nacionalna istorija na pravnom fakultetu u beogradu

Ja sam polagala jednom kod nje..
Medju studentima kruzi prica da je ona bauk, skroz neopravdano..Prema meni je bila i fina i skroz korektna..
Desava joj se cesto da kasni na ispit, recimo ako je ispit u 10, ona dodje u 12, i cudi se sto je studenti cekaju- da znas da imas strpljenja, trebace ti u onom zagusljivom, krcatom hodniku!

Samo je bitno da lepo naucis, ona te nece mnogo smarati, trazi samo konkretne, osnovne stvari, nikakve detalje i gluposti..
I nemoj da slusas sta studenti pricaju po hodnicima! Jedan je bas kod Olge sedeo pored mene, imao za pitanje ustav 1888, i covek ni da bekne! Olga ga pita : kako je ustav donet, on kaze : beeee, Ona : osnovne odredbe ustava, on opet : beeee...Ni rec da kaze! Ona mu vraca index, a on poce da se svadja kako je on naucio, bla bla.. Takvi kao on po hodnicima pricaju : "ja sam sve znao, a ona me vestica Olga oborila"

Dakle, samo lepo nauci sve osnovne stvari, ustave sve detaljno, i sigurna sam da neces imati vecih problema kod nje ;)
 
ljudi, sory shto zloupotrebljavam vashu temu, ali vidim da ste sa pravnog fakulteta pa rekoh.... Pokushavam pronaci jednu devojku koja se zove Sara i koju sam upoznao na EXIT-u, a nemam volje chekati do sledeceg ili postavljati bilborde kako mi savetuju. Poznaje li je neko od vas, ima crvenu (ridju) kovrdzavu kosu i predpostavljam da je u medjuvremenu apsolvent? Ne znam kako bih joj doturio moj e-mail (dostupan preko profila u krsti). Josh jednom sory, i svima zelim chiste desetke :)
 

Back
Top