Parga

Jutros stigoh iz Parge i sredjujem utiske koji mi i nisu nesto. Valjda je stvar ukusa sta ko voli. Meni se NE SVIDJA

Jerotije, moji utisci su slicni...
Grad kao grad-svaka cast , prelep kameni gradic koji odise mediteranskim stilom...ali... svidelo mi se toliko da bih tamo otisla na jedan dan, eventualno na neki izlet. Da tamo boravim-nikad vise.
Najgore je sto sam bas bas puno ocekivala, citajuci utiske na netu.... 3 dana sam cekala da se "uhodam", da nadjem dobra mesta za izlaske, kupovinu, lepe plazice... kad sam shvatila da ih necu naci, moje odusevljenje je splasnulo k'o probusen balon :(
Nazalost, nisam isla kolima tako da kupovina u nekom drugom mestu, eventulno odlazak na neke druge plaze nije bila opcija. Dakle, sta mi se ne dopada...?
1. Mesto je za babsko letovanje. Bez uvrede starijim forumasima, ali tamo ne postoji zabava za nekoga ko ima preko 17 a ispod 37 godina. Dakle mi u najboljim godinama smo zestoko uskraceni :))) Postoje lepe tavernice, kafici , restorancici... ali neki klubic, nesto malo zivlje... pampur! za najbolje mesto vazi toliko pominjani "Sail In" koji vam moze biti veseo samo ako ste jaaaako pijani. Niko ne djuska, niko ne luduje...sve nekako odishe...mrtvilom. Postoji par diskoteka, ali njih bolje da ne komentarisem.
2. Dakle stvari stoje ovako.... na Valtos plazi iza 9 nista ne radi. U centru su plaze budjave. Kako god okrene, ne gine vam da shipchite kozijom stazom uzbrdo-nizbrdo bar 2 put dnevno (u odlasku i povratku). Sad, ne znam jel to gore preko dana kad upece Sunce, ili uvece, kad se skockate da izadjete...i posle simpaticnog brdasceta dodjete u grad oznojeni i zadihani. UZAS!
3. Sve je bezobrazno skupo. Ne mislim tu na neko bahacenje, luksuz, vec najosnovnije namirnice. Primera radi... kilo breskvi - 3 e. Aaaaalo??? To je Grcka, topla zemlja, bogati vocnjaci?! Malo pakovanje tost hleba 2,60 e. Vocni jogurt flasica 1,60 e. Kilo paprika 2,7 e. Pita Giros 4,5 e. Ako hocete da izlazite...tek je to prica za sebe. Najtoplije bih preporucila da se bez bar 350 e ne ide (toliko sam ja potrosila, a jela sam dvaput dnevno-od cega je jedan obrok vocni jogurt i zitarice koje sam nosila iz Bg ). Poredjenja radi, na Krfu sam, u istom periodu potrosila 290 e, svako vece pila koktele i jela kao zmaj :)))
4.Izleti su, opet kazem, brutalno skupi. Isli smo samo Paxos i Antipaxos, sto mu dodje najjeftinije 20e :)))) Najgore je sto smo bili jako mamurni pa nam je to vise bilo mucenje nego uzivanje, al dobro....


Sve u svemu, Pargu preporucujem ljudima s kolima, s puno kesha, i sa preko 40 godina :)))

ps. more je lepo, cisto.... klima je fantasticna, dani su topli a noci prijatne... i na Valtosu vlada takva tisina da imate najlepsi, najcvrsci moguci san na svetu :))) U sushtini je lepo mesto...samo ne za mene :mrgreen:
 
Shushumiga tek sada videh da i ti ides u Chris i da si se sad negde valjda vratila! Jedva cekam tvoje utiske!

Verbena27...evo da ti odgovorim :)
Shto se Vile Chris tiche, ja sam bila jako, jako zadovoljna. Vila je bukvalno na 2 minuta od plaze.... sobe su sasvim pristojne, najbolje je sto sve terase imaju prelep pogled na more. Uz to-kucica u kojoj zive domari, cistacice i zaposleni u odrzavanju vile je bukvalno pored same vile, tako da ih u bilo koje doba mozes pozvati ako nesto zatreba. Vlasnik je takodje jako prijatan, nama je dolazio da pita koje kanale zelimo da nam namesti na satelitskoj TV :)))
Uopste-na Valtosu je iza 9 sve jako mirno, tiho, prijatno, noci su sveze, tako da ces se bar dooobro naspavati :)
Shto se tiche "precice" do grada... To ti je, recimo, 200 metara uzbrdo po kamenitim plocama (koje su jako, jako klizave, posebno ako si na stiklama-a da, jos jedan savet, ponesi ISKLJUCIVO ravnu obucu)a onda isto toliko nizbrdo, razlika je sto su nizbrdo stepenice pa je koliko-toliko lakse. Precica je na nekim delovima osvetljena, na nekim ne. Ipak, vecina je osvetljena, to je miran kraj, i mi za 10 noci nismo imale nikakve probleme.

