Коштyница Рајсовој: "За нас незевисност Косова не долази у обзир"

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
"За нас, за Србију, морам да кажем да је независност Косова вен разговора, као што сам већ рекао на састанцима у Европи, не само да је не прихватљива, већ ће бити одбачена."

ap_Vojislav_Kostunica_Condoleezza_Rice_kosovo_195_eng_11jul06.jpg



http://www.voanews.com/english/2006-07-11-voa86.cfm
 
untouchable:
Ето опет нас "завађају са светом"....

Тако је! :grin:

Сви ЛДП-овци има да се побуне против оваквог потеза јер је то позивање на рат! Па која то држава брани свој суверенитет и територијални интегритет?!
 
skarfejs:
A nazalost, isto bi moglo da se kaze , u ovim okolnostima i za Srbiju....no future :cry:


Па што онда губиш време свађајући се са онима који (по твом мишљењу) упропашћавају Србију?!? Ја дигнем руке од нечега што нема перспективу...
 
Ala joj je rekao svaka mu dala eno vec vidim Kondolizu popisanu kako podnosi ostavku i odlazi u manastir od muke jer joj je Kostunica porucio "Srbij se saginjati nece" onako drzavnicki ostro da je jednica ostala bez teksta.Nemoj te se ljudi previse zavaravti i lagati sami sebe da se nebi samo jedan dan desio ladan tus i ne bude "ju nismo nista znali opet su nas zajebali" isto ko kad je Sloba jos 94. obecao Krajnu Tudjmanu preko Hrvoja Sarinica pa onda odjednom samo traktori se pojavili dogodine i svi toboze iznenadjeni .
 
al bundy:
Ala joj je rekao svaka mu dala eno vec vidim Kondolizu popisanu kako podnosi ostavku i odlazi u manastir od muke jer joj je Kostunica porucio "Srbij se saginjati nece" onako drzavnicki ostro da je jednica ostala bez teksta.Nemoj te se ljudi previse zavaravti i lagati sami sebe da se nebi samo jedan dan desio ladan tus i ne bude "ju nismo nista znali opet su nas zajebali" isto ko kad je Sloba jos 94. obecao Krajnu Tudjmanu preko Hrvoja Sarinica pa onda odjednom samo traktori se pojavili dogodine i svi toboze iznenadjeni .

Ма да... баш си паметан "све је исто као кад је Слоба.....", иди бре тамо на ливаду и паси траву... :razz: :razz: :razz:
 
eremita:
Ма да... баш си паметан "све је исто као кад је Слоба.....", иди бре тамо на ливаду и паси траву... :razz: :razz: :razz:
Ako je tebe tata ********* ucio da volis Slobu i strecas se na svaki pomen njegovog imena i vredjas to je tvoj problem ja sam samo rekao da se ne treba iznenaditi i treba shvtiti da je svako resenje moguce a ne treba se praviti kako nezavisnost nje moguca jer se moze dogoditi jako neprijatno iznenadenje .Aglede trave isao bi da pasem zdrava je travica al se bojim da me u mraku ne pomesas sa nekom ovcom kad budes isao u picarenje nocas.
 
Кад се независност Косова догоди као непријатно изнанеђење догодиће се у Србији оно што је Архангел означио као с.р.а.њ.а., па ће Мисирац да испрати многу господу, и још више другова :twisted:
Тако да ће независност Косова бити посебно непријатно изненађење за многе који је прижељкују...

Ето рецимо јуче неки што су хтели да плачу за Сребреницом умало нису попили батине у Нишу, да се није показала истина пуштањем Насера Орића, ценим да би своју агитацију много лакше обављали.
 
Превод пар порука :

"Зашто понављамо Клинтонове грешке? Требали би смо да зе извинимо Србима што раније нисмо увидели због чега толико мрзе Муслимане"

"Браво докторе Коштуница, нека Вас чува дух господњи у тешким данима који предстоје"

"Независно Косово? кога брига?"
 
Duh Sekire:
Кад се независност Косова догоди као непријатно изнанеђење догодиће се у Србији оно што је Архангел означио као с.р.а.њ.а., па ће Мисирац да испрати многу господу, и још више другова :twisted:
Тако да ће независност Косова бити посебно непријатно изненађење за многе који је прижељкују...

Ето рецимо јуче неки што су хтели да плачу за Сребреницом умало нису попили батине у Нишу, да се није показала истина пуштањем Насера Орића, ценим да би своју агитацију много лакше обављали.
Ma **** mi se za te NVO sta ima u Nisu da placu mogli su otici na komemoraciju ako im je stalo .Nego reci ti meni Zagore da zamislimo cisto fiktivno da je sutra proglasena nezavisnost sta ce mo mi srblji uciniti da je sprecimo definisi to s.r.a.nj.e.- ja cu da ti kazem sta je to hrabre patriote ce se naoruzati kamenjem i molotovljevim koktelima i onda ce hrabro da udare u juris na siptarske pekare i ponovo ce zapaliti ove dve dzamije i to ce trajati dok ne dobiju prvi pendrek po bubrezima i onda ce pobeci glavom bez obzira i u nekoj rupi uz domcu ljutu pevati cetnicke pesme.
 
