CHAT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nije nego se u jednom momentu pretvorilo u pricaonicu pa re'ko ,ajd' sad brze malo?
:p

Hvala na savetu u svakom slucaju. Ne idem tamo na virtuelne ljubavne sastanke :confused:
 
A i sta fali, na svim forumima imate topic za Chat. Pa tu mozete da kukate na ono sta vam smeta, sta vas zulja itd :-D

Samo sto ga nisam nazvala kao na nekim podforumima (asto) kafana ili tako nesto pise, valjda na svastari :roll:
 
Neptunijanka:
Ma nije nego se u jednom momentu pretvorilo u pricaonicu pa re'ko ,ajd' sad brze malo?
:p

Hvala na savetu u svakom slucaju. Ne idem tamo na virtuelne ljubavne sastanke :confused:
pametno, da izvines na izrazu al izem ti ljude koji d*kaju na slova...
 
Zania:
a o cemu cemo da chatamo? imam ja pitanjce. Da li hiron na 26 stepenu bika ima znacenje? da li se uopste gleda hiron na algolu?


Naravno da se gleda. Pa, jos predstavlja jacu bol nego na drugim mestima u horoskopu!
Posto je Algol mnogo gadna zvevda, ono ovde moze dati teze bolesti, posebno problem sa stitno zlezdom, kao i probleme sto bi Radovic rekao sa debelim crevom, jer je u pitanju oso Bik - Skorpion, pa povlaci i skorpionske boljke.
 
znam da je gadan ali nisam znala da se tumaci kada je hiron na njemu. Meni jeste u osmoj kuci i konjukciji sa mesecom iz devete... Do sada nisam imala problema sa tim bolestima... nadam se ni u buduce :)
 
Neptunijanka:
Ma pre sat vremena ako ne i vise je pocelo neko prepucavanje po raznim temama pa su ucesnici postali spori i onda sam se bunila!

Sta treba da se kucam ? Ja ionako svakim danom sve vise i vise postova pisem tako da nije meni problem da otkucam ovde jedno 1000 strana :shock: :lol: 8-)
 
POP Mare:
Samanta zna samo o hmmm... nista niste culi :)


Ja pratim njeno predavanje na nekim pod forumima
 

Prilozi

  • 12.gif
    12.gif
    405 bajtova · Pregleda: 90
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top