poweziwanje mreznih adaptera

Poruka
22
Ima jedan problem
ne mogu da povezem komp sa netvork adapterom za Play station 2.
Naime sve je ispravno znaci kad prikopcam interrnet na PS2 radi takodje i na PC a imam i lap top i na njemu ide internet normalno i sa kablom i bezicno e sad kad prikopcam PS2 na bilo koi od ova dva PC-a pojavi se dolje u traci da mrezni kabal nije prikopcan a kad ga povezem sa ortakovim lap topom povezuje iz prve bez ikakvih problema.
probao sam i sa obicnim patch kablom i sa crosower kablom nije ni to upitanju znaci trba da nastelujem konekciju a ja pojma nemam kako evo nedelju dana se mucim i nista.
windows home SP1 deutch , windows profeional srpski/engleski SP1
Uanpred zhvalan.
 
BGD-Platform:
Pogledaj u Biosu da li ti je ukljuchena podrska za usb.

Ne radi se o prikljucivanju preko USB-a nego preko mreznih karti (network adapter) USB funkcionise normalno ali ne postoi mogucnost da povezem Play station na internet preko USB-a mada cu pokusat da potrazim adapter u biosu.
Hvala.

Bio sam u BIOS ali tamo je adapter podesen ne automatsko povezivanje kao i USB sto znaci da je u biosu sve OK. trba da ga povezem sa LAN-om (Local Area Connection) i tu bi trebalo nesto da se nasteluje ali ja ne uspevam kad prikopcam DSL otrkrije ga odmah bez problema ali ovaj adapter od sonyja nece.
 

Back
Top