Aleksandar2:
"Браво докторе Коштуница, нека Вас чува дух господњи у тешким данима који предстоје"

ko bi rekao da eremita pohodi i američke forume... :D

Aleksandar2:
"За нас, за Србију, морам да кажем да је независност Косова вен разговора, као што сам већ рекао на састанцима у Европи, не само да је не прихватљива, већ ће бити одбачена."

super...
 
al bundy:
Ala joj je rekao svaka mu dala eno vec vidim Kondolizu popisanu kako podnosi ostavku i odlazi u manastir od muke jer joj je Kostunica porucio "Srbij se saginjati nece" onako drzavnicki ostro da je jednica ostala bez teksta.Nemoj te se ljudi previse zavaravti i lagati sami sebe da se nebi samo jedan dan desio ladan tus i ne bude "ju nismo nista znali opet su nas zajebali" isto ko kad je Sloba jos 94. obecao Krajnu Tudjmanu preko Hrvoja Sarinica pa onda odjednom samo traktori se pojavili dogodine i svi toboze iznenadjeni .

a sto se ti kao nesto brines za nas... ako se uvaljamo u govna sami smo krivi. :D ti lepo sedi na distanci pi ladno pivo, smej se i posmatraj kako se razvija situacija. uopste je nebitno da li ce kosovo biti nezavisno ili ne. najmanje to zavisi od nas ili od siptara. znaci sile odlucuju. ako odluce da bude protektorat bice, ako bude autonomija u okviru srbije bice ne zahvaljujući voji vec njihovoj odluci... takođe ako bude nezavisno.
 
Alekasandar2:
Реч је о американцима, иначе наших на том форуму готово да нема. Иначе тему је прегледало преко 150 људи.
Импозантна бројка, нема шта...
Откуд знаш да нису наши? Бар наших у Америци има колико хоћеш...
 
al bundy:
Ma **** mi se za te NVO sta ima u Nisu da placu mogli su otici na komemoraciju ako im je stalo .Nego reci ti meni Zagore da zamislimo cisto fiktivno da je sutra proglasena nezavisnost sta ce mo mi srblji uciniti da je sprecimo definisi to s.r.a.nj.e.- ja cu da ti kazem sta je to hrabre patriote ce se naoruzati kamenjem i molotovljevim koktelima i onda ce hrabro da udare u juris na siptarske pekare i ponovo ce zapaliti ove dve dzamije i to ce trajati dok ne dobiju prvi pendrek po bubrezima i onda ce pobeci glavom bez obzira i u nekoj rupi uz domcu ljutu pevati cetnicke pesme.

Па лоше процењујеш друже, а и мало си заостао у времену. Одавно у Србији нема шиптарских пекара, односно они који имају пекаре су Горанци, или постоји перцепција да су Горанци или рецимо "поштени Албанци" (јесте комунистички термин, јесте га Слоба користио, а ти ми дефиниши неки бољи...)
Мета ће бити баш они за које те заболе, па се не морамо даље ни расправљати. Чак ни то није по мени је битно.
По мени је битно да Србија не пристане и да тиме не преузима одговорност. Па сутра кад буде та шиптарска држава ругло света, нека се мисле што су их признали. А сва та прича о "припремању народа" је управо позив на то - да Србија пристане. Евроатланске интеграције не треба да те брину јер нико неће лупити шаком о сто па рећи "е сад Срби нема 200 година да уђете"... Они тако не размишљају. Него ће после пар месеци рећи "ајде сад да решимо проблем интеграције Србије". Ако је ЊИМА уопште до интеграције. А ако није... па објасни то себи ондак синак. :roll:
 
