Cristiano Ronaldo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da se pridruzim Chargeru...EXTREMNO precenjen igrac. Inace pocinje da lici na Bekama...lepuskast je i vec ga naveliko jure da snima reklame za sve i svasta.
A inace sto si tece fudbalskog umeca...pa mislim da boljih ima i na ovom forumu. Jos kada sam neki dan procitao da je odlicna dribler...nasmejao sam se. Koji je on dribler molim te? Bolji je dribler Gatuzo od njega. :lol: :lol:
Generalno nemam nista protiv njega,ali samo Real moze da juri da kupi takvog fudbalera. :D :D Zna on da odigra dobro,da proigra...da i cak i izvede nesto sto lici na dribling...ali sve je to mrshavo u odnosu koliko njega mediji naduvavaju.
 
veoma talentovan igrac cija buducnost u mnogome zavisi
od trenera koji ce ga trenirati(nema teorije da ce ostati u engleskoj posle onog sa runijem)
mnogo je detinjast i cesto ima potez vise
ali to nije nista u poredjenju sa njegovim potencijalom
sve u svemu
ja sam na njegovoj strani!
 
Nije los, ali nista specijalno. Vrlina mu je sto je dosta brz, narocito sa loptom, i sto brzo menja pravac kretanja. Ne volim ga zato sto mislim da se previse "duva". Sve u svemu ima puno boljih igraca od njega. On je slavu stekao time sto napravi nekoliko, najcesce beskorisnih, poteza na utakmici koji oduseve masu, kao pokusaj dodavanja na utakmici za trece mesto protiv Nemacke.
 
Sponzori su glavni to je tacno...Mora se naci novi par iz snova...On uspesan i lep a pri tom ga vole i homoseksualci, sto je veoma bitno...Moraju D&G imati nova lica...Jbg, tako to danas ide...
 
Nedovrsen igrac, fali mu nesto da bi bio klasa. Mnogo dribla bez nekog cilja, imam utisak da misli da je najbolji na svetu, a to sto se folira i simulira je tek posebna prica. Generalno, prosecan igrac, mnogo precenjen.
 
Veliki talenat, za sada je trenutno prosečan igrač.
Mnogo, ali baš mnogo leži na travi(možda se tako odmara, a ako sudija nasedne dobro došlo).
Za dve godine će biti njegovo vreme, ako bude napredovao.
 
Nakon sto je dobio po picki u svlacionici,od ostalih saigraca malo se primirio,sa svojim bezkorisnim kozije-majmunskim skakutanjem oko lopte.Sad bi trebao da ispliva kvalitet,imam brzinu,prodornost,visinu za skokove,a trebalo bi jos malo da se pozabavi i usavrsi klasican dribling,i da ga koristi kad je to zaista neophodno.Sve u svemu,pokazao je i na predhodnom zavrsenom prvenstvu,da mu je sportski(u pravom smislu reci) duh NULA,ali je kao i svi cigani spreman da se baca i valja u sesnaestercu ,ne bi li izmolio koji jedanaesterac.Steta,ima potencijal,i ne bi trebalo malodusno da se odrice svojih kvaliteta,koje svakako poseduje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top