Taj autobus o kom ovaj momak prica...Ja za 10 dana nijednom nisam videla. No dobro, ti ga potrazi. Ako se nadas nekim izlascima, ili nocnom zivotu... nista od toga.
 
Shushumiga, hvala za to - momak :roll:
Autobus je tamo, baz obzira što ga ti nisi videla. Ljudi su se lepo organizovali.
A što se tiče noćnog života, kako misliš da nema ništa od toga? Pa grad je pun restorana i kafića. Naravno, zavisi šta ko smatra pod izlaskom i provodom.
Ovo je fotografija iz restorana na Valtosu, gde smo večerali u vreme kad je organizovano veče sa grčkim plesom:



Za one koji više vole da budu u centru grada i bez etno motiva, izbor mogu da budu kafići koji su iznad same luke. Fotografisano je bez blica, sa dužom ekspozicijom i iz ruke, pa je fotografija malo blurovana :

 
:zcepanje:
Veruj mi, to "momak" je bilo bez ikakvog loseg prizvuka, posto se na ovom forumu retko pojavljujem ne znam forumase, samim tim ni koliko ko ima godina... a momak je, cini mi se najrastegljivija kategorija (mozes ubrajati one od 15 do 40 ) :mrgreen:
Ja stvarno nisam videla te autobuse...ama bas nijednom. Koja im je polazna tacka na Valtosu?
Shto se tiche nocnog zivota... ja sam lepo naglasila u prethodnom postu da ima kafica, taverni, restorancica koji su zaista prelepi.... ali neshto shto bi moglo eventualno zanimati nekoga mojih godina (imam 22)-nema! Dakle, nijedno jedino mesto gde mozete da djuskate uz neku lepu muzikicu ( Camaras diskoteku gde se pijane Engleskinje zvalave na podijumu dok u njih blenu popaljeni Siptari ne racunam!!!) ... meni vidjenje dobrog provoda zaista nije da odem u restoran, najedem se, a onda se zakucam za stolicu i pijem nesto.... treba mi malo neke akcije :eek:
 
Naravno da je bilo bez lošeg prizvuka ;)
Autobisi staju tamo gde i svi ostali... tj. tamo gde jedino mogu. Onaj mali plato na centru Valtosa, gde je par marketa i restorana. Idu danju, tako da ih nisi mogla videti nakon nekih 19-20h.
Hmmm... imaš 22 godine, u Grčkoj si, na moru... u prelepom gradiću punom stranaca i nisi našla malo akcije? Ccc, gde ide ova omladina :hahaha:
I da znaš da se u restoran ne ide da se najede, već da se uživa. A Grčka kuhinja jeste za uživanje.
Ni ja nisam oduševljen sa onim folklorom koji smo zatekli, ali u Grčkoj smo, jedemo njihovu hranu, pijemo njihova pića... pa red je i da vidimo kako igraju. Nisam kao englezi koji se zabiju u restorane sa Engleskim doručkom i jedu slaninu sa jajima i piju pivo ceo odmor.
 
Naravno da je bilo bez lošeg prizvuka ;)
Autobisi staju tamo gde i svi ostali... tj. tamo gde jedino mogu. Onaj mali plato na centru Valtosa, gde je par marketa i restorana. Idu danju, tako da ih nisi mogla videti nakon nekih 19-20h.
Hmmm... imaš 22 godine, u Grčkoj si, na moru... u prelepom gradiću punom stranaca i nisi našla malo akcije? Ccc, gde ide ova omladina :hahaha:
I da znaš da se u restoran ne ide da se najede, već da se uživa. A Grčka kuhinja jeste za uživanje.
Ni ja nisam oduševljen sa onim folklorom koji smo zatekli, ali u Grčkoj smo, jedemo njihovu hranu, pijemo njihova pića... pa red je i da vidimo kako igraju. Nisam kao englezi koji se zabiju u restorane sa Engleskim doručkom i jedu slaninu sa jajima i piju pivo ceo odmor.


