Конфликтне ситуације...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
...инспирисан синоћном ситуацијом...кад је стаклена флаша пуна нечега пала и разнела се на 2 метра од мене док сам био фино заваљен у једном топлом наручју на клупици код мене на кеју...
Јбт неки клинци (16, 17 год) нас 'ладно гађали са неких 20 метара...:shock: . Тај један је наводно запалио одмах после тога пошто нисам видео ко је бацио...а ови до којих сам дошао се бранили да наводно нису видели никога тамо где смо били ми...јбт кад синоћ нисам послао неког у ургентни...нећу никад...:mad:

Кад сте последњи пут дошли у ситуацију да сте спремни да некоме сломите све кости/ризикујете своје или се чак потукли?

До синоћ...ја нисам од ОШ...
 
Prošlog ponedeljka sam se drala kao magare, psovala, pljuvala, tresla se - ljudi su uglavnom tako razmaženi i bezobrazni da je to strava jedna. Posle mi nije jasno, hebote kako su živi ostali kad su mene u stanju da izbace iz takta, kako prolaze pored onog agresivnijeg sveta :roll:

I juče u prevozu isto, neka glupa kokoška se zakucala o pod basa, tačno ispred vrata i ne mrda, provlače se oko njenog dupeta debelog izvode neke akrobacije, nju bole uši, smeje se.

Baja koji nema pametnijeg posla nego čuči na trafici i smara se, počinje razgovor sa mnom odma cigare su štetne, bolje uzmi semenke, odlične su... Izvini, jel se znamo?

Na ulazu u banku postavili nekog gorilu, prvo njemu treba da polažeš račune što ulaziš, pa ti na šalteru viri preko ramena i komentariše minus - Nije vam pametno da uzimate čekove...

U radnji treba da čekam da se neka od devojaka smiluje da izmeri hebene tikvice i nalepi bar kod, a živog pileta nema u blizini.

Na pešačkom prelazu kod skupštine - čovek kreće na žuto, istripovao se - pali se crveno za kola, zeleno za pešake i eto njega na milimetar od mene - čuje se škripa kočnica - pandur koji reguliše saobraćaj nezainteresovano okreće glavu na drugu stranu i zeva.
 
?:
e ljubo pa to su ipak neki pitomi klinci, da su pravi divljaci polomili bi tebe jednog a zhenu ti ......khm khm

Ма не би...:lol: ...у какво су ме стање довели...био бих луђи...:lol: :wink:
...јбт онако мирно вече...и онда БААААМ...јбт 5 секунди ми је требало од шока да се опасуљим и да схватим шта се десило...
Е...не ради се толико о физичкој снази, него о спремности да рушиш (или будеш срушен) без обзира ко је преко пута тебе...разум ту долази после. Скапирао сам и ја да су могли свашта...али после...у том тренутку није било важно. Мада ко зна како сам ја изгледао њима кад сам дошао...значи скамењени...
...о таквим ситуацијама причам...е бре људи за какве се ситнице нервирате...:lol:
 
Pre par meseci..kad sam isho 95-icom,3-4 klinca ne starijih od 10 godina poceli da pevaju neke narodnjake,neki uzas njgori koji pre nikad nisam cuo....deru se deru i trce kroz autobus napred-nazad sa sve torbacima na ledjima vetjim skoro nego shto su oni.Onda su poceli valjda da traze pare za pevanje od ljudi(a nisu cigani) i da se bune ako im ne daju....sva sreca pa meni nisu trazili.Nikada nisam udario dete ali mislim da bi se nashao u tehkom iskushenju da ga odalamim....i ne bi mi bilo zao.
 
frozen1982.:
Pre par meseci..kad sam isho 95-icom,3-4 klinca ne starijih od 10 godina poceli da pevaju neke narodnjake,neki uzas njgori koji pre nikad nisam cuo....deru se deru i trce kroz autobus napred-nazad sa sve torbacima na ledjima vetjim skoro nego shto su oni.Onda su poceli valjda da traze pare za pevanje od ljudi(a nisu cigani) i da se bune ako im ne daju....sva sreca pa meni nisu trazili.Nikada nisam udario dete ali mislim da bi se nashao u tehkom iskushenju da ga odalamim....i ne bi mi bilo zao.

Хехе...ја бих се ваљао од смеха...смешно ми и сад кад их описујеш са торбацима...:lol:
 
Cesto sam u konfliktnim situacijama, ali u 90 % slucajeva mi se sklanjaju ljudi u onih 10% upotrebljavam silu i cesto zavrsava sa posledicama. Poslednji put sam se potukao ,ali bas potukao za svoje momacko vece ..... mada to nije za pohvalu niti bilo sta od ovoga ,takav je zivot i smatram da je pametnije nekad precutati ko moze , ja ne mogu i zato mi je ceo zivot takav kakav jeste !
 

Back
Top