znaci, ozbiljno...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
...primetio sam da vecina ljudi i na internetu i u direktnim kontaktima sa ljudima, znanim i neznanim , stalno koristi reci poput: 'budalo', 'idiote', 'glup si', 'majmune', 'jedi govna'...
ne znam da li je ova tema vec postavljana, ako jeste, onda ne morate da odgovarate... a ono, kad malo bolje razmislim, ne morate da odgovarate ni ako nije postavljana... al' ga zapetlja, sunce mu poljubim...
pitanje je: da li vi isto tako razgovarate sa ljudima koje znate dobro ili koje prvi put sretnete?
 
Ne druzim se sa ljudima koji koriste takav recnik...niti srecem takve cesto,ipak biram sa kim cu da razgovaram.
Ako meni neko tako nesto kaze iz "sale"....bice mu skrenuta paznja....
cisto da zna za sledeci put.... :evil: :)
Ako ja mogu da vodim racuna o recniku,ocekujem isto i od svog bliskog okruzenja. :wink: :)
 
Sa ljudima koje prvi put sretnem se trudim biti civilizovan maximalno i ja milsim da je to neka osnovna kultura koju bi svako trebao imati,a sa ljudima koje znam dobro razgovaram na nacin na kakav oni razgovaraju sa mnom znaci kako se oni prema meni postave u tom trenutku tako i ja prema njima mada si ti gore naveo/la neke izraze koje ja ipak tesko ikad da koristim,mislim da je to sve ipak do kulture i ni do cega vise....
 

Back
Top