Eeee pa u tome i jeste shtos, autobusi idu danju, a koliko sam ja shvatila ova devojka trazi prevoz uveche :) Dakle, ima isti problem koji sam ja imala...tako da mislim da je osudjena na kozju stazu i klizave ploce :dash:
Shto se te akcije tiche.... to htedoh reci, da nije nekih druzeljubivih grka ( stranci su totalni uzas, ako izuzmemo Italijane koji su pravi veseljaci, hedonisti ) ne bi smo mi nosa promolile iz Parge... Ovako smo videle neku Aja Giannhkis plazu (rekoshe nam da to u prevodu znaci Sveti Mali Dzon) i jos par mesta... ali Parga kao Parga... ne znam, ocekivala sam vise.
 
Mogli ste vi da promolite nos iz Parge, nije to problem. Kao što si sama napisala, išli ste na tu plažu, verujem danju. Isto tako ste mogli da idete na krstarenja, uz obilazak okolnih ostrva. Odlične su im te ture. Plaža ima još, osim Valtosa i par gradskih plaža. Imali ste i izlet na Ali Pašinu kulu.
Meni je odlazak na more vezan za odmor i uživanje u moru i svemu što je vezano za more (plivanje, ronjenje, čamci, brodovi, pravljenje zamka od peska...). Ako si želela dum, dum-tras diskoteke... Parga nema splavove :mrgreen:e. Za takav odmor se ide u Kalitheu, npr.
Šalu na stranu, razumem o čemu pišeš. U Pargu zaista dolazi puno Britanaca, uostalom dugo je bila pod njihovom kontrolom i to se vidi u arhitektutri na svakom koraku. Mesto je odlično za odmor, ali mislim da se može naći i večernjih zabava.
 
Jerotije, apsolutno si u pravu. Zar mi svi ovde i ne pišemo lične utiske, uz to da neko svoje utiske podržava sa fotografijama i pričama, kao neku vrstu argumenata.
Inače, kad se taj deo pročita u sklopu celog posta, vidi se da sam baš naglasio da je to ono što se meni sviđa.
Pozdrav.
 
Ma nema problema jerotije, ovde smo da razmenjujemo mišljenja i iskustva.
Zanima me šta ti se to nije svidelo u Pargi?
Što se mene tiče, put je bio kratak i dobar, smeštaj na Valtosu je bio solidan, imali smo i bazen koji su deca maksimalno koristila, izleti su odlični, plaža je za decu super mada ja ne volim takve dugačke plaže. Parga je lep grad, ima odličnih restorana, a naročito su mi se svideli oni koji su na liticama iznad mora. Tvrđava koja razdvaja grad i plažu Valtos je zanimljiva i pruža lep pogled. Gradske plaže nisu toliko loše kao većina gradskih, naročito one udaljenije. Iznad grada je Ali Pašina kula, koja je odličan vidikovac i mesto za fotografisanje. Ko rentira auto ima još dobrih mesta da poseti.
Organizacija agencije je bila dobra, organizacija u gradu je dobra (pominjao sam autobus i parking koji su besplatani). Kupio sam odlično domaće maslinovo ulje i vino... meni je sve to značilo da smo preveli dobro letovanje.
Pozdrav.
 
Nije mi se svidelo to sto je cela Parga uzbrdo-nizbrdo da bukvalno ni 50 m ne mozes da setas po ravnom. Drugo mi se ne svidja sto su cene malo vece nego na ostalim destinacijama u okolini. Cas su i minimarketi skuplji a za neke artikle i 150 %.
Trece mi se ne svidja sto je uvece guzva. Moramo doooobro da se pratimo da se nebi izgubili. Mesto je relativno malo za toliki broj turista.
Ja mozda imam navise razloga da ga hvalim jer mi rodjena sestra zivi tamo pa sam silom prilika prinudjen da u njemu boravim i narednih godina jer imam besplatan smestaj, hranu [sestra mi je kuvarica.....].
Moj komentar je da je mesto malo izvikano a sad ko voli ovo sto sam gore iskritikovao onda samo napred.

