SAMO NUDISTI MOGU NA ADU BOJANU - DA ILI NE?

spring_lady

Početnik
Poruka
3
Pitanje za sve poznavaoce Ade Bojane, pogotovo za one koji su bili ovog leta - hitno potreban odgovor, jer imamo samo jos par dana da odlucimo!

Da li na Adi Bojani postoji neki deo plaze na kome je dozvoljen boravak i onima koji nisu nudisti?

Culi smo da je do pre dve godine postojao, ali da vise ne moze niko da bude na plazi ukoliko nije skroz 'obnazen'? Da li je to tacno? Mi nismo nudisti i ne nameravamo da to postanemo :), a zeleli bi smo da ovog leta idemo bas na Adu Bojanu, jer smo culi da je mnogo lepo. Ukoliko odgovor kojim slucajem bude za nas povoljan, onda jos jedno pitanje - da li na tom delu plaze ima nekog hlada ili suncobrana?

Hvala na odgovoru ljudima dobre volje :)
 
ada_v.jpg
 
pa ja sam bila pretprosle godine i nisam videla ni jednog nudistu...plaza je ogomna,kao sto vidis na slikama, tako da sigurno postoji neki deo koji nije za nudiste,a niko tamo ne proverava da li ulazite obuceni ili ne...ulaz je slobodan...Ada Bojana je prelepa,zavidim vam sto cete uzivati tamo...ja na zalost,nemam vremena i za to
 
Drago mi je što ima neko koga mogu da udavim o istoj. Iako imam kuću na moru uvek ugrabim 10 dana godišnje za Bojanu. Bežanje od svega u raj na zemlji. Veoma mnogo uništeno....za 20 godina postojanja ništa nije uloženo ali kada jednom odeš.......Za decu takođe fantazija, nema duboke vode, ulice. Mnogo buba, žaba i svih ostalih žmigoljica......Sve u svemu, raj na zemlji. A što se tiče svlačenja....samo centralni deo je obavezan, a ostatak od oko 3,7 km je samo tvoj. Skini se ili ne......
 
Ja podrzavam tu zabranu mesanja obucenih i nudista... Licno mislim da bi celo ostrvo trebalo ostaviti nudistima.
Takvi i jesu za izolaciju. Jasno je da se radi o nekoj vrsti poremecaja psihe koji nagoni ove ljude na bizarne i ekscentricne postupke.
Lep primer je dao nekadasnji ministar kulture D. Lecic. Covek je na nudisticku plazu odveo Zenu, decu i rodjenu tastu.Sad mozete zamisliti situaciju u kojoj starija gospodja gleda polni organ svog zeta ili gde deca moraju da gledaju vaginalni otvor svoje babe.
 
Ja podrzavam tu zabranu mesanja obucenih i nudista... Licno mislim da bi celo ostrvo trebalo ostaviti nudistima.
Takvi i jesu za izolaciju. Jasno je da se radi o nekoj vrsti poremecaja psihe koji nagoni ove ljude na bizarne i ekscentricne postupke.
Lep primer je dao nekadasnji ministar kulture D. Lecic. Covek je na nudisticku plazu odveo Zenu, decu i rodjenu tastu.Sad mozete zamisliti situaciju u kojoj starija gospodja gleda polni organ svog zeta ili gde deca moraju da gledaju vaginalni otvor svoje babe.
Nije tebi lako. Postoje savezi u okviru zvanicnih saveza drzava koji se bave tim pitanjem. Zbog cega bi nekom bilo zabranjeno da se kupa i sunca nag?
Ti ljudi ne izazivaju nikakve incidente, veci su problem divljaci koji ostavljaju djubre po plazi ili recimo konkretno u Ulcinju i okolini siptari koji se ponasaju kao copori pavijana.
 
