/kamasutra.html

Uh ovo si pisala nekada davno...
Kako reći devojci:"Kobilo moja voli te zeka"?
Mislim...
Glupo.
 
sinnke:
Da li svaka pi.ca ima određen oblik ki.te koja joj odgovara, a ako nije taj oblik onda žena doživi slabiji orgazam nego što bi mogla?

:lol:

mislim da postoje kalupi , nema sanse da svakoj odgovara bilo koji oblik ... sigurno ima kalup odredjene sirine i duzine ...:wink:
 

Back
Top