Pozdrav
 
Meni je baš to bilo super, ta šetnja uzbrdo/nizbrdo. I još smo išli sa detetom koje smo zbog takvog terena vozili u kolicima. Uopšte mi nije smetalo.
Što se gužve tiče, do sada smo uvek išli krajem avgusta i početkom septembra, tako da nema gužvi. Za cene nisam primetio da su nešto mnogo veće od uobičajenih.
I da ne zaboravim, smeštaj nam je bio na Valtosu, a tu jeste sve ravno. Dakle, dnevni poslovi su na ravnom, uveče smo išli do Parge.
Ako već imaš besplatan smeštaj i hranu, zašto ne rentiraš auto? Tako ćeš da zaobiđeš taj deo koji ti se ne sviđa, a možeš da posetiš i okolna mesta.
 
Ево и ја реших да се укључим, пошто сам се 29. јула вратио из Парге. Дакле, шта сам све о Парги прочитао, искрено мислио па то је нешто још невиђено и нечувено. Сви, на сва уста хвале... Међутим, мени, искрено ништа посебно. Ја сам више онај тип, који кад отвори врата терасе може да ускочи у воду, а у Парги то није случај. Знао сам и да ме чека шетња горе-доле, али опет ми је на нос изашла... Елем, био сам преко Аргуса у вили Елпида, која заиста изгледа лепо и споља и унутра, али оно што ме је изненадило, иако знам да нису дужни то да раде, јесте то што госпођа која је власница куће, од милоште звана "баба", није ни помислила да за 10 дана боравка тамо, промени пешкир, а камоли постељину или да мало почисти и обрише нешто... То ме је мало оставило у чуду, утолико више, што је у гомили за класу лошијих вила него што је Елпида, мењање и чишћење било нормално...

Даље, Валтос плажа.. на сликама, гледајући, замишљао сам је много другачије...надам сам се да има много више зеленила одмах "иза" плаже, што није био случај, али добро...а што се градских плажа тиче, то вам је као суботом и недељом на Ади, дакле, једни на другима леже...додуше на мањом градској плажи, тзв. Пизо Крионери нисам био...кажу да је лепша...
 
Mesto ima neki poseban sarm, lepotu i potpuno se razlikuje od klasicnih mesta u grckoj npr. halkidikija.Bas zbog toga sto je u brdu ima prelep pogled sa tvrdjave posebno nocu.
 
Ako već imaš besplatan smeštaj i hranu, zašto ne rentiraš auto? Tako ćeš da zaobiđeš taj deo koji ti se ne sviđa, a možeš da posetiš i okolna mesta
Auto mi i treba da bih posecivao okolinu. Od 11 dana provedenih u Pargi samo jednom sam se okupao na Valtos plazi. Sve ostalo na Amudia, Preveza.....
 
Verbena27...evo da ti odgovorim :)
Shto se Vile Chris tiche, ja sam bila jako, jako zadovoljna. Vila je bukvalno na 2 minuta od plaze.... sobe su sasvim pristojne, najbolje je sto sve terase imaju prelep pogled na more. Uz to-kucica u kojoj zive domari, cistacice i zaposleni u odrzavanju vile je bukvalno pored same vile, tako da ih u bilo koje doba mozes pozvati ako nesto zatreba. Vlasnik je takodje jako prijatan, nama je dolazio da pita koje kanale zelimo da nam namesti na satelitskoj TV :)))
Uopste-na Valtosu je iza 9 sve jako mirno, tiho, prijatno, noci su sveze, tako da ces se bar dooobro naspavati :)
Shto se tiche "precice" do grada... To ti je, recimo, 200 metara uzbrdo po kamenitim plocama (koje su jako, jako klizave, posebno ako si na stiklama-a da, jos jedan savet, ponesi ISKLJUCIVO ravnu obucu)a onda isto toliko nizbrdo, razlika je sto su nizbrdo stepenice pa je koliko-toliko lakse. Precica je na nekim delovima osvetljena, na nekim ne. Ipak, vecina je osvetljena, to je miran kraj, i mi za 10 noci nismo imale nikakve probleme.

Taj autobus o kom ovaj momak prica...Ja za 10 dana nijednom nisam videla. No dobro, ti ga potrazi. Ako se nadas nekim izlascima, ili nocnom zivotu... nista od toga.

Hvala puno na odgovoru, imam jos par pitanjaca, meni je jako bitno da mi je smestaj ok, ostalo mi bude sve onda nekako lakse. A bice nam tamo i neki prijatelji sa kolima(naprasno se odlucili), tako da sto se tice obilazenja bice valjda lakse.

