STOMACNI NERV-TAHIKARDIJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sklopotnica

Zainteresovan član
Poruka
173
POSTOVANI, MOLIM SVE KOJI ZNAJU DA MI POMOGNU. IMAM TU STOMACNU TAHIKARDIJU. VEROVATNO OD STOMACNOG NERVA. POSEBNO KAD JE STOMAK PUN UZNEMIRI SE I JAVI SE TAHIKARDIJA. ILI KADA IDEM UZBRDO, A MISICI STOMACNI RADE JACE I OPET UZNEMIRE TAJ STOMACNI SIMPATICKI NERV. KORISTIM PROPRANOLOL GODINAMA, ALI JA BIH DA SE IZLECIM POTPUNO . DA LI JE TO MOGUCE I KAKO I KOME SE OBRATITI, A DA MOZE POMOCI.......
POZDRAV!
 
Tema "kako se postavljaju pitanja". Nemate problem nikakvog stomacnog nerva. problem stomacnog nerva ne postoji. Tahikardija nakon obilnog jela moze biti uzrok stomacne kile (hijatus hernije) ili prosto viseceg polozaja srca pri cemu pun zeludac podigne dijafragmu i dolazi do nadrazaja (vagus) na srce i posledicno tahikardije. Sto se tice hodanja uzbrdo normalno je da vam srce lupa. Ne znam zasto pijete propranolol jer nikakve podatke o vama nemamo (tema "Procitati obavezno pre postavljanja pitanja!'), ko vam je prepisao Propranolol, koju dozu uzimate, kad ste poslednji put bili kod lekara?!
 
propranolol mi resi lupanje bar privremeno, zimam ga nekoliko godina.....
na primjer i gasovi izjutra mi izazovu tahikardiju, kad se izduvam bude lakse, nisam znao za ovu kilu, hvala sto mi pomazete
sta da radim? imate neki predlog za mene? mlad sam , volim da zivim, a ovo mi zaista predstavlja problem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top