Кинези Долазе...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
У Земуну (а где би другде) отворено педставништво првог Кинеског произвођача аутомобила на просторима Југоисточне европе. Ради се о аутомобилској корпорацији Џили која је дебитовала на прошлогодишњем сајму у Детроиту.
Њихов модел са АБС, 1,3 Евро 3 мотором стаје, невероватних 8,000 Евра...
Долазе Кинески змајеви...

П.С. Ово није никаква реклама, већ лепо да се види са киме демократе нису хтеле да будемо од 2000.

http://www.geelymetop.com

http://www.geelymetop.com/c001.htm

HT1.jpg
 
no_problem:
Јел, а бунио би се да их имаш а? Е па нећеш скоро да их имаш јер су се "демократе" побринуле за то да их немаш.

Iskreno, bih se bunio i da mi ih neko pokloni! Prodao bih ih istog momenta i za taj novac bih kupio Jugica ili Z10! Ako prave kola k'o sto prave ostale stvari koje dolaze u Srbiju ne bih uzeo ta kola ni kao poklon!

Ako, patriote, samo dajte novac Kinezima pored nase auto-industrije. Sta, mali ti je jugic pa hoces "kinesku limuzinu" koja je za 3000 evra skuplja od jugica a iste cene kao domaca Z10?
 
Alekasandar2:
У Земуну (а где би другде) отворено педставништво првог Кинеског произвођача аутомобила на просторима Југоисточне европе. Ради се о аутомобилској корпорацији Џили која је дебитовала на прошлогодишњем сајму у Детроиту.
Њихов модел са АБС, 1,3 Евро 3 мотором стаје, невероватних 8,000 Евра...
Долазе Кинески змајеви...

П.С. Ово није никаква реклама, већ лепо да се види са киме демократе нису хтеле да будемо од 2000.

Ovo JESTE REKLAMA.

P.S. da nam neće davati džabe ovaj model ako demokrate odu sa vlasti?
 
no_problem:
Јел, а бунио би се да их имаш а? Е па нећеш скоро да их имаш јер су се "демократе" побринуле за то да их немаш.
Vala bih se bunio.Ja se kao svaki "strani placenik" drzim VW i OPELA,mada mozda me francuzi "kupe" pa predjem na PEUGEOT :razz:
 
Ples brate, hvala ti na iscrpnim postovima, mislim da vecina ljudi ovde nikad nije videla kinu i nikada nece, tako da svedocenje coveka koji je bio tamo predstavlja solidnu informaciju. ja bejah davno tako da ne znam kako je zadnjih desetak godina tamo. mislim da je zanimljivo to sto pricas o neverovatnoj ekonomskoj ekspanziji koje je ovde za mnoge neshvatljiva. steta sto nisi bio u sangaju jer koliko znam, to je danas jedan od najvecih velegrada na svetu. takođe kad budes imao vremena ne bi bilo lose da kazes koliko su zastupljene americke i ostale zapadne industrije tamo.
 
Nemam nista protiv umerenog broja Kineza u Srbiji ali sam protiv najezda svih vrsta pa i njihove. Oni su shvatili da je kapitalizam ono sto im treba, ne komunizam. Problem je kako rekoh, u najezdi: cemu ona stvarno sluzi? Imaju hiljade praznih stanova kako rece ples, veliku zemlju ali opet nadiru u druge zemlje otimajuci posao. Srbiju su natrpali najgorim boflukom na svetu a vec kako vidim, nicu nove generacije Srbokineza, bar po kolicima koje Kineskinje sve vise guraju.
 
King 7:
Nemam nista protiv umerenog broja Kineza u Srbiji ali sam protiv najezda svih vrsta pa i njihove. Oni su shvatili da je kapitalizam ono sto im treba, ne komunizam. Problem je kako rekoh, u najezdi: cemu ona stvarno sluzi? Imaju hiljade praznih stanova kako rece ples, veliku zemlju ali opet nadiru u druge zemlje otimajuci posao. Srbiju su natrpali najgorim boflukom na svetu a vec kako vidim, nicu nove generacije Srbokineza, bar po kolicima koje Kineskinje sve vise guraju.
Ma cim su njihova deca krenula u nase skole i obdanista i pricaju srpski kao da su starosedeoci,znaci da su ovde i da ostanu.To je jos uvek mali broj,a i da je veci ne bi mi smetalo,ipak *ebes metropolu bez kineza ;-)
 
fortes:
Ma cim su njihova deca krenula u nase skole i obdanista i pricaju srpski kao da su starosedeoci,znaci da su ovde i da ostanu.To je jos uvek mali broj,a i da je veci ne bi mi smetalo,ipak *ebes metropolu bez kineza ;-)
Bojim se da ne dodje dan kada ce traziti svoje vekovne teritorije ili ko zna sta jos. Ova zemlja je mnogo stradala i mnogo je siromasna da bi primala stanovnike zemlje koja je u velikom ekonomskom usponu.
 
kinezi koji dolaze u srbiju nisu kinezi iz gradova, vec iz najzabacenijih mesta koji su kod nas dosli medjudrzavnim ugovorima i uslov je da prodaju najgori krs od robe ovde. jedino tako dobijaju dozvolu za boravak u inostranstvu od njihove vlade. malo je drukcije u evropi, tamo se vec bave i malo vecim svercom cigarete, lakim opijatima i slicno. kinezi iz gradova su druga priča.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top