Elem:
-zanima me kako si zadovoljna Maticom, da li ove godine imaju svog predstavnika u Pargi i koliko ste putovali?
-posto kazes da je vila ok, da li ima peskira i na koliko menjaju?
-kako su opremljeni sa sudovima, ima li dzezve? (ne mislimo da kuvamo, ali cisto da ne delimo bas 1 tanjir)
 
Hvala puno na odgovoru, imam jos par pitanjaca, meni je jako bitno da mi je smestaj ok, ostalo mi bude sve onda nekako lakse. A bice nam tamo i neki prijatelji sa kolima(naprasno se odlucili), tako da sto se tice obilazenja bice valjda lakse.

Elem:
-zanima me kako si zadovoljna Maticom, da li ove godine imaju svog predstavnika u Pargi i koliko ste putovali?
-posto kazes da je vila ok, da li ima peskira i na koliko menjaju?
-kako su opremljeni sa sudovima, ima li dzezve? (ne mislimo da kuvamo, ali cisto da ne delimo bas 1 tanjir)

-Agencija je bila sasvim korektna prema nama, jedini izuzetak su autobusi kojima smo putovali , naime, nekoliko agenija je "udruzilo" snage ( Belvi, Robinson, Matico, Tim travel...) i u dva autobusa potrpali sve svoje putnike za Pargu. Sve, ali bukvalno sve do zadnjeg mesta je bilo popunjeno, i to po rasporedu koji su oni smislili. Ja sam isla sa jos dve drugarice, i oni su imali "mudru" ideju da jednu stave u jedan autobus, a dve u drugi...
Elem, autobusi su bili jako neudobni, skuceni, neka sedista su polomljena i ne mogu da se podignu pa jadan onaj ko sedi iza... Skroz losi, narocito za tako dug put.
Matico ima svog predstavnika u Pargi, to je jedna jako fina devojka, nije nas puno gnjavila, dosla je jedno vece do vile i ponudila nam izlete, a svako vece od 9-11 je mozes naci u predstavnistvu agencije u centru grada.
Putovali smo nekih 17 sati kada smo dolazili, i nesto krace u povratku.

-Peskira ima, dobijes jedan veliki i jedan mali po osobi. Menjaju ih jednom tokom smene, kao i posteljinu.

- Sto se sudova tice, tu je sve sto bi moglo da ti zatreba na moru... Dakle, ima tanjira plitkih i dubokih, dzezva, soljice za kafu, escajg , serpica, cediljka.... jedino cega nema, a sto bi ti moglo zatrebati je noz. Dakle, ponesite jedan veliki kuhinjski noz.... tamo su sve neki mali , nista cime bi bilo moguce iseci lubenicu :)))
 
Ја сам више онај тип, који кад отвори врата терасе може да ускочи у воду, а у Парги то није случај.

Eee... u vili Chris je bash to sluchaj! Izadjes na terasu, pijesh kafu i gledash u more... posle toga obuchesh kupaci i posle 10 koraka si na plazi XD
 
Mogli ste vi da promolite nos iz Parge, nije to problem. Kao što si sama napisala, išli ste na tu plažu, verujem danju. Isto tako ste mogli da idete na krstarenja, uz obilazak okolnih ostrva. Odlične su im te ture. Plaža ima još, osim Valtosa i par gradskih plaža. Imali ste i izlet na Ali Pašinu kulu.
Meni je odlazak na more vezan za odmor i uživanje u moru i svemu što je vezano za more (plivanje, ronjenje, čamci, brodovi, pravljenje zamka od peska...). Ako si želela dum, dum-tras diskoteke... Parga nema splavove :mrgreen:e. Za takav odmor se ide u Kalitheu, npr.
Šalu na stranu, razumem o čemu pišeš. U Pargu zaista dolazi puno Britanaca, uostalom dugo je bila pod njihovom kontrolom i to se vidi u arhitektutri na svakom koraku. Mesto je odlično za odmor, ali mislim da se može naći i večernjih zabava.