Bila sam na Adi Bojani pre 10 godina:zper:. Tada je bila zapustena, a mogu misliti tek sada. Isla sam sa tadasnjim deckom i bila mi je bas frka oko toga kako cu ja sada da se suncam gola :zcepanje:, ali kada sam dosla tamo - bilo mi je sasvim normalno, niko nikoga ne zagleda - slobodno uzivajte kao nudisti :ok:. Steta sto je Ada Bojana tako zapustena, jer bi to stvarno mogao biti raj na zemlji. Prelepa plaza, kilometrima dugacka, mozete se osamiti negde da nema nigde nikoga oko Vas - milina jedna. Meni je jedino smetalo sto nigde hlada nema, osim suncobrana.....:think:. Plicak je i ima neka riba ( ne znam kako se zove) sa bodljama koju ako nagazite u plicaku, a ne vidite je jer se ukopa u pesak - tesko Vama:sad2:
 
Nije tebi lako. Postoje savezi u okviru zvanicnih saveza drzava koji se bave tim pitanjem. Zbog cega bi nekom bilo zabranjeno da se kupa i sunca nag?
Ti ljudi ne izazivaju nikakve incidente, veci su problem divljaci koji ostavljaju djubre po plazi ili recimo konkretno u Ulcinju i okolini siptari koji se ponasaju kao copori pavijana.

Нисам рекао да им треба забранити да се скину голи.
Треба их изоловати. Пуштати их само на забачена и усамљена места као што је ада бојана.

А за шиптаре си у праву. Њима би требало наплаћивати двоструку еколошку таксу.
 
Ne zanima me nudizam u nekom smislu odlaska u komune i kampove, gde se nudisti druže, igraju odbojku, i blizu su jedni drugih. To mi je odbojno.
Voleo bih da doživim slobodu da na nekoj osamljenoj plaži budem potpuno go. Ja sam, i možda partnerka sa mnom, ako bih imao nekog u tom momentu.

Iz mnogih priča sam zaključio da je u širem regionu Ada Bojana mesto za tako nešto.
Ovog leta je bila jedna moja poznanica, i iz njene priče sam shvatio da je tamo prostor i atmosfera takva da su ljudi udaljeni jedni od drugih po nekoliko desetina metara, i da je mirna i "uspavana" atmosfera, bez muzike, bez prodavaca, bez graje naroda na plaži... da ljudi mogu da stave naočare i slamnati šešir i da nikog nije briga.

Da li bih tamo , i u kojem delu sezone, mogao da uživam potpuno go, a da je popunjenost (to jest nepopunjenost) plaže takva da mi niko ne prolazi blizu dok se sunčam, šetam, itd. ?

Ali takođe mi je ispričala da je Ada Bojana veoma posećena od homoseksualaca , koji u parovima , ili većim grupama, tamo slobodno izražavaju svoju sexualnost. Nije mi rekla da se sexaju na plaži, već da su "nežni" jedni prema drugima (maze se , briju noge...). Ono što mi je baš zasmetalo, to je što mi je ispričala da su slobodno prilazili njenom mladiću, interesujući se da li je "dostupan".
Naravno, ostavili su ga na miru kad su shvatili da je sa njom.

Mene zanima da li je stvarno tako ? Da li je sam muškarac tamo meta za bestidne homoseksualce. Da li je Ada Bojana postala stecište homoseksualaca ?
 
smokvicice, jesi li bila ovog leta tamo ?
ako jesi, da li si nešto primetila u vezi onoga što sam napisao ?
po tvojoj proceni, ako neko ko ima želju kao ja, da u samoći provede jedan mali nudistički odmor, i da najveći deo vremena bude udaljen od drugih, da li je to tamo izvodljivo ?
da li mora da se jede u tom restoranu kroz koji matori landaraju ? valjda ima neka alternativa ?
 
nisam bila ovog leta.
za mene je jednom dovoljno
ne moras naravno da jedes tu,imaju njihov restoran od kampa i nekoliko privatnih restorana
ada je pravo mesto za ono sto tebi treba.jako malo sveta na plazama,mir i tisina.
moj frizer svake godine ide sam da bi malo iskulirao.
za mene to nije,jer se bez gaca osecam kao bez glave,ali za nudiste je raj.
jedino sto uvece nemas sta da radis,znaci knjiga,lap top...
 
planiram ove godine na Adu Bojanu imam par pitanja ..................
pošto dolazim s automobilom jel moram odsjesti u kamp ili mogu na divljaka s strane .. a ako moram u kamp kolike su cijene po osobi autu šatoru ..... kamp jel samo za nudiste ili ostale ...... kakav je sanitarni čvor u kampu .... pošto sam iz RH a nikada nisam bio u Crnoj Gori kakve su cijene u dućanima kafićima restoranima .... pročitao sam negdje da se na ulazu na mostu plaća ulazak po osobi i automobilu ... uglavnom sve informacije su dobro došle ... također i cijene onih malih kućica ( crvenih) zanimaju me cijene između u 7-8 mjesecu ..... hvala
 

Back
Top