Duh Sekire:
П
Мета ће бити баш они за које те заболе, па се не морамо даље ни расправљати. Чак ни то није по мени је битно.
По мени је битно да Србија не пристане и да тиме не преузима одговорност. Па сутра кад буде та шиптарска држава ругло света, нека се мисле што су их признали. А сва та прича о "припремању народа" је управо позив на то - да Србија пристане. Евроатланске интеграције не треба да те брину јер нико неће лупити шаком о сто па рећи "е сад Срби нема 200 година да уђете"... Они тако не размишљају. Него ће после пар месеци рећи "ајде сад да решимо проблем интеграције Србије". Ако је ЊИМА уопште до интеграције. А ако није... па објасни то себи ондак синак. :roll:
Evo opet zablude iz kuhinje Kostunice,Grobara ,Tadica i Draskovica kakvo crno pristajanje ??Niko njih tj. nas jer nas oni predstavljaju nece pitati da pristanu na bilo sta vec samo traze od nas ako oce da prihvate realnost koja je tuzna za nas ali je takva i na to nas nece terati jer je njima sve jedno jer znaju da ne mozemo nista.Evo uprosceno dodjem ja sa jos trojicom grmalja kod tebe i odnesemo ti taj kompjuter sa stola i ti sad mozes prihvatiti da ga vise nema kao sto ga i nema jer je odnesen a mozes i da odbijas to da prihvatis i da sedis satima lupkajuci po praznom stolu i zureci u mesto gde je nekad bio monitor to je tvoja volja .Neko drugi koristi tvoj kompjuter sve jedno a ti mozes raditi kako ti drago niko ne kaze da je to pravedno ali pravda i medjunarodna politika nazalost nemau mnogo veze.
 
Adalv:
Импозантна бројка, нема шта...
Откуд знаш да нису наши? Бар наших у Америци има колико хоћеш...

Један од посетилаца форума је Томас Гамбил, 1999-2004 био је шеф безбедности УНМИК за област Гњилана, након мартовског погрома дао је интервју и рекао да Косовом влада мафија, ал-каида и криминал, одмах је најурен. Човек не подноси Милошевића, али је "пунокрвни Американац", не подноси муслимане и ал-каиду...

Јел довољно велика фаца за тебе?

To: sageb1
yes and no....Chris D. interviewed me while I was in Kosovo. We held the info until I was back in the states as it would not be prudent to release the info and still be working with OSCE. Then, he wrote the article based on our many talks....... then after this and one other article CNS visited me and did a two day interview where I was living..... here and finally, CNSNews
17 posted on 07/10/2006 12:54:37 AM PDT by tgambill (I would like to comment.....)
[ Post Reply | Private Reply | To 10 | View Replies | Report Abuse ]

http://www.cnsnews.com/ViewSpecialReports.asp?Page=\SpecialReports\archive\200509\SPE20050927a.html

http://www.antiwar.com/deliso/?articleid=6899

gambill.jpg

Former OSCE Security Officer Thomas Gambill: "the UN didn't want to know" about Islamic terrorism in Kosovo.

Бивши шеф безбедности ОЕБСА Томас Гамбил:"Ујед. Нације нису желеле да знају за исламски тероризам на Косову"

Е, сада ланите још нешто па да вас пукнем либерали :twisted:
 
al bundy:
Evo opet zablude iz kuhinje Kostunice,Grobara ,Tadica i Draskovica kakvo crno pristajanje ??Niko njih tj. nas jer nas oni predstavljaju nece pitati da pristanu na bilo sta vec samo traze od nas ako oce da prihvate realnost koja je tuzna za nas ali je takva i na to nas nece terati jer je njima sve jedno jer znaju da ne mozemo nista.Evo uprosceno dodjem ja sa jos trojicom grmalja kod tebe i odnesemo ti taj kompjuter sa stola i ti sad mozes prihvatiti da ga vise nema kao sto ga i nema jer je odnesen a mozes i da odbijas to da prihvatis i da sedis satima lupkajuci po praznom stolu i zureci u mesto gde je nekad bio monitor to je tvoja volja .Neko drugi koristi tvoj kompjuter sve jedno a ti mozes raditi kako ti drago niko ne kaze da je to pravedno ali pravda i medjunarodna politika nazalost nemau mnogo veze.

Пази сад Ал Бунди, инсистираћу да ми одговориш.
Ајде рецимо да си у праву. Шта ми имамо од тог "прохватања реалности"?
Шта имају Срби са Космета? Рећи ће им се да на време припреме тракторе? Ваљда ти је јасно да нико на том независном Косову неће остати. Можда неко време неки на северу, а и то ако добију неку аутономију.
А то за лупкање по столу су најобичније глупости... Исто из једне кухиње. Оне Чеде Јовановића. Јер ако ниси знао једни министри (институције) у овој влади (односно држави) се баве економским развојем, финансијама, интеграцијама - а други се баве питањем Космета. Дакле Дулићка ће и даље да води интеграције, Млађа финансије, Паламудић трговино са светом... а Коштуница ће неко време лупкати по столу заједно са Сандом Рашковић. Онда ће се променити влада па ће неки нови радити оно прво, а неки можда и даље оно друго.
Што се мене тиче боље да лупкају него да ми соле памет како је супер што је Косово независно (као Чеда Јовановић) или како ми свеједно немамо другог пута него европског (као Борис Тадић). Хоћу да имам власт која ће делити моје осећање неправде.
 

Back
Top