E sad i ti bas preterujes... Po tvojoj prici, ispade Parga Diznilend :mrgreen:
Ne znam da li si primetio, ali izleti su prokleto skupi. Isle smo na Paxos&Antipaxos, sto bi bio najjeftiniji izlet, a kosta 20e i tu ti je ukljucena samo voznja brodicem, nista vise. Mitovi i reke, koji su mene licno zanimali su 45e :eek: Tako da sam odlucila da to ovaj put preskocim.
Tako da je ta prica "mogla si ovo, mogla si ono..." malo isfurana.
Sto se samih plaza tice, videla sam tu gradsku plazu jedan dan i pozelela da nikad ne odem na nju. Ljudi bukvalno leze jedni preko drugih, odmah pored je marina tako da ni voda nije preterano cista. Uopste, ali uopste me ne privlaci.
Ne, nisam zelela splavove i dum-dum-dum jer na takva mesta manje-vishe ni u Bg ne izlazim. Htela sam samo jedan dobar klubic, gde pustaju neki latino, ili bilo sta uz sta moze da se djuska. A ne babske kafice gde svi cirkaju pice, KAO dobro se provode, sede kao penzioneri i gde vlada mrtvilo.
Bez shale, Parga nikako nije za mlade ljude. :eek:
 
Ne znam da li si primetio, ali izleti su prokleto skupi. Isle smo na Paxos&Antipaxos, sto bi bio najjeftiniji izlet, a kosta 20e
Pre 20-tak dana sam sopstvenim ocima gledao da je 15 eura a pricalo se da ima i za 12......

Bez shale, Parga nikako nije za mlade ljude.

Nije ni za stare. Zar ocekujes od jednog 60-godisnjaka da se seta uzbrdo-nizbrdo svako vece a Parga je upravo takva
 
Shushumiga, nisam ja nigde napisao da je Diznilend, ne bih menjao ni jednu morsku plažu za Diznilend ;)
Hajde da nešto razjasnimo. Ne idu svi na more zbog istih razloga i ne nemaju svi iste ideje kako bi trebao da im izgleda dobro letovanje. Takođe nemaju svi iste finansijske mogućnosti.
Već sam pisao da volim Grčku u septembru. Tada nema gužvi, cene su malo niže, sunce malo manje prži.
Meni izleti nisu bili skupi, ali smo išli samo na jedan, jer smo išli sa malim detetom. Dobro je podnela krstarenje, ali sam za to da ipak deca treba da se kupaju. Ti izleti su za malo starije.
Gradskih plaža ima nekoliko, kao se ne varam. U pravu si za onu glavnu, ona jeste kao i svaka druga gradska plaža. One manje, pored, jesu lepe za onoga ko voli kamenjar.. .a ja ga volim.
Lepo napisa jerotije, nije Parga za starije zbog svojih uzvišica. Čak i ako imaš auto, do većine mesta koje vredi posetiti, treba malo pešačiti. Ali ako tako gledamo, nije ni za porodice sa decom, a Shushumiga napisa da nije ni za mlade. Ispade da nije ni za koga :mrgreen:
Ima Parga šmek koji nemaju klasični Grčki gradovi i to se ne može poreći. E sad, ko ima novca da uživa u svemu, neće imati problema. Čak i oni koji nemaju toliko, mogu veoma lepo da se provedu u Pargi. I pored svega toga, meni je Tasos i dalje najdraži.
 
Pre 20-tak dana sam sopstvenim ocima gledao da je 15 eura a pricalo se da ima i za 12......



Nije ni za stare. Zar ocekujes od jednog 60-godisnjaka da se seta uzbrdo-nizbrdo svako vece a Parga je upravo takva

Ja sam bila u periodu od 19.-29. jula (10 nocenja) ... prvo vece smo u agenciji Marko Polo videli taj izlet za 15e , a kroz nekoliko dana je cena misteriozno porasla na 15e. Zadnji dan smo u prolazu videli da je 25e, Grci koje smo tamo upoznali su nam objasnili da je u Pargi najveca guzva krajem jula i pocetkom avgusta pa da samim tim cene svega skacu. U junu i septembru je sve znatno jeftinije, otud i ta prica o neslaganju cena.
Verovatno bi i meni sve to bilo prihvatljivo da sam isla u septembru, ali posto sam student i strebam za septembarski rok, nazalost, samo taj najskuplji termin mi odgovara :eek:

Za koga je Parga na kraju? Za mlade nije definitivno, za 60godisnjake takodje nije...
Parga je za parove! Pored svih mojih primedbi, ne mogu zaobici da kazem da je gradic prelep.... mediteranski duh, romantika :cmok:
Prelepo setaliste uz more, lepi mirni kafici.... smestaj na Valtos plazi, mir, tisina, more... :cmok:
Zaista, za parove je idealno!
 

Back
Top