Philips 107t6 17" CRT

RACE MASTER

Domaćin
Poruka
4.646
Videh u novinama Jugodatin oglas za ovaj monitor po ceni od 79evra,a ako sam dobro shvatio,oni utorkom daju još 10% popusta,što će reći da je cena malo više od 70evra.
E,sad mena zanima da li neko ima ovakav monitor i kakvi su mu utisci(da nije neka "kanta" pitanju) i ako neko ima ideju,zašto je on 20evra jeftiniji od većine iz klase.
Meni baš treba monitor,a ovo je sjajna cena.Da li da ga kupim?
 
Vidiš,ovo za garanciju ne piše,a bilo bi interesantno znati.Ja sam,pre svega,sumnjičav zbog cene,ali ako bi garancija bila duža od 12meseci,nije li to dovoljno pouzdano?Recimo 2 godine.
Hvala ti za savet Optima Net,a nadam se da će biti još nečije iskustvo.
P.S.Meni baš i fali ovih 20-ak evra.
 
Definitivno na osnovu garancije moze da se ogredi kvalitet proizvoda. Predpostavljam da je garancija za ovaj monitor samo 1 god. I da je 2 godine garancija, ja bih o5 uzeo Samsung jer se bavim sprodajom i servisiranjem racunara u slobodno vreme (sad sam upisao FON, a zavrsio sam elektrotehnicku skolu za smer el. racunara), a i poznajem dosta ljudi iz ERC Commerc-a (zvanicnog uvoznika Samsung proizvoda).

P.S. Sta je bre 20e - 1600 din. - ne dozvoli da za te pare kupis losiju stva. Znas izreku: "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari".

Pozdrav,
Nemanja - Optima Net, customer service manager
